Sjíždění Vltavy | LAYNO Tour

Sjíždění Vltavy

3denní sjíždění vodácké legendy
21. - 25. července
Česká republikaČeská republika, Vyšší Brod - Zlatá Koruna
Přihlášeno: 120 lidí
Adrenalin Alkohol Holky Kluci Párty Stan
Doprava + Párty + Stan =
1700 - 2900 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

VYPRODÁNO!

Kapacita zájezdu: 120
Potřebný počet dnů dovolené: 2 (22.-23.7)
Layno crew na zájezdu: Tomáš + Honza + Andy

Každoroční layňácká akce nemůže ani v letošní nabídce chybět! Vydej se s námi do jižních Čech a staň se na 3 dny "vodákem". Ale rozhodně se nemusíš bát pokud si nikdy žádnou řeku nesjížděl. Vltava není žádná divočina a zvládne ji s přehledem úplně každý. Spíš tě Vltava semele "společensky". Letos jsme nově zájezd prodloužili o 1 noc v kempu, takže i poslední den sjíždění můžeš být plnohodnotný pirát, protože domů budeme odjíždět až další den dopoledne.

POZOR! nově pojede náš bus už z Opavy (přes OV, OL, BR), takže můžeš odstartovat své dobrodružství už tady!

COVID PODMÍNKY

Co když se zájezd nebude moct uskutečnit kvůli vládním opatření, které podobné akce buďto úplně zakáží nebo je kapacitně omezí? Co když ten sajrajt těsně před odjezdem chytnu nebo budu muset do karantény a nebudu tak moct jet? Tvoji nejistotu naprosto chápeme a snažili jsme to vymyslel tak, aby to pro tebe bylo co nejvíc v pohodě. A pro nás taky aspoň trochu. A nejde jenom o splnění nějakých pravděpodobných podmínek od státu, ale samozřejmě ani my nechceme, aby se mezi účastníky objevil jeden pozitivní, který tam pak nakazí další, popř. abychom toto riziko co nejvíc eliminovali a nakažených bylo co nejmíň. Takže poslouchej...

 1. Zájezd se neuskuteční kvůli vládním nařízením (zákaz hromadných akcí, cestování mimo okresy, uzavřené kempy,...) nebo se nevlezeš do kapacity určené vládním opatřením (např. akce do max. 50 lidí) = DOSTANEŠ 100 % ČÁSTKY ZA ZÁJEZD ZPĚT NA ÚČET
 2. Nemůžeš se z jakéhokoliv důvodu zúčastnit zájezdu a zrušíš svoji přihlášku do 30. června = PLATÍ NAŠE STANDARTNÍ STORNO PODMÍNKY (ale když nejsi chuj, ani my nebýváme...)
 3. Nemůžeš se z jiného než COVID důvodu zúčastnit zájezdu a zrušíš svoji přihlášku 1. července a později = PLATÍ NAŠE STANDARTNÍ STORNO PODMÍNKY (ale když nejsi chuj, ani my nebýváme...)
 4. Nemůžeš se zúčastnit z důvodu spojeného s COVIDem (povinná karanténa, vlastní pozitivita) a zrušíš svoji přihlášku 1. července a později = STORNO VE VÝŠI 500 KČ A ZBÝVAJÍCÍ ČÁSTKA NA KREDIT NA JINÝ ZÁJEZD

Tak co, dobrý, ne? :-) Snažili jsme se to vymyslet nejlíp, jak to jen jde...U nás není potřeba se strachovat... Ti, co s námi jezdí pravidelně, ví, že nejsme žádní chuji a že se všemi jednáme férově... Žádné šméčka a neférové jednání. Snad tu svini koronu všichni zdravotně a finančně zvládneme. Hlavně se z toho neposrat... :p

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • Je to prostě LEGENDÁRNÍ zájezd, který by sis měl aspoň jednou v životě vyzkoušet! A pokud si to dáš jednou, je dost pravděpodobné, že se budeš vracet!

Chci ušetřit

No tak to pak zůstaň doma! Tam ušetříš, ale taky nic nezažiješ!

Lokalita a ubytování

Ubytování budeme v kempech na březích Vltavy. Je potřeba vzít si vlastní stan, karimatku, spacák...Kempy jsou plně vybavené. Teplé sprchy bývají za poplatek (20 Kč), WC doporučujeme navštívit s vyložením těžšího nákladu spíše večer, protože ráno bývají docela řady. V každém kempu je i restaurace, kde nabízejí jídla v průběhu celého dne včetně snídaní. Celkem v kempech strávíme 4 noci.

 1. noc - kemp ve Vyšším Brodě
 2. noc - kemp v Nahořanech
 3. noc - kemp v Českém Krumlově
 4. noc - kemp ve Zlaté Koruně

Doprava

Na místo se můžeš dopravit buď s námi naším busem, který pojede po trase Opava - Ostrava - Olomouc - Brno - Vyšší Brod a nebo vlastní dopravou.

