TÁBOR pro dospělé | LAYNO Tour

TÁBOR pro dospělé

"KDO PŘEŽIJE" vol. 2 - VYPRODÁNO
21. - 29. srpna 2021
Česká republikaČeská republika, Tábor Borek, Miletín
Přihlášeno: 120 lidí
Alkohol Párty Ubytování
Foto + video + Instruktoři + Párty + Program + Ubytování =
5 990 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

VYPRODÁNO! Ale i tak můžeš poslat přihlášku - je možné, že někdo odpadne a ty budeš první pod čarou nebo je taky možné, že uděláme další termín :-)

Kapacita zájezdu120 lidí
Předpokládaný termín vyprodání: květen 2021
Potřebný počet dnů dovolené: 5
Layno crew na zájezdu: doplníme

A je to tady! Po úspěšném prvním ročníku tábora pro dospělé je tu další! Budeš se tak opět moct vrátit do doby, kdy tvým největším zájmem bylo vytvořit tu nejoriginálnější vlajku nebo si zahrát celotáborovku! Navíc budeš mít možnost si vyzkoušet spoustu originálních aktivit, které jsi na dětském táboře určitě nezažil :-). Zažiješ kombinaci dětského táboru, moderních aktivit, adrenalinu a zábavy v partě mladých lidí. Téma celotáborové hry zůstává stejné - "KDO PŘEŽIJE vol. 2", ale soutěže se změní! A to není vše! Pro výherce celotáborové hry "Kdo přežije vol. 2., máme připravenou odměnu 10 000 Kč nebo zájezd v hodnotě 15 000 Kč! Valíš oči co? Tak neváhej a pojď si s námi připomenout svá dětská léta! První ročník byl legendární a pro letošek chystáme spoustu změn a vychytávek, takže to bude ještě o level výš!

ZÁJEZD JE VHODNÝ TAKÉ PRO PSY! (jen po předchozí domluvě a v omezeném počtu - ti, kdo psy přihlásí dřív, mají přednost) :-)

KAPACITA PSŮ JE JIŽ ZAPLNĚNA!


COVID PODMÍNKY

Co když se tábor nebude moct uskutečnit kvůli vládním opatření, které podobné akce buďto úplně zakáží nebo je kapacitně omezí? Co když ten sajrajt těsně před odjezdem chytnu nebo budu muset do karantény a nebudu tak moct přijet? Tvoji nejistotu naprosto chápeme a snažili jsme to vymyslel tak, aby to pro tebe bylo co nejvíc v pohodě. A pro nás taky aspoň trochu. A nejde jenom o splnění nějakých pravděpodobných podmínek od státu, ale samozřejmě ani my nechceme, aby se mezi účastníky objevil jeden pozitivní, který tam pak nakazí další, popř. abychom toto riziko co nejvíc eliminovali a nakažených bylo co nejmíň. Takže poslouchej...

 1. Tábor se neuskuteční kvůli vládním nařízením (zákaz hromadných akcí, cestování mimo okresy, uzavřená ubytka,...) nebo se nevlezeš do kapacity určené vládním opatřením (např. akce do max. 100 lidí) = DOSTANEŠ 100 % ČÁSTKY ZA ZÁJEZD ZPĚT NA ÚČET
 2. Nemůžeš se z jakéhokoliv důvodu zúčastnit tábora a zrušíš svoji přihlášku do 10.srpna = PLATÍ NAŠE STANDARTNÍ STORNO PODMÍNKY (ale když nejsi chuj, ani my nebýváme...)
 3. Nemůžeš se z jiného než COVID důvodu zúčastnit tábora a zrušíš svoji přihlášku 11.srpna a později = PLATÍ NAŠE STANDARTNÍ STORNO PODMÍNKY (ale když nejsi chuj, ani my nebýváme...)
 4. Nemůžeš se zúčastnit z důvodu spojeného s COVIDem (povinná karanténa, vlastní pozitivita) a zrušíš svoji přihlášku 11.srpna a později = STORNO VE VÝŠI 1000 KČ A ZBÝVAJÍCÍ ČÁSTKA NA KREDIT NA JINÝ ZÁJEZD
 5. Na táboře po příjezdu ti vyjde pozitivní test = STORNO VE VÝŠI 1000 KČ A ZBÝVAJÍCÍ ČÁSTKA NA KREDIT NA JINÝ ZÁJEZD

Testování:

Počítáme s variantou, že testování před podobnou akcí bude podmínkou, takže v ceně zájezdu má každý i 1 antigenní test a jsme připraveni v sobotu hned při příjezdu všechny otestovat. V případě, že bude někdo pozitivní, mu uděláme ještě 1 kontrolní antigenní test. Pokud bude i ten pozitivní, tak se bohužel budeme muset rozloučit. Samozřejmě nejsou antigenní testy 100%, takže pokud se vrátíš třeba za 2 dny s potvrzeným negativním PCR testem, tak tě bereme zpět. Doporučujeme si udělat antigenní test i 1-2 dny před příjezdem (teď se testuje ve firmách a každý má nárok na antigenní test co 3 dny zadarmo). To abys nejezdil/a zbytečně, když už ten vir budeš v sobě mít. Pak doporučujeme mít roušku do doby než tě otestujeme a potvrdíme, že jsi negativní (aby tě třeba někdo nenakazil po cestě). V případě, že ti vyjde pozitivní test a nebudeš se tak moci zájezdu zúčastnit, tak se nemusíš bát většinu svých peněz dostaneš zpátky - 1000 Kč storno poplatek a zbytek na kredit na jiný zájezd.

Respirátory

Počítáme, že oficiálně budou asi při takových akcích respirátory povinné, nicméně tohle necháme na každém z vás. Není v našich silách kontrolovat 100 lidí na tak velkém prostoru. Nicméně tím testováním na startu snad vytvoříme jakousi bublinu otestovaných lidí a do kontaktu s ostatními lidmi se moc dostávat nebudeme, takže snad to bude cajk. Chápeme, že respirátor při soutěžích, kde se běhají sprinty, nedává moc smysl. Navíc většinu času budeme trávit venku v otevřeném prostoru, takže i snad menší riziko případného přenosu.

Dezinfekce

Počítáme s vyššími náklady na dezinfekci společných vnitřních prostor, které budeme letos čistit a dezinfikovat častěji (min. 2x denně). Zároveň budou po celém areálu rozmístěné dezinfekční gely na ruce v dostatečném množství. A samozřejmě nikdo nedostane jídlo do ešusu předtím, než si pořádně umyje ruce :-)

Samotka

Pokud někdo v průběhu pobytu projeví příznaky onemocnění covid a nebude moci odjet, tak budeme mít připravené speciální pokoje, kde bude moci být dotyčný dostatečně izolován (samozřejmě s donáškou dezinfikovaného jídla až na pokoj..:-)

Tak co, dobrý, ne? :-) Snažili jsme se to vymyslet nejlíp, jak to jen jde...U nás není potřeba se strachovat... Ti, co s námi jezdí pravidelně, ví, že nejsme žádní chuji a že se všemi jednáme férově... Žádné šméčka a neférové jednání. Snad tu svini koronu všichni zdravotně a finančně zvládneme. Hlavně se z toho neposrat... :p

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NÁVRAT DO DĚTSKÝCH LET - vytvoření oddílové vlajky, opékání špekáčků, zpívání táborové hymny a další aktivity spojené s mládím.
 • NABITÝ PROGRAM - celotáborová hra, párty, workshopy, soutěže, turnaje!
 • ORIGINÁLNÍ SPORTY/AKTIVITY - vodní fotbálek, slack-line, balance board aj.
 • MALEBNÉ PROSTŘEDÍ - v okolí areálu jen lesy a louky!
 • KRÁTKÁ DOJEZDOVÁ VZDÁLENOST - autem za 2-3 hodiny jsi na místě!
 • JÍDLO V CENĚ - chutné jídlo po celý den - snídaně, oběd, večeře - nemusíš se o nic starat!
 • PROFI FOTKY ZE ZÁJEZDU - od našeho profi produkčního týmu!
 • PÁRTY LIDI STEJNÉHO VĚKU - hromada mladých, akčních lidí!
 • KOMUNITA - ze zájezdu odjíždíš jako banda lidí co se zná a bude se potkávat i po zájezdu!
 • LIDSKÉ CHOVÁNÍ - neoháníme se právníky a obchodními podmínkami - je pro nás důležitější tvoje spokojenost než pár korun navíc do naší kapsy!
 • OSOBNÍ PŘÍSTUP DELEGÁTŮ - friendly layno crew!
 • MOŽNOST VZÍT PSA - v omezeném počtu po předchozí domluvě.

Chci ušetřit

Lokalita a ubytování

Flashback do svých mladých let opět prožiješ v rekreačním středisku Borek, který se nachází kousek od Miletína (Královehradecký kraj) uprostřed lesů. K dispozici budeme mít klubovnu, vlastní pařbák (diskotéku), kuchyň, společnou jídelnu, bar, venkovní pergolu, koupaliště, multifunkční sportovní hřiště a neomezený prostor v lesích a na loukách.

Bydlet budeme ve čtyřlůžkových dřevěných chatkách, unimo-obydlích nebo v budově v pokojích pro 2 a 12 osob. V areálu se nachází společné sprchy a WC! 

V ceně zájezdu máš i plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) a nepřetržitý nealko pitný režim, takže ti odpadá jedna starost navíc!

 

 

 

 

Doprava

Doprava je u tohoto zájezdu vlastní, ale nezoufej. Ať jsi z Ostravy, Opavy, Olomouce, Brna či z Prahy, na místě jsi autem za 2 až 3 hodiny, takže fakt kousek! Schválně jsme vybírali lokalitu uprostřed republiky. V případě, že nemáš s kým jet, dej nám vědět, najdeme ti spolucestující - ať už řidiče nebo pasažéry :-)

Program a doplňky

Program bude pořádně nadupaný! Budou tě čekat klasické hry a aktivity, které si z dětství pamatuješ! Celým týdnem tě bude provázet celotáborová hra - Kdo přežije vol. 2, při které budeš sbírat body v různých soutěžích pro svůj tým! Určitě nebude chybět výroba oddílové vlajky, nocování v přírodě, zpívání táborových písní s kytarou, večerní stezka odvahy, ranní rozcvičky a spoustu týmových i individuálních her/soutěží! Na své si taky přijdou fanoušci různých sportů a aktivit, nebudou chybět různá posilovací cvičení: kruhové tréninky, tabata a další. Pokud počasí dovolí tak si budeš moct vyzkoušet: volejbal, nohejbal, fotbal, ringo a další originální sporty! Nebudou chybět ani turistické výlety po okolí! Nudit se rozhodně nebudeš! A co by to byl za párty tábor bez našich oblíbených pivních soutěží? Určitě tě neochudíme o beer-pong a flip cup. Večery pak zakončíme společně na táborové diskotéce, u kina, u karaoke nebo u zimní  táborové vatry! U toho prostě musíš být a třeba právě ty vyhraješ 10 000 Kč nebo zájezd v hodnotě 15 000 Kč. Tak co, jedeš?

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 8 nocí v rekreačním středisku Borek
 • PLNÁ PENZE – 7x plná penze + 1x snídaně a večeře
 • PROGRAM – celotáborová hra, sportovní aktivity, workshopy, návštěva zajímavých míst v okolí
 • NEALKO PITNÝ REŽIM - po celý den, abys nám neuschl/a žízní
 • SPORT. VYBAVENÍ K ZAPŮJČENÍ - míče, rakety a další vychytávky
 • SPORTOVIŠTĚ A BAZÉN - všechno je ti zadarmo k dispozici, žádné doplatky
 • FOTO A VIDEO - to, abys měl/a nádherné vzpomínky
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 jsou tu pro tebe
 • ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku CK
 • DOPRAVA – krátká dojezdová vzdálenost
 • ALKO PITNÝ REŽIM – stylový táborový bar ti bude k dispozici
 • EXTRA AKTIVITY – beer-pong, flip cup

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
5 990 Kč
Při platbě pomocí BENEFIT PLUS se cena zájezdu navyšuje o 10%

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Eva Minarčíková

Zájezd Adventure RIDE! -Slovinsko IV.

S Laynem jsem nejela poprvé a rozhodně ne naposledy. Letos jsem jela na Slovensko a do Slovinska a jak to nejlépe vystihnout třemi slovy: Skvěle , Pecka, Bomba :D .... poznala jsem spoustu skvělých lidí s kterýma byla neskutečná zábava a byl bezkonkurenční program. :D To prostě chceš , to prostě musíš zažít !!!

Žaneta Hlaváčová

Zájezd Adventure RIDE! - Norsko (2017)

Prostě pecky, bomby, atrakce, nemůžu se dočkat až s LAYNEM vyrazím někam příště!

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #7: Spolupracujeme se zajímavými partnery.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435