Layno slaví narozeniny! | LAYNO Tour

Layno slaví narozeniny!

Vydáno dne 3. Pro 2013 v kategorii O Laynu
Layno narozeninové

Layno narozeninové

Všechny lejňáky, vyznavače párty dovolené, mladé týpky a kočičky tímto zveme dne 26. prosince do kultovního klubu DEPO na dolním náměstí v Opavě.

Budeme slavit a jak už je naším zvykem, bude to divoké. Právě zhruba před rokem jsme stvořili naše milé LAYNO a neskutečně nás to hlavně díky vám všem, co s námi jezdíte, baví. Proto vás všechny rádi uvidíme, pokecáme, zakalíme. Ať už jsi s námi na nějakém zájezdě byl nebo se teprve chystáš nebo windows8productkey tě prostě jenom zajímá, co děláme, tak vem kámoše a kámošky a přijď.

Layno je tu pro všechny, kdo si chtějí užívat života a v tomto povánočním čase i slavit! Motiv večera nemohl být samozřejmě jiný než VÁNOCE, takže hoď na sebe svetr,220-802 test co jsi dostal k vánocům od babičky, ano ten krásný pletený, který vůbec nekouše, nebo na sebe prostě jenom hoď pár ozdob ze stromečku. Těšíme se na vás všechny!

Na akci se můžeš přihlásit na Facebooku.


Sdílej lejno dál

Facebook Twitter Google Email


Kam dál


Kategorie

Co říkají naši zákazníci

Tomáš Rypka

Zájezd Snow Fun RIDE! - "Epic Battle" (2017)

Hodnotím to na 1*. Výborný kolektiv, skvělé zorganizované, plno akcí, workshopů, ubytování + středisko na 1**.

Jakub Kaděra

Zájezd Adventure RIDE!- NORSKO

Včera jsem se vrátil s Laynem z Norska a můžu říct, že to nebyl můj poslední zájezd s touhle cestovkou. Super program, super delegáti, skvělá komunikace, přístup a skvělé zážitky. Kluci to mají výborně zmáknuté. Chceš zažít jízdu, zábavu, nehoráznou prdel a mít milion zážitků? Tady jsi na správné adrese!!! Díky Layno crew.

Důvod #6: Pomáháme potřebným.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435