PÁRTY PLES | LAYNO Tour

PÁRTY PLES

"Retro" - 8. ročník
26. prosince 2021
Česká republikaČeská republika, KD Na Rybníčku, Opava
Přihlášeno: 207 lidí
Alkohol Hudba Kultura Párty Pomáháme Seznámení
Foto + video + Párty + Program =
350 - 400 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Od 1. listopadu je cena lístku 400 Kč

A je to opět tady! Již se stalo tradicí, že se v Opavě mladí setkávají na Štěpána na PÁRTY PLESE a po roční pauze způsobené covidem tomu nebude jinak! Termín a místo stejné jako vždy - 26. prosince, KD Na Rybníčku. Mění se ale motiv plesu! Po swingu, rocku, mafiánech, rock'n'rollu a hudebních hvězd si to letos dáme v "retro" stylu! Plesem se vrátíme do období socialistické éry, kdy se platilo bony a nosily se mkváče, zvonáče, pletené svetry, tylové sukně, džínové prvky a další! Letos tak dáváme tvoji fantazii a kreativitě větší volnost - je jen na tobě, zda se necháš ovlivnit disco módou a inspirací ti bude ikonická kapela - ABBA (70. léta), sportovní módou z filmu Flashdance (80. léta) nebo u tebe zvítězí autentický look devadesátek, podle tehdejšího trháku Beverly Hills 90210.

Oslav s námi Vánoce stylově a v párty rytmu! 500 mladých lidí, skvělá hudba, soutěže o ceny, stylový fotokoutek, dechberoucí vystoupení! Letos to bude legen...počkej si.... dární !!!

Dresscode: RETRO STYL - 70., 80., 90. léta 20. století

Letos je to již 8. ročník Párty plesu! Neuvěřitelné jak to letí! Opět pro vás chystáme několik novinek, ale stejně jako v letech minulých můžeš čekat full house mladých lidí, natřískanou tombolu, stylovou kapelu, divoké párty DJs, fotokoutek jak z Hollywoodu, vtipné soutěže, mazec vystoupení, ale hlavně hromady stylově oblečených buchet a spoustu sympatických borců připravených v pohotovosti na baru :-) Nahoď outfit, už na tebe čekáme!

COVID 19 - AKTUÁLNÍ INFO:

V případě, že vláda omezí počet osob na akcích, tak přednost budou mít ti, kteří se přihlásí dříve! Pokud se ples, z důvodu nařízení vlády, neuskuteční, nemusíš se bát, veškeré peníze ti vrátíme zpět! 

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NEJVĚTŠÍ PLES PRO MLADÉ V OKOLÍ - předchozí ročníky bylo vždycky vyprodáno! A letos tomu nebude jinak...!
 • FAKT PRO MLADÉ - drtivá většina návštěvníků je věku 20-35 let!
 • MOŽNOST SEZNÁMENÍ - ulehčíme ti to pomocí různých vychytávek (různobarevné pásky pro zadané/nezadané, tabule pro anonymní zprávy,...)!
 • BOHATÁ TOMBOLA - žádné drobnosti, ale pořádné mega ceny (zájezdy, snowboardy, sudy piv,...)!
 • SKVĚLÁ HUDBA - brzy doplníme, několik DJS,...!
 • 2 HUDEBNÍ STAGE A PARKETY - prostě si vybereš sám, co chceš poslouchat a kde pařit!
 • NĚKOLIK BARŮ - to abys na svůj drink dlouho nečekal!
 • STYLOVÝ FOTOKOUTEK - to ať máš kvalitní fotovzpomínku na tento legendární večer!
 • RŮZNÉ SOUTĚŽE O CENY - nudit se nebude čas!

Chci ušetřit

Chceš ušetřit? No tak to pro tebe máme jenom jeden tip - zůstaň doma! :-) Ale pokud bys přece jen chtěl přijít, tak ty garantujeme, že cena lístků se nevyrovná těm mnoha zážitkům, které si budeš z plesu odnášet!

Lokalita a ubytování

KDE: Kulturní dům na Rybníčku, Opava (na Rybníčku 380/43)
KDY: 26.12.2021 (Ne) od 20:00 hod.
CENA LÍSTKU: 350 - 400 Kč

LÍSTKY
Cena: 350 - 400 Kč
Při rezervaci lístků do konce října je cena 350 Kč, od 1. listopadu pak 400 Kč.
POZOR: omezený počet lístků! (minulý rok byly lístky vyprodány měsíc před plesem)
Na osobu lze zarezervovat max. 12 lístků

Doprava

Předpokládáme, že po svých to většina z vás nezvládne :-) proto bude připraveno několik taxíků, které tě za férovou cenu odvezou domů!

Program a doplňky

DOBROČINNÝ PLES

i přesto, že my v Laynu umíme docela slušně zapařit (ti, co s námi někdy byli potvrdí :-) ), tak věříme, že je potřeba pomáhat potřebným a dávat z toho, co získáme, něco zpět (ať už je to radost nebo finance). Proto jsme taky jako LAYNO založili neziskovou organizaci Handicapoviny, která má za cíl spojovat handicapovanou mládež se svými zdravými vrstevníky. A jak jinak než v párty stylu...:-) my to ani jinak neumíme :-) Proto stejně jako předchozích 7 ročníků Párty plesu pro mladé poputuje část výtěžku z této akce na aktivity pro handicapované děti - konkrétně závod JOY RUN! Během prvních 7 ročníků plesu se vybralo přes 150 tis. Kč!
Co je JOY RUN? VIDEO mluví za vše :-)

Vánoce ve stylu "RETRO"

Vánoční svátky - ideální příležitost k tomu vidět se s desítkami tvých kámošů a kámošek, které po celý rok skoro nevidíš, stejně tak jako super možnost potkat lidí nové (ne jeden vztah - ať už krátkodobého nebo dlouhodobého charakteru na Layno akcích vznikl :-)) a ten pravý čas udělat něco dobrého pro ty, co to potřebují! A do toho samozřejmě pořádně potančit, zakalit a rozdovádět se! :-) DRESSCODE: "Retro" - 70., 80., 90. léta 20. století! Máš tak široké spektrum výběru!

70. léta - jsou léta ABBY a disca - rozhodně nic nezkazíš, když na sebe natáhneš zvonové kalhoty s vysokým pasem, košili, lesklý oděv s flitry, svetr nebo pulover s originálním vzorem.

80. léta - výstřední a okázala doba, kdy chtěl každý vybočit z davu. Byla to doba, kdy se nosily pilotky, plísňáče, nabírané rukávy, hluboké výstřihy, barevné legíny či minisukně. Velký rozmach v této době, mělo sportovní oblečení (insp. film Flashdance) - neonové legíny, barevné čelenky, návleky na nohy a body s volánky. Úspěch měly taky pásky s nadměrně velkou sponou úzce sepnuté v pase, aby tvořily co nejužší pas. Další módním hitem byly zvířecí vzory, které byly během osmdesátek k vidění téměř všude. Lidé nosili různé potisky - zebří, leopardí, hadí i tygří, které kombinovali mezi sebou. Tipem pro ženy můžou být napěchované ramenní vycpávky v kontrastu s úzkým pasem. Posledním módním hitem této doby je rozhodně džínovina! Téměř každý vlastnil lacláče, džínovou bundu s nášivkami i bez nich, overaly, mrkváče nebo šaty.

90. léta - tady ti bude velkou inspirací tel. seriál Beverly Hills 90210, sitcom Přátelé a další. V této době, kdy jsi možná vyrůstal i ty, byly oblíbené kožené prvky, šusťákové bundy, sportovní trička, která končila nad pupkem, vysoké podpatky a praktické ledvinky!

Snad ti tento krátký náhled do minulosti pomohl, my se budeme těšit na tvou kreativitu!!!

HUDBA

Kapelu na hlavní stage brzy doplníme! Mimo to bude také fungovat vedlejší stage, kde to již od brzkých hodin bude rozjíždět několik DJs, kteří se v pozdějších hodinách přesunou na hlavní stage! Takže si každý vybere podle svého gusta a rytmu :-)

PROGRAM

Vedle pořádné nálože tance, se můžeš těšit také na různé soutěže o ceny, originální tombolu, stylový fotokoutek, dechberoucí vystoupení, a i nějaké to vánoční překvapení :-)

VÍCE INFORMACÍ

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu se jakkoliv na plesu podílet (partneři, vystoupení, dobrovolníci,...) nás neváhej kontaktovat - čekají tě lístky ZDARMA a další odměny!

✆ 607 143 797
✆ 723 203 435
✉ info@laynotour.cz
⌨ www.laynotour.cz

P.S.: nedoporučujeme brát na sebe nové vánoční věci, možná to bude větší divočina než si myslíš! :-)

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • Vstup pro jednu osobu
 • Welcome drink
 • Soutěže o ceny
 • Nálož tance
 • Stylový fotokoutek
 • Dechberoucí vystoupení
 • Chytlavé hudební rytmy
 • Odvoz domů :-)
 • Jídlo a pití
 • Lístky do tomboly

Varianty zájezdu

Lístek pro 1 osobu s přihlášením do 31.10.
350 Kč
Lístek pro 1 osobu s přihlášením od 1.11.
400 Kč

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #7: Spolupracujeme se zajímavými partnery.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435