SFR – “RATRAK PARTY II.- DIY” | LAYNO Tour

SFR – “RATRAK PARTY II.- DIY”

Layno míří na Ukrajinu!
15. - 22. února 2020
UkrajinaUkrajina, Dragobrat, Bukovel
Přihlášeno: 44 lidí
Adrenalin Alkohol Hory Kultura Wellness
Doprava + Foto + video + Jídlo + Párty + Ubytování =
6 490 - 7 390 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

POSLEDNÍCH 6 MÍST!

CO JE "DIY"?
= "DO IT YOURSELF aneb UDĚLEJ SI SÁM" - tento zájezd nabízíme bez skipasu s tím, že si každý namixuje variantu, která mu vyhovuje - nabízí se totiž více možností! Můžeš 4 dny šlapat a nezaplatit žádný skipas, můžeš jezdit na lanovkách a koupit si celodenní nebo bodový skipas, můžeš si objednat soukromou rolbu a celou dobu prášit na freeridových kopcích, můžeš na 1 den brázdit sjezdovky v Bukovelu nebo to celé nějak nakombinovat! Je to jen na tobě! 

Kapacita zájezdu: 50 lidí
Počet nocí/dnů lyžování: 5 nocí / 4,5 dní lyžování
Předpokládaný termín vyprodání: listopad 2019
Potřebný počet dnů dovolené: 5
Layno crew na zájezdu: Honza + Kikin

 

 

 

 

 

Pokud hledáš zimní exotiku a vedle řádění na svazích pokrytých sněhem se chceš obohatit trošku i kulturně, tak s námi vyraz na Ukrajinu! Stejně jako v  Gruzii, Turecku nebo Íránu (vyrážíme v lednu a únoru) zažiješ tak trochu jiný svět, avšak za méně peněz! Na Ukrajinu jedeme hlavně prášit na prašanových polích - v tomto směru je Dragobrat naprostý ráj! To ale neznamená, že s námi nemůže jet člověk freeridem nepolíbený. V případě využití rolby jako dopravního prostředku, ti místní guide ukáže kudy je to nejlepší a jak na to, my ti půjčíme lavinovou výbavu (za menší poplatek) a pokud by tě to i tak nebavilo, tak jsou zde pořád sjezdovky. Navíc je tento low-cost zimní zájezd výjimečný v tom, že 1 den můžeš dát i další středisko Bukovel, které nabízí spíše kvalitní sjezdovky (chtějí zde v budoucnu pořádat olympiádu).  No za ty prachy, neber to!

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • LUXUSNÍ FREERIDE - tohle jsi ještě nezažil!
 • UBYTKO NA SVAHU - přímo u sjezdovky, takže přímo pod nosem!
 • ZIMNÍ EXOTIKA - úplně jiný svět oproti tomu, na co jsi zvyklý!
 • PŘÍVĚTIVÁ CENA - za exotiku tohoto typu platíš jinde i dvakrát tolik!
 • JINÁ KULTURA - Ukrajina je přece jen trochu jiný svět - kulturou, kuchyní, lidmi...však to poznáš!
 • VÍCE STŘEDISEK - vedle freeridového Dragobratu můžeš navštívit i moderní Bukovel!
 • VYBER SI SÁM - jestli využiješ vleky, soukromou rolbu