Exotická lyžovačka v GRUZII | LAYNO Tour

Exotická lyžovačka v GRUZII

Za sněhem na východ!
28. ledna - 6. února 2022
GruzieGruzie, Gudauri
Přihlášeno: 7 lidí
Alkohol Hory Kultura Letadlo Snowpark Zima
Doprava + Foto + video + Jídlo + Letadlo + Skipas + Ubytování =
od 21 190 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Kapacita zájezdu: 28 lidí
Počet nocí/dnů lyžování: 8 nocí na hostelu / 6denní skipas
Předpokládaný termín vyprodáníprosinec 2021 
Potřebný počet dnů dovolené
(28.1., 31.1.-4.2.2022)
Layno crew na zájezdu: doplníme (ale všichni z Layno crew jsou super!)

Na hory do Gruzie? No to si kuř... Ježdění v Gruzii ti dá nejenom skvělý pocit z tamních kopců, ale obohatí tě i kulturně, protože Gruzie - to je úplně jiný svět! Ale samozřejmě v dobrém slova smyslu! Nečekej žádné old school středisko - 70 km upravovaných sjezdovek, moderní vleky, kabinky, luxusní jídlo za úplný pakatel (na svahu se najíš do 2 kil), nepopsatelná prašanová pole, které skoro nikdo neodpaňuje, útulný hostel, který je pár desítek metrů od sjezdovky a k tomu všemu doprava letecky, výlet do Tbilisi,  párty lidi s tebou...no říkám ti, Gruzii prostě musíš jednou zkusit!

Chceš zkusit nějakou lyžařskou exotiku, ale Gruzie tě neláká? Pak s námi můžeš vyzkoušet i další zajímavé destinace jako Írán (11.-20. února 2022) Turecko (12.-20. února 2022) nebo Sibiř (14.-22. ledna 2022) a další zajímavé destinace...


Aktuální covid podmínky (3. listopadu 2021):

Vstup do země povolen všem, včetně turistů.

Všichni (včetně očkovaných) musí při vstupu do země předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší 72 hodin) a vyplnit příjezdový formulář. Neočkovaní musí navíc 3.den pobytu absolvovat další PCR test na vlastní náklady.

Hlavně se z toho neposrat!

Doba je divná, podmínky se mění hodně rychle a naprosto chápeme, že máš strach si zájezd rezervovat, protože prostě nevíš, co bude. Ale nemusíš! Za poslední 2 roky jsme museli díky covidu totálně změnit náš způsob plánování zájezdů a přizpůsobit se situaci. A to hlavně v pohledu k tobě a dalším lidem, co s námi jezdí. S ubytky a dopravci jsme se domluvili na co nejmenších zálohách, naplánovali jsme více destinací ve stejném termínu, nabízíme speciální covidové pojištění, v případě storna to s každým řešíme individuálně, nevydáváme žádné vouchery (a ani jsme to za poslední 2 roky nedělali),....To všechno proto, aby to pro tebe ve chvíli, kdy do toho hodí covid vidle, bylo co nejmíň bolestivé! Abychom ti mohli nabídnout jinou destinaci nebo ti vrátit celou nebo aspoň podstatnou část tvých peněz. Ti, kdo s námi jezdí pravidelně, ví, že jsme vždycky jednali férově a nic na tom nezměnil ani ten debilní covid!

Co se může stát a jak to vyřešíme:

 • Zájezd se neuskuteční z důvodu, že Gruzie uzavře hranice pro turisty, středisko nepojede, ubytka budou zavřené,... - buď si vybereš jiný zájezd (případný rozdíl cen vyrovnáme) a nebo ti vrátíme 100 % zpátky na účet!
 • Zájezd se uskuteční, ale ty nebudeš moct jet z důvodu, že před odjezdem budeš mít pozitivní test, budeš v karanténě,... - v takovém případě je dobré mít pojištění A30 Pandemic (nutno sjednat ve stejný den jako smlouvu o zájezdu) - pojišťovna ti pak uhradí 80 % našich storno poplatků a mi těch 20% použijeme na pokrytí nevratných záloh - pokud se nám ale podaří zálohy od ubytka a dopravců dostat zpět, tak si je nenecháme, ale pošleme je zpátky tobě! Pokud pojištění mít nebudeš, tak pak to s tebou budeme řešit individuálně a budeme dělat maximum pro to, aby byly tvoje storno poplatky co nejmenší.
 • Zájezd se uskuteční, ty na něj odjedeš, ale na místě covid dostaneš - opět je dobré mít pojištění A30 Pandemic, které nabízí rozšířené krytí nákladů spojených s onemocněním klasifikovaným WHO jako epidemie/pandemie (tedy i COVID-19).

