Partneři | LAYNO Tour

Partneři

Jerky

1380040985JERKY new logo small Na zimních zájezdech SNOW FUN RIDE budeš mít možnost vyzkoušet produkty této značky. Sušení je jeden z nejstarších způsobů úpravy jídla pro dlouhodobé skladování. Tuto metodu využívali již staří Egypťané pro skladování masa, ovoce i ostatních potravin. Téměř k dokonalosti to ovšem dovedli indiáni. Maso jednoduše sušili na sluníčku. Navíc se zachováním maximální dávky energie při minimální hmotnosti. Sušené maso jim tak usnadňovalo jejich kočovný život spojený s dlouhým putováním. S vynálezem elektřiny pak začali lidé potraviny uchovávat v chladících boxech. Dnes se k jerky vracíme jako k energeticky vydatné a zdravé potravině.
Více na Jerky.cz.

 

Footshop.cz

footshop_logoInternetový obchod Footshop je zaměřený na prodej street obuvi světoznámých značek jako Nike, Supra, Adidas, Converse a dalších. V nabídce najdete stovky modelů z nejnovějších kolekcí a vše skladem. Pokud hledáte nové boty, tak Footshop je pro vás to pravé. Garance spokojenosti, stačí si jen vybrat. Více na www.footshop.cz.

 

DEPO

depo Opavský undergroundový hudební klub zaměřený z velké části na “EDM” (Electronic Dance Music). Od reggae, přes house a techno, až po drum and bass. Naší snahou je vytvořit alternativu k hudebnímu mainstreamu. V tomto klubu pořádá LAYNO tour pravidelné promítání fotek ze zájezdů a spoustu jiných akcí.
Více na https://www.facebook.com/clubdepo.

BACARDI OAKHEART brown-forman corporation

logo Oakheart Světově nejoblíbenější rum je vyroben z vybrané směsi rumů, stařených ve vypálených sudech z Amerického dubu. Získané unikátní dubové aroma dotváří koření jako javorové výtažky, skořice, muškátový oříšek, med a vanilka. Výsledkem je výjimečný „spiced“ rum s jantarově zlatohnědou barvou, náznakem nakouření a sametově jemnou chutí – přímo ze srdce dubového sudu. Odtud také pochází jeho jméno OAKHEART (dubové srdce).
Více na www.brown-forman.cz.

JAR HEAD

kamera, střih, focení, zvuk, grafický design, videoklipy
kontakt: radim.kaller@centrum.cz (mob.728 406 541)

PROSTĚ BAMBULKA ®

Placka Někdy koncem roku 2010 se zrodil nápad ozdobit si snowboardovou helmu vlastnoručně vyrobenou bambulkou. Tento smělý čin předznamenal konec nudným “kakáčům ” na hlavu, konec kyblíkům s ochrannou funkcí bez špetky invence. A tak jsme tady. Jsme Prostě Bambulka. Hnáni motem “Buď viděn!”, jsme se rozhodli odstartovat originální revoluci a “obambulíkovat” celý svět. Prostě Bambulka jsou ručně dělané bambulky na helmy, bambulky s čepicí a unikátní ručně pletené a háčkované čepice a nově také bambulkovské pytlíčky a reflexní bambulky. Každá bambulka je originál! Made in Love.
Buď viděn! Buď Bambulka!
Více na www.prostebambulka.cz.

Badboyz

badboyz logo Připravujeme..
Více na https://www.facebook.com/BadBoyzSound.

Sokolská33

logo+slogan-15cm-300dpi-cmyk (1)Webový magazín kde najdete zajímavé informace, spoustu nápadů a zábavy nejen pro studenty a pedagogy Ekonomické fakulty Vysoké školy Báňské. Od tajemných zákoutí, radostí a strastí studentského života, důležitých informací ke studiu doma i v zahraničí, netradičních rozhovorů, až po kulturně společenský přehled všeho, co se v severomoravské černé metropoli odehraje. Se Sokolskou33.cz budete v obraze! Více na: www.sokolska33.cz

 

Přidejte se

Chcete se stát partnerem Layna? Napište nám nebo zavolejte na +420 723 203 435.

Důvod #6: Pomáháme potřebným.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435