Severní VIETNAM | LAYNO Tour

Severní VIETNAM

Křížem krážem nádhernou krajinou!
15. října - 31. října 2022
VietnamVietnam, sever
Přihlášeno: 25 lidí
Exotika Letadlo Moře Průvodce Slunko
Doprava + Foto + video + Letadlo + Průvodce + Ubytování =
37 890 - 39 890 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

VYPRODÁNO! PŘIHLAS SE A BUĎ MEZI PRVNÍMI POD ČAROU. NAVÍC BUDEME PŘIDÁVAT JEŠTĚ JEDEN TERMÍN V DUBNU 2023

Kapacita zájezdu: 25 lidí
Počet nocí ve Vietnamu: 15
Potřebný počet dnů dovolené: 10
Layno crew na zájezdu: Honza + Tomáš + (doplníme)

Bojíš se zájezd koupit kvůli covidu? Ale no tak. Nemusíš! V ceně zájezdu má každý i cestovní pojištění  A30 Pandemic v hodnotě 1 900 Kč, které kryje vedle standartních nepříjemností (léčebné výlohy, úraz, ztráta zavazadel, záchranná akce, klasické storno, ...), také situace spojené s pandemií covid-19 (léčební výlohy v zahraničí, zrušení objednaných služeb, zvýšení náklady na zpětnou přepravu)! Takže jsi v cajku! Více o pojištění najdeš v sekci Program a doplňky.

COVID PODMÍNKY

Co když se zájezd nebude moct uskutečnit kvůli vládním opatření, které znemožní odcestování do Vietnamu? Co když Vietnam nepovolí vstup cizincům na své území? Co když ten sajrajt těsně před odjezdem chytnu nebo budu muset do karantény a nebudu tak moct jet? Tvoji nejistotu naprosto chápeme a snažili jsme to vymyslet tak, aby to pro tebe bylo co nejvíc v pohodě. A pro nás taky aspoň trochu. Takže poslouchej...

 1. Zájezd se neuskuteční kvůli vládním nařízením Vietnamu nebo Česka (zákaz vycestování, vietnamské hranice uzavřené pro turisty, zavřené ubytka, omezení při dopravě...) nebo nastanou jiná hromadná omezení, která zamezí našemu odjezdu = DOSTANEŠ 100 % ČÁSTKY ZA ZÁJEZD ZPĚT NA ÚČET (žádné vouchery)
 2. Nemůžeš se zúčastnit zájezdu z jakéhokoliv důvodu (souvisejícího i nesouvisejícího s Covid-19), na který lze aplikovat pojištění storna zájezdu = HRADÍŠ POUZE 20 % Z NAŠEHO STORNO POPLATKU, ZBÝVAJÍCÍCH 80 % STORNO POPLATKU KRYJE POJIŠTĚNÍ - celková výše storno poplatku závisí na termínu, kdy zájezd zrušíš
 3. Nemůžeš se zájezdu zúčastnit z důvodu, na který nelze uplatnit storno podmínky = PLATÍ NAŠE STANDARTNÍ STORNO PODMÍNKY (ale když nejsi chuj, ani my nebýváme...)

Těžko odhadovat takhle dopředu, ale počítáme s tím, že ze strany Vietnamu bude příjezd turistů nějakým způsobem podmíněn (negativní PCR/antigenní test, potvrzení o očkování, prokázané protilátky,...). Tak s tím raději počítej taky...

Fotky a videa

Proč tento zájezd

  Chci ušetřit

  Lokalita a ubytování

  Prozkoumávat budeme severní část Vietnamu - jednu z nejhezčích oblastí na světě!

  Navštívíme následující místa:
  Ha Giang Loop - asi nejhezčí část Vietnamu! Hlavně nádherná příroda a vřelí lidi! Půjčíme si skútry (nemusíš mít strach - půjčují jak poloautomaty, tak i plně automatické, takže to zvládne fakt každý a pokud si ani tak netroufáš, zajistíme ti řidiče nebo budeš moci jet doprovodným autem) a s doprovodným vozem absolvujeme v 5 až 6 dnech neskutečně nádhernou trasu o délce zhruba 350-400 km. Budeme projíždět nádhernými horskými cestičkami, kde se ti bude tajit dech z neskutečných výhledů. Budeme zastavovat v malých vesničkách, kde poznáš, co je to upřímná radost z drobností. Budeme zastavovat na jídlo, po kterém ti bude ještě dlouho zdát. Nečekej žádné luxusní hotely - bydlet budeme převážně u místních, kteří tě nesmírně obohatí a taková rodinná večeře, kdy tě mamka neustále cpe různými dobrotami a taťka se tě snaží opít místní pálenkou, je nezapomenutelná! Navštívíme spoustu zajímavých chrámů, jeskyní, budov...Ha Giang je jedno z těch míst, kde se chceš vracet do nekonečna! Tady na to určitě nezapomeneš!

  Ninh Binh - stejně jako Ha Giang je tu nádherná příroda, ale taky spoustu posvátných míst! Tady budeme bydlet 3-4 noci na jednom místě v krásné rodinném bydlení s bazénem a zahradou, na dohled od jednoho z nejposvátnějších míst! Na skútrech a kolech projedeme nejbližší okolí, dáme si ikonickou projížďku na loďkách přes říční jeskyně, nebude chybět nějaký ten výšlap, vyhlídky, kláštery...