O možnostech různých druhů pojištění se dočteš v sekci "Program a doplňky"

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • MODERNÍ STŘEDISKO - 70 km sjezdovek, moderní lanovky a zázemí!
 • LUXUSNÍ FREERIDE - ty nekonečná prašanová pole snad ani nejde popsat slovy! Až to uvidíš, tak se pos....
 • SUPER UBYTKO - friendly atmosfára, bar, společenská místnost s billiardem,...
 • LETECKY Z PRAHY - žádné přejezdy, veškeré zavazadla v ceně - prostě Layno komfort!
 • SKVĚLÁ GRUZÍNSKÁ KUCHYNĚ - za málo peněz zažiješ neskutečné gastro porno!
 • POLOPENZE V CENĚ - nemusíš tak řešit vaření, vše dostaneš přímo pod nos!
 • NÍZKÉ NÁKLADY - v Gruzii je levno, takže náklady v místě budou minimální!
 • JINÁ KULTURA - Gruzie je přece jen trochu jiný svět - kulturou, kuchyní, lidmi...však to poznáš!
 • SUPER LAYNO ATMOSFÉRA - jede nás 20, žádná masovka, takže to bude osobnější friendly atmosféra!

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 500 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! Ve 4 a více lidech tak např. ušetříš 600 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Moderní, rychle se rozvíjející lyžařské středisko Gudauri, které je obklopeno "kavkazkými obry" (na dohled je Kazbeg - 5033m.n.m), se nachází 120 km severně od hlavního města Gruzie Tbilisi a je jedním z nejhezčích míst na světě, kam vyrazit za sněhem! Kromě 70 km upravovaných sjezdovek nabízí taky neskutečně dlouhé pláně, které pro freeridové nadšence znamenají opravdový ráj na zemi! Velký Kavkaz je starší a vyšší pohoří než Alpy (nejvyšší lanovka tě doveze do nadmořské výšky 3300 m.m.m.!) a kopce jsou zde tedy mírnější, ale přitom vyšší, takže spíše připomínají obrovské pastviny, po kterých se dá jezdit prakticky kdekoliv! Každý den tak můžeš prášit na jiných místech, po kterých nikdo před tebou nejel! Díky tomu budeš moci zažít i 40-50 minutové pojezdy hromadou prašanu k ruským hranicím, kde nasedneš na lanovku, která tě doveze zase zpátky do střediska. A tohle si můžeš dát klidně i tak 3-4x za den :-)

Délka sjezdovek: 70 km

Počet lanovek: 12 (1 kabinka, 7 sedaček)

Výškový profil: 1990 - 3279 m.n.m.

gudauri1gudauri2gudauri3gudauri5gudauri6Gudauri, Ski Resort in Georgia | Гудаури. Горнолыжный курорт. Грузия.

Ubytování je zajištěno v hostelu Snow House, který se nachází 300m od lanovky! V minulých letech jsme vždy byli ubytování v hostelu Happy Yeti, který ale bohužel již nefunguje. Najít za tento skvělý hostel náhradu vypadalo takřka nemožně, ale podařilo se! Snow House je přesně ten typ ubytka, co jsme hledali. Místo se skvělou atmosférou, kde je obrovská společenská místnost s billiardem, skvělý bar, kde jsou drinky nebezpečně levné a chill-out zóna, kde se vyzevlíš do pohody...no prostě Layno ideál. Navíc máš v ceně i chutnou polopenzi, takže se nemusíš o nic starat. A oběd si koupíš za pár šušňů na svahu! A k tomu je nedaleko sauna, kterou budeme moct za poplatek využít! Ubytováni budeme na 4 a 6 lůžkových pokojích.

Doprava

Letecky - let z Prahy do Gruzie s Turkish Airlines!
Žádné doplatky za zavazadla - v ceně je 30 kg zavazadlo + snb/lyže + příruční zavazadlo
Žádné nutný transfer na letiště v okolních zemích - odlet je z Prahy!
Žádné doplatky za transfer v Gruzii z letiště na hostel - transfer je v ceně!
Odlet do Gruzie: v pátek 28. ledna v 19:35 z Prahy - přílet do Tbilisi ve 5:10 ráno - transfer na hostel, kde se ubytuješ a můžeš jít na oběd nebo na svah!
Návrat zpět do ČR: v sobotu 5. února ráno odjezd směr Tbilisi, kde si projdeme historické centrum, ubytujeme se na noc v hostelu, dáme v centru večeři a welness v lázních - ráno snídaně a transfer na letiště. Odlet v neděli 6. února v 9:05 z Tbilisi, přílet do Prahy 18:10

Kvůli přestupu v Turecku je nutné cestovat s platným cestovním pasem!

Program a doplňky

Kromě odpaňování bílých svahů tě čekají i další aktivity - párty v baruchillování s vodárnou, saunování, výletyochutnávání místních pokrmůbeer-pong turnaj, flip-cup ... Určitě se nudit nebudeš. Postaráme se o to, aby to pro tebe byl nezapomenutelný týden!

Krom toho tě čeká i výlet do hlavního města Tbilisi, kde strávíme noc! Zde si zajdeme na neřízenou gastro hostinu, při které ochutnáš hromadu místních specialit a budeš si připadat jako Zdenda Pohlreich! 2 hodiny si budeš žít jako král, abys pak ve finále za vše zaplatil směšnou částku! Pak si dáme zasloužené wellness v historických katakombách v samém centru města, kdy si pronajmeme obrovské spa prostory se saunou, bazény a soukromými maséry jenom pro naší skupinu. Tbilisi je prostě D-Ě-L-O!

Možné příplatky/další náklady:
Cestovní pojištění včetně jízdy mimo sjezdovky - 90 Kč/den = 900 Kč/zájezd
Cestovní pojištění A30 Pandemic (zahrnuje i jízdu mimo sjezdovky) - 140 Kč/den = 1 400 Kč/zájezd

Možnost CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ přes nás:

A30 Sport

Kryje standartní nepříjemnosti - léčebné výlohy, úraz, ztráta zavazadel, záchranná akce, storno objednaných služeb,...a pro náš důležité, že se vztahuje i na jízdu mimo vyznačené sjezdovky!

▪ pojištění léčebných výloh v zahraničí: 8.000.000 Kč
▪ pojištění odpovědnosti: 2.500.000 Kč
▪ pojištění zavazadel: 18.000 Kč
▪ úrazové pojištění: trvalé následku úrazu 360.000 Kč, smrt v důsledku úrazu 180.000 Kč
▪ pojištění nevydařené dovolené: 600 Kč / den hospitalizace, 300 Kč / spolupřihlášená osoba
▪ pojištění nákladů v případě nepojízdného vozidla: 7.500 Kč/osoba
▪ pojištění zpoždění hromadného dopravního prostředku: 100 Kč / hod max. 1.000 Kč/osoba
▪ pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akci: 1.000.000 Kč
▪ pojištění zrušení objednaných služeb (v případě úmrtí blízké osoby, onemocnění, úrazu, živelné události, ztráty zaměstnání): 80-100 % stornopoplatků, max. 30.000 Kč/osoba, celkem max. 90.000 Kč

A30 Sport Pandemic

Kryje vedle standartních nepříjemností, které obsahuje i pojištění A30 SPORT (léčebné výlohy, úraz, ztráta zavazadel, záchranná akce, klasické storno, ...), také situace spojené s pandemií covid-19 (léčební výlohy v zahraničí, zrušení objednaných služeb, zvýšení náklady na zpětnou přepravu)! Takže jsi v cajku! Nabízí rozšířené krytí nákladů spojených s onemocněním klasifikovaným WHO jako epidemie/pandemie (tedy i COVID-19)

ROZŠÍŘENÍ PANDEMIC: pojištění / rozsah pojištění / limit pojistného plnění
pojištění léčebných výloh v zahraničí
a) ambulantní ošetření včetně předepsaných léků, hospitalizace a lékařské ošetřování během hospitalizace, přeprava do a z nejbližšího zdravotnického zařízení, přeprava pojištěného zpět do vlasti / 1.000.000 Kč
b) ubytování pojištěného v zahraničí v případě, že byla nařízená karanténa pojištěného / 1.000 Kč/1 noc, max. 14 nocí
pojištění zrušení objednaných služeb
a) nařízená karanténa pojištěného na území České republiky nebo v zemi trvalého pobytu pojištěného trvající v době nástupu na zájezd
b) nesplnění podmínek pro vycestování určených přepravcem nebo cestovní kanceláří pojištěným v době nástupu na zájezd (např. kontrola před nástupem do hromadného dopravního prostředku)
80 % stornopoplatku, max. 30.000 Kč/osoba, celkem max. 90.000 Kč
pojištění zvýšených nákladů na zpětnou přepravu
a) nezbytné cestovní náklady na dopravení pojištěného do vlasti po ukončení původně předpokládaného termínu konání zájezdu z důvodu karantény pojištěného, pokud pojištěný nebude moci použít původně předpokládaný dopravní prostředek, nejpozději však 14 dní po ukončení předpokládaného termínu konání zájezdu / 8.000 Kč/osoba, celkem max. 32.000 Kč

Nárok na pojistné plnění z pojištění PANDEMIC vznikne za podmínky, že:
- vycestování nastalo z území České republiky nebo z krajiny trvalého pobytu pojištěného a v době platnosti pojistné smlouvy. Při nesplnění této podmínky pojistitel není povinen poskytnout pojistné plnění.
- škodová událost byla hlášena pojistiteli nebo poskytovateli asistenčních služeb (Eurocross Assistance Czech Republic) nejpozději 24 hodin po vzniku podezření, resp. po nařízení karantény z důvodu podezření na onemocnění klasifikované Světovou zdravotnickou organizací jako epidemie/pandemie. Při nesplnění této podmínky pojistitel není povinen poskytnout pojistné plnění

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 7 nocí v hostelu v Gudauri, 1 noc v hostelu v centru Tbilisi
 • SKIPASS - na 6 dní do střediska Gudauri (70 km sjezdovek)
 • LETENKY – z Prahy s Turkish Airlines, včetně zavazadel
 • TRANSPORT – mikrobusy z/na letiště v Gruzii
 • POLOPENZE – 7x snídaně a večeře přímo v hostelu v Gudauri
 • VÝLET DO TBILISI – krásné výhledy, památky, neskutečné zřanice, wellness
 • FOTO ZE ZÁJEZDU – po návratu do ČR
 • PROGRAM – párty, turnaje, výšlapy k posvátným místům, ....
 • POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 k dispozici
 • POBYTOVÁ TAXA – 1 EUR/noc
 • OBĚDY – na svahu si koupíš jídlo okolo 150-200 Kč
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ – možnost sjednat výhodněji u nás (i včetně pojištění A30 Pandemic na covid)
 • ZAPŮJČENÍ FREERIDE VYBAVENÍ – pípák, lopata, sonda 10 EUR/40 EUR (den/pobyt)
 • WELNESS - sauna kousek od hostelu, lázně v Tbilisi

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
22 790 Kč
Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
22 490 Kč
Cena zájezdu pro 4 A VÍCE OSOB
22 190 Kč
SLEVA - přihlášení do 30. listopadu 2021
-500 Kč
SLEVA - "Opět s Laynem"
-500 Kč
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Tomáš Tlapák

Zájezd Snow Fun RIDE! - "Snow Feast" (2017)

S Laynem poprvé, ale rozhodně ne naposled! Výborná parta lidí s maximálním úsilím. Už teď se těším na další zájezd.

Michaela Holcová

Zájezd Zájezd Snow Fun Ride! 2014 - Puy st. Vincent, FR

Nejlepší zájezd, super lidi, zábava, chlastačky, zážitky a to díky Laynu :) ! Příští rok jedu zase a přiberu další v pohodě lidi.

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #8: Participace na zájezdech.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435