Summer RIDE! – Party Rockin’ (15 míst) | LAYNO Tour

Summer RIDE! – Party Rockin’ (15 míst)

Nezapomenutelná týdenní párty u moře
1. - 10. září 2017
ChorvatskoChorvatsko, Zaostrog
Přihlášeno: 64 lidí
Hudba Moře Párty Seznámení Slunko
Doprava + Foto + video + Program + Ubytování =
od 5 590 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

POSLEDNÍCH 15 MÍST!

Kapacita zájezdu: 80 lidí

Předpoklad. termín vyprodání: červen 2017

Zažij nezapomenutelný týden v partě mladých párty lidí v krásném chorvatském letovisku Zaostrog! Summer RIDE! je nejlepší možný způsob, jak strávit letní dovolenou u moře! Jen si to představ – parta mladých lidí, nádherné chorvatské pláže, slunce, hudba, zábava, vychlazené drinky, pohodička, plno sportovního vyžití, bohatý noční život a spoustu dalších možností.

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • Zájezd pro mladé, který nemá obdoby!
 • Bezkonkurenční cena
 • Ubytování jen pár metrů od moře!
 • Pohodoví lidi stejného věku
 • Nabitý program - párty, sport. turnaje, workshopy, výlety,...
 • Nádherné prostředí - čisté moře, nádherné pláže, pohoda kemp
 • Profi foto a video ze zájezdu

Chci ušetřit

Čím více vás pojede, tím méně zaplatíte! Skupinové slevy již od 2 lidí! Např. pro skupiny 8 a více osob sleva 400 Kč pro každého! (sleva je již zahrnuta v ceně) Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - čekají tě ještě větší výhody!

Lokalita a ubytování

Ubytování je zajištěno v plně vybavených dřevěných párty chatkách pro 4 osoby (manželská postel, poschoďová postel, kuchyňka, veranda) nebo chatkách pro 6 osob (2 x pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem na patře, oddělená kuchyňka, veranda).

kemp Uvala Borova chatky levné ubytování www.kamza.cz  Chorvatsko levné ubytování Podaca Kapeč-Zaostrog kemp Uvala Borova (6)  uvala-borova-schema-velke-chatky-v-kempu-uvala-borova

kemp Uvala Borova chatky levné ubytování www.kamza.cz  DSC_0606  uvala-borova-schema-male-chatky-v-kempu-uvala-borova

Chatky stojí na terasách ve stínu borovic zhruba 50 až 100 metrů od oblázkové pláže. Chatky jsou skromně vybavené a slouží hlavně k tomu základnímu - spánek a vaření :) Většinu času budeš trávit stejně venku a spaní na pláži není na našich zájezdech neobvyklé :)

DSC_0500  DSC_0589  Chorvatsko levné ubytování Podaca Kapeč-Zaostrog kemp Uvala Borova

Pěkný, terasovitě členěný kemp se nachází přímo u pláže mezi letovisky Zaostrog a Podaca. Kemp je po celkové rekonstrukci (nové sociální zařízení, sprchy). V kempu se nachází obchod s potravinami a restaurace, kde lze domluvit polopenzi/večeře za hodně příznivé ceny. Kemp je v docházkové vzdálenosti od letovisek Zaostrog a Podace, kde je spoustu možností ke sportovnímu vyžití, stravování, ale samozřejmě také nočního života!

kemp Uvala Borova chatky levné ubytování www.kamza.cz 38  DSC_0577  Chorvatsko levné ubytování Podaca Kapeč-Zaostrog kemp Uvala Borova

Celá oblast je obklopena obrovskými skalními masivy, na které je možno po různých stezkách vylézt a mít tak nádherný výhled na celé okolí. Zdejší pláže patří k těm nejhezčím v celém Chorvatsku. Jsou čisté a klidné, obklopené pouze stromy, žádná rušná promenáda. Průzračně čistá voda a kamenité pláže nabízí ideální podmínky k potápění. A to vše zhruba 100 metrů od postele!

Doprava

14364730_652650851569633_1715553391695898035_nDo vytouženého Chorvatska tě dovezeme klimatizovaným párty-busem, ve kterém si budeš moct koupit pivo a jiné nápoje, zkouknout nějaký ten film a pokecat s ostatníma :) V našich busech to prostě žije a ještě než dorazíme do cíle, budeš určitě znát všechny spolucestující!

Nástupní místa jsou VŠECHNA V CENĚ ZÁJEZDU!

14462878_652654498235935_7861526711100907148_nNástupní místa: Opava, Ostrava, Olomouc, Brno (v případě větší skupinky lidí také jiná města na trase autobusu).

Je to sice delší cesta, ale nemusíš se bát - Layno atmosféra a nějaké vychytávky ti tu cestu zpříjemní a zkrátí :-)

Program a doplňky

Noční život
Ten samozřejmě nesmí chybět! A bude toho hodně - pohodové posezení na verandách přímo mezi chatkami nebo přímo v Layno base campu, spontánní večerní párty na pláži nebo akce v místních klubech.

Sport
Ať tě baví, co tě baví, určitě budeš mít možnost se pořádně zapotit a to jak během různých turnájků nebo prostě sám (tenis, fotbal, vodní sporty,…). Těšit se můžeš na turnaje v různých tradičních i netradičních sportech :-) Navíc bereme plno sportovního vybavení, které si od nás budeš moct půjčit úplně ZADARA! A nebudou chybět ani adrenalinovější aktivity - blob, vodní kruhy, skútry..., do toho workshopy na slack-linu, free-diving, urban surf a další

Jiné
Workshopy, večerní promítačky filmů, pokerové turnaje, beer pong, a spousta dalších...Navíc bereme hromadu společenských her, které se budeš moct ZDARMA zapůjčit! Nudit se určitě nebudeš!

Výlety
Pokud tě nebaví jenom zevlit, můžeš jet na nějaký z výletů – Mostar, Dubrovník, Makarska, Kravické vodopády, národní park Biokovo, fish piknik, výlet lodí na Hvar atd. Nabídka je pestrá a cena pohodová (100-200 kuna/výlet). Pokud se ti nechce platit, tak se můžeš vydat s námi na vrcholky místních hor - půldenní výšlap a následný výhled stojí fakt za to!

Nicnedělání
Pokud tě žádná z výše uvedených aktivit nebaví, nevadí. Účastnit se jich nemusíš, je jen na tobě, jak svůj čas strávíš. Pokud sis přijel užít veget a pohodu na pláži, tak my tě nutit nebudeme :)

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • Ubytko – na 8 dní a 7 nocí
 • Doprava - klimatizovaným párty busem
 • Foto a video ze zájezdu - po návratu do ČR
 • Program - párty, akce, workshopy, sport. turnájky, ...
 • Zapůjčení sport.vybavení a společenských her
 • Služby delegátů - 24/7
 • Spotřeba vody a el. energie
 • Pojištění pro případ úpadku CK
 • Pobytová taxa - 250 Kč/osoba
 • Jídlo - každá chatka má plně vybavenou kuchyňku
 • Výlety - ceny 100-200 kuna/výlet
 • Cestovní pojištění - možno sjednat přes nás (od 18 Kč/den)

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro skupinu 8 a více lidí
4990 Kč
Cena zájezdu pro skupinu 6-7 lidí
5090 Kč
Cena zájezdu pro skupinu 4-5 lidí
5190 Kč
Cena zájezdu pro skupinu 2-3 lidí
5290 Kč
Cena zájezdu pro 1 osobu
5390 Kč
Sleva "Opět s Laynem"
-100 až -250 Kč
Přihlášení do 15. května 2017
+0 Kč
Přihlášení od 16. května do 30. června 2017
+300 Kč
Přihlášení od 1. července 2017
+600 Kč
Vlastní doprava
-1000 Kč
Příplatek za volné lůžko na chatce
1000 Kč/lůžko

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Lenka Šimečková

Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

Určitě bych jela na tento zájezd znovu. Sešla se opravdu skvělá parta lidí a uteklo to jako voda. Už se těším na příští rok.

Michael Draisatl

Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

Celkový dojem výborný. Určitě bych jel znovu. Třeba i na podobný zimní zájezd. V pohodě lidi a organizace.

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #8: Participace na zájezdech.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435