  Ha Noi - neopomineme ani hlavní metropoli, která sice není asi až tak zajímavá, jak oblasti výše zmíněné, ale přesto nabízí několik kouzelných míst, které za to opravdu stojí! Tady známe jednu lokální restauraci, kde zažiješ při pojídání typického vietnamského jídla Bun Cha gastronomický orgasmus!

  Ha long Bay - jedna z nejznámějších a nejvíce komerčních oblastí Vietnamu! Vyhneme se předraženým projížďkám na lodích přes hlavní zátoku a zavedeme vás na místa, kde turistů moc není. Zátoku tak uvidíš z tajného (už možná ne tak moc), ale pořád zakázaného místa, na které se dostaneš pouze za souhlasu místní paní. Projížďku na lodi si taky dáme, ale rozhodně ne s masou turistů!

  Sa pa - pokud budeme časově stíhat, můžeme si dát i tuto oblast, která je vyhlášené hlavně díky nádherným rýžovým políčkám! Nicméně je taky už dost turisticky profláknutá a pokud se tam nedostaneme, nemusíš zoufat - Ha Giang má stejně krásná políčka a je tam mnohem míň lidí!

  Doprava

  Do Vietnamu se dostaneme letecky z Prahy a pouze s jedním přestupem! Navíc s Turkish Airlines (dlouhodobě patří mezi nejlepší evropské aerolinky) a v ceně máš i velké odbavené zavazadlo - takže komfort jak cyp!

  Odlet z Prahy: v sobotu 15.10. v 19:15. Přílet do Vietnamu v neděli (16.10.) v 15:20 hod.

  Přílet do Prahy: v pondělí 31.10. v 8:55 hod. (odlet z Vietnamu v neděli v 22:05)

  Na místě se pak budeme přesouvat různými dopravními prostředky - nejvíc si určitě užiješ jízdu na skútrech (no jen si to představ - 25 layňáků na horských cestičkách - už teď víme, že to bude nehorázná prdel!). Zážitkem ale pro tebe bude určitě i jízda nočním vlakem s postelemi nebo lůžkovým autobusem!

  Přesuny mezi lokálními místy bývají většinou vopruz! Ale rozhodně ne ve Vietnamu!

  Program a doplňky

  Projížďky nádhernou přírodou, výšlapy do hor, večeře s místními, návštěvy posvátných míst, zážitková jízda na skútrech, koupačky v moři, plavba lodí, nákupy na vesnických tržištích, .....bude to prostě nabité! Bude to LE-GEN (počkej si....) DÁR - NÍ

  Vietnam a očkování 

  Očkování na cestu do Vietnamu není povinné. Mezi doporučené očkování patří žloutenka typu A + B, břišní tyfus a tetanus.

  Očkování proti břišnímu tyfu se provádí injekční nebo perorální vakcínou, která poskytuje ochranu na 3 roky. Přeočkování se provádí v případě potřeby. Očkování jednou dávkou je nutné min. 14 dní před odjezdem.

  Proti žloutence typu A lze očkovat samostatně dvěma dávkami s minimálním odstupem 6 měsíců (jednou dávkou před odjezdem), ochrana je dlouhodobá. Očkovat je možné také kombinovanou vakcínou proti typům A a B třemi dávkami (2 před odjezdem), ochrana je dlouhodobá až doživotní.

  Žloutenku typu B lze očkovat samostatně třemi dávkami nebo kombinovanou vakcínou proti typům A a B třemi dávkami. Po třech dávkách je ochrana dlouholetá, pravděpodobně doživotní. Před odjezdem do zahraničí jsou nutné 2 dávky.

  Cena zahrnuje vs nezahrnuje

  • LETENKY – z Prahy, s Turksih Airlines, odbavené zavazadlo v ceně
  • UBYTKO - hlavně u místních
  • DOPRAVA – na místě - skútry, vlaky, autobusy
  • JÍDLO – někdy budeme mít v cně i snídaně
  • LAYNO PRŮVODCE – my už to ve Vietnamu známe
  • Cestovní pojištění - A30 pandemic v hodnotě 1900 Kč
  • VÍZUM – 25 USD
  • EXTRA AKTIVITY – pokud budeš chtít něco navíc
  • JÍDLO – nákladově je to položka úplně minimální, oběd za 50Kč?

  Varianty zájezdu

  Cena zájezdu pro 1 OSOBU
  39 890 Kč
  Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
  39 390 Kč
  Cena zájezdu pro 4 A VÍCE OSOB
  38 890 Kč
  SLEVA - "Opět s Laynem"
  -1 000 Kč
  V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev (pouze za vlastní dopravu)

  Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

  Co říkají naši zákazníci

  Eva Šmídová

  Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

  Super nápad - zájezdy pro mladé !!! Určitě bych jela znovu!

  Václav Šimek

  Zájezd Summer RIDE! - "Chill Out" (2017)

  Bylo to super, jedu znova...:)

  Napište nám

  Jméno:
  Email:
  WWW:
  Zpráva:
  Důvod #7: Spolupracujeme se zajímavými partnery.
  LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435