Sjíždění sopky v TURECKU! | LAYNO Tour

Sjíždění sopky v TURECKU!

Moderní středisko v neskutečné nadmořské výšce!
20. - 28. února 2021
TureckoTurecko, Erciyes
Přihlášeno: 4 lidí
Exotika Hory Lyže Snowboard Zima
Doprava + Foto + video + Jídlo + Letadlo + Pojištění + Skipas + Ubytování =
19 490 - 20 890 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Kapacita zájezdu: 20 lidí
Počet nocí/dnů lyžování: 8 nocí na hotelu / 7denní skipas
Předpokládaný termín vyprodáníprosinec 2020
Potřebný počet dnů dovolené
: 5 (22. - 26. února 2021)
Layno crew na zájezdu: doplníme (ale opět to budou ti nejlepší z nejlepších)

Opět vyrážíme odpaňovat svahy do Turecka! A to rovnou na vyhaslou sopku (3917 m.n.m.) do nejlepšího a největšího střediska v zemi - Erciyes! A teď čti pozorně, protože tohle tě dostane - letecky z Prahy s Turkish Airlines, 7denní skipas, ubytování v luxusním hotelu Ibis (3*) v centru města, každý den mňamózní snídaně formou bufetu, 55 km převážně středně náročných sjezdovek, nekonečná freeridová pole, gondoly a vysokorychlostní sedačky, nejvyšší lanovka vedoucí do neskutečných 3360 m.n.m, stačí 5 dní dovolené, nedaleko vzdálené kouzelné místo Cappadocia. Tenhle trip bude legendární!!!

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit! Více s o covid podmínkách dozvíš dole (v sekci "program a doplňky")

NOVĚ! je v ceně zájezdu taky cestovní pojištění v hodnotě 1 000 Kč
pojištění léčebných výloh (včetně jízdy mimo sjezdovky), zavazadel, odpovědnosti, úrazu, zrušení objednaných služeb (storno poplatky) a nákladů na technickou pomoc při záchranné akci

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NEMUSÍŠ SE BÁT CORONY - pokud korona zabrání odjezdu, dostaneš od nás 100 % částky zpět na účet! To je fér, ne?
 • 1 TERMÍN = VÍCE DESTINACÍ - to ať nemusíš rušit u šéfa dovolenou, když nás do Turecka nepustí!
 • MODERNÍ STŘEDISKO - 55 km sjezdovek, moderní lanovky a zázemí!
 • MAZEC FREERIDE - nekončící prašanová pole jenom pro nás!
 • LUXUSNÍ UBYTKO - takové v Laynu nemá obdoby, spousta vychytávek na pokoji!
 • LETECKY Z PRAHY - žádné přejezdy, veškeré zavazadla v ceně - prostě Layno komfort!
 • 7DENNÍ SKIPAS - víc už tvoje tělo snad ani nezvládne!
 • SNÍDANĚ V CENĚ - bohatý snídaňový bufet každý den, takže budeš mít bezstarostné rána!
 • VYSOKÁ NADMOŘSKÁ VÝŠKA - lanovka vedoucí do 3360 m.n.m.? Jako vážně?
 • LAHODNÁ TURECKÁ KUCHYNĚ - sliny ti potečou přímou proudem až to uvidíš!
 • JINÁ KULTURA - Turecko je kulturně hodně specifické - kuchyní, lidmi, tradicemi...však to poznáš!
 • SUPER LAYNO ATMOSFÉRA - jede nás 20, žádná masovka, takže to bude osobnější friendly atmosféra!

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 300 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! V 6 a více lidech tak např. ušetříš 600 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Největší turecké lyžařské středisko Erciyes se nachází na severovýchodních svazích vyhaslého vulkánu Mt. Erciyes (3917 m.n.m.). I přesto, že se jedná o vůbec nejstarší středisko v zemi, nabízí svým návštěvníkům moderní zázemí. Na kopec se tak můžeš nechat vyvést 2 gondolami nebo jednou z vysokorychlostních lanovek - všechny vleky jsou značky Doppelmayr ne starší 8 let! Ve středisku se nachází 34 převážně středně náročných sjezdovek, které dohromady nabízí 55 km tratí! A nejen to, vedle sjezdovek je zatraceně hodně možností pro freeride! Představ si téměř 4km vysokou sopku zasypanou hlubokou prašanovou pokrývkou a ty tam stojíš a vybíráš si, kde že ji odpaníš!

erciyes2

A zajímavá je i nadmořská výška, ve které budeš brázdit místní svahy - nejnižší místo střediska je ve výšce 2100 m.n.m. a naopak nejvýše je možno se dostat do neuvěřitelných 3360 m.n.m.! Tam, kde většina středisek končí, Erciyes začíná! Bacha, ať se ti z toho nezamotá palice!

erciyes5

Lyžování a snowboarding nepatří v Turecku mezi úplně tak obvyklé aktivity, nicméně podmínky k nim mají skvělé! A jelikož je to pro Turky docela drahá záležitost, budeme na kopcích potkávat zejména tureckou smetánku a arabské šejky, což ještě dodává na "exotičnosti" tohoto zájezdu :-)kayseri

Délka sjezdovek: 55 km

Počet sjezdovek: 34

Počet lanovek: 13 (2 gondoly,11 sedaček)

Výškový profil: 2100 - 3360 m.n.m.

Ubytování budeme v překrásném hotelu Ibis (3*) v centru města Kayseri, které se nachází zhruba 20 min. autem od střediska. K dispozici nám budou luxusní 2-lůžkové klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a WC, wi-fi zdarma, TV se satelitem, rádiem, trezorem, ledničkou, fénem na vlasy, kávovarem a pracovním stolem! To je, co? V takovém luxusu jsme v historii Layna snad ještě nikdy nespali :D

ibis ibis4 ibis6 ibis3 ibis2 ibis5

Navíc se v hotelu nachází restaurace, kde si budeš každý den moci užívat lahodných snídaní formou bufetu zdarma. V případě "žravky" pak určitě oceníš bar otevřený 24/7, kde si budeš moci koupit jak drink, tak něco k zakousnutí k němu! Hotel se nachází 20 minut chůze od centra, takže ani na divoké večírky to nebudeme mít daleko! Do střediska se budeme každý ráno dopravovat mikrobusy, ale neboj, není to nic strašného. Z centra vede do střediska rychlostní, víceproudová cesta, takže 30 minut maximálně!

Doprava

Letecky - let z Prahy do Turecka (Kayseri) s Turkish Airlines (s přestupem v Istanbulu)!
Žádné doplatky za zavazadla - v ceně je 20 kg zavazadlo + snb/lyže + příruční zavazadlo
Žádné nutný transfer na letiště v okolních zemích - odlet je z Prahy!
Žádné doplatky za transfer v Turecku z letiště na ubytko - transfer je v ceně!
Odlet z Prahy v sobotu 20. února v 15:20 a ještě ten den pozdě večer (23:35) jsi v Turecku! Z letiště je to na hotel jenom kousek, ubytujeme se, vyspíme a ráno můžeme vyrazit brázdit svahy!
Návrat do Prahy v neděli 28. února (odlet z místa 10:15 a 14:25 jsi v Praze)

Do Turecka lze cestovat pouze s platným cestovním pasem!

Program a doplňky

Kromě aktivit na sněhu, které budou zahrnovat hlavně jízdu na sjezdovkách i mimo ně, se můžeš těšit i na další aktivity. Určitě půjdeme prozkoumat centrum města Kayseri, abychom si dali nějakou tu tureckou párty, ochutnali lokální kulinářské dobra a zrelaxovali v místních lázních! Krom toho máme k dispozici také dodávky, takže není problém si vyjet na výlet i někam dál, třeba do překrásné Cappadocie! Můžeš si být, ale kurňa jistý, že to bude stát za to a že na Turecko s Laynem jen tak nezapomeneš!

The cityscape of Kayseri , Turkey cappadocia kayseri3

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit.

 1. V případě, že nebude možné na zájezd kvůli jakýmkoliv koronavirovým opatřením odcestovat, popř. to bude znemožněno přímo tobě (např. kvůli pozitivitě nebo karantény) a dáš nám o tom vědět alespoň 7 dní před odjezdem, tak dostaneš 100 % částky zpět (při méně než 7 dnech to budeme řešit individuálně u každého zájezdu, ale určitě se taky nějak domluvíme)! Ne žádné vouchery, ale prachy na tvůj účet! Samozřejmě pokud nás v těchto sračkózních časech budeš chtít podpořit a necháš si místo poslání peněz raději vystavit voucher, bude happy jak dva grepy. Ale to už necháme na tobě!
 2. Do termínu odjezdu budeme neustále checkovat situaci (jak u nás, tak v cílové destinaci) a nejpozději měsíc před odjezdem ti dáme vědět, zda se pojede nebo ne. Nebudeme tě zbytečně tahat za nos do poslední chvíle jenom proto, abychom drželi co nejdéle tvoje peníze. Pokud bude jasné, že se zájezd nemůže uskutečnit, dáme ti vědět co nejdřív. Samozřejmě se situace může změnit i během toho posledního měsíce, ale to už neovlivníme.
 3. Chápeme, že když už si v práci nahlásíš dovolenou na konkrétní termín a pak se zájezd nebude moci uskutečnit kvůli nějakým opatřením, tak je rušení dovolené opruz, ze kterého tvůj šéf nebude mít radost. Proto jsme letošní zimní nabídku koncipovali tak, aby bylo ve stejný termín více zájezdů do různých lokalit! Takže když se zruší tvůj zájezd, budeš mít možnost jet ve stejný termín jinam (když budou volné kapacity) a neřešit změnu termínu dovolené v práci. V případě přeplatku ti samozřejmě zbytek vrátíme. A při výpočtu ceny na nový zájezd ti budeme počítat datum přihlášení na původní zájezd.  V termínu Turecka se bude paralelně konat zájezd do Íránu a Gruzie!

Tak co, dobrý, ne? :-) U nás není potřeba se strachovat... Ti, co s námi jezdí pravidelně, ví, že nejsme žádní chuji a že se všemi jednáme férově... Žádné šméčka a neférové jednání (jak někteří v březnu, že...)! My jsme během korony žádné vouchery nevydávali a posílali 100 % částky zpátky Layňákům. Snad tu svini koronu všichni zdravotně a finančně zvládneme. Hlavně se z toho neposrat... :p

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – na 8 nocí v luxusním hotelu Ibis (3*)
 • SKIPASS - na 7 dní do střediska Erciyes , 55 km sjezdovek
 • LETENKY – z Prahy s Turkish Airlines, včetně zavazadel
 • TRANSPORT Z/NA LETIŠTĚ – soukromými mikrobusy
 • TRANSPORT DO/ZE STŘEDISKA – soukromými mikrobusy
 • SNÍDANĚ – každé ráno formou bohatého bufetu
 • FOTO ZE ZÁJEZDU – po návratu do ČR
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - pojištění léčebných výloh (včetně jízdy mimo sjezdovky), zavazadel, odpovědnosti, úrazu, zrušení objednaných služeb (storno poplatky) a nákladů na technickou pomoc při záchranné akci
 • POBYTOVÁ TAXA – cca 1 EUR/noc
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 k dispozici
 • SPOTŘEBA VODY A EL.ENERGIE - o nic se nestaráš
 • POJIŠTĚNÍ CK pro případ úpadku
 • VOLITELNÝ PROGRAM – výlety, lázně, ...
 • JÍDLO – v ceně jsou pouze snídaně
 • ZAPŮJČENÍ VYBAVENÍ NA FREERIDE – pípák, lopata, sonda 10 EUR/40 EUR (den/pobyt)

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
20 890 Kč
Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
20 690 Kč
Cena zájezdu pro 4-5 OSOB
20 490 Kč
Cena zájezdu pro 6 A VÍCE OSOB
20 290 Kč
SLEVA - přihlášení do 20. listopadu 2019
-500 Kč
SLEVA - "Opět s Laynem"
-300 Kč
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Ondřej Šváb

Zájezd Snow Fun Ride! 2013 - Praloup, FR

Alpy s Layno Tour? Neskutečná banda super lidiček co si užívali každou vteřinou této pohodové a extra levné dovolené. Freerideový zážitek a večery společných her plné zábavy a nových známostí. Předem bych si nenechal ujít další takovou párty!

Ondra Serbousek

Zájezd zájezd Snow Fun RIDE! - Les Orres (2015)

Seper zájezd pro člověka, co hledá aktivní dovolenou s mladýma lidma a vydrží trochu alkoholu :D

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #8: Participace na zájezdech.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435