Letos pojede bus oproti minulým ročníkům už z Opavy, aby bylo míň řidičů, kteří si nemůžou užít už samotnou cestu na stejné vlně jako ostatní.

Předpokládaný odjezd (středa 21.7.): Opava (15:30-16:00), Ostrava (16:00-16:30), Olomouc (17:15-17:45), Brno (18:30-19:00), Vyšší Brod (okolo půlnoci)

V neděli návrat v odpoledních hodinách.

PŘEVOZ VĚCI - náš autobus bude každý den přejíždět mezi kempy, kde budeme spát, takže na loď si bereš jenom to nejnutnější a o zbytek se nemusíš starat. Převoz věcí můžou samozřejmě využít i ti, co přijedou vlastní dopravou.

VLASTNÍ DOPRAVA - hodně z vás jede vlastním autem, takže doporučujeme se tady domluvit mezi sebou, ať to máte pak na místě snadnější. Nejlépe dovést posádku auta na start (Vyšší Brod) a s prázdným autem sjet do cíle (Zlatá Koruna, 40 km) a domluvit se s někým, kdo má v autě místo, že by vzal řidiče do Vyššího Brodu, popř autobusem nebo nejlepší když se pak řidiči více aut domluví na společném taxíku (Zlatá Koruna-Vyšší Brod). Označuji tady lidi, co mají jet vlastní dopravou, ať se domluvíte (hlavně co se času příjezdu týče). Po trase pak můžete samozřejmě využívat náš autobus k přepravě věcí.

Program a doplňky

Hlavní náplní je samozřejmě samotné sjíždění Vltavy. Při přihlašování nám prosím dej vědět, zda chceš spíše jet na plastové vydře pro 2 nebo na nafukovacím raftu pro 6 osob. Na vydru musíš mít vždy aspoň 2 osoby (případně lze zařídit i pro 3 osoby), na raft je potřeba alespoň 5 osob.

VYDRA - plastová loď pro 2, trošku víc adrenalinovější než raft, je dost pravděpodobné, že se na nějakém jezu kousneš..

RAFT - nafukovací loď pro 5-6 osob, téměř nemožné převrátit, míň adrenalinu, ale víc pohoda...nemusí tě být 5 nebo 6, abys mohl na raft, kdyžtak dáme skupinky a jednotlivce dohromady

Vltavu bude sjíždět od čtvrtka do soboty na trase Vyšší Brod – Rožmberk – Č. Krumlov – Zlatá Koruna, což je délka zhruba 50 km. Denně budeme na vodě asi zhruba 4-6 hodin. Celkem tě za ty 3 dny čeká 10 jezů!

Samozřejmě se nebudeme nikam honit. Vstaneme až vyprchá alkohol a bolest hlavy a cestou budeme na pravidelných zastávkách dodržovat pitný režim.

Cestou určitě zastavíme na zajímavých místech jako je třeba Rožmberk nebo Český Krumlov, kde budeš mít určitě čas si to projít a prohlídnout.

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • PŮJČENÍ LODI - plastová vydra pro 2 osoby nebo nafukovací raft pro 6 osob + dovoz
 • POTŘEBNÉ VYBAVENÍ - barely/lodní vaky na věci, pádla, záchranné vesty (v případě zájmu), houbičky,...prostě vše, co můžeš potřebovat
 • UBYTKO - 4 noci v kempech ve vlastním stanu, vyhrazené území pro Layňáky
 • DOPRAVA - busem, včetně převozu věcí mezi kempy
 • JÍDLO A PITÍ - po cestě je spoustu bufetů a restaurací

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU bez dopravy
1 700 Kč
Cena zájezdu pro 1 OSOBU s dopravou (Brno)
2 300 Kč
Cena zájezdu pro 1 OSOBU s dopravou (Olomouc)
2 500 Kč
Cena zájezdu pro 1 OSOBU s dopravou (Ostrava)
2 700 Kč
Cena zájezdu pro 1 OSOBU s dopravou (Opava)
2 900 Kč

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Michael Draisatl

Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

Celkový dojem výborný. Určitě bych jel znovu. Třeba i na podobný zimní zájezd. V pohodě lidi a organizace.

Marcela Gillová

Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

Vůbec jsem nevěděla co bych měla od zájezdu s Layno tour čekat. Možná jsem tušila a musím říct, že jsem byla velice příjemně překvapena. Co se týkaá organizace a dopravy všechno šlapalo jak mělo. ten kdo chtěl vyzkoušet různé druhy sportu měl šanci. Výšlap byl náročný ale super. Všichni delegáti byli skvělí schopní a ochotní a tak jsme měli všechno co jsme potřebovali a užili si super zábavu. Určitě bych jela příští rok znovu

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #7: Spolupracujeme se zajímavými partnery.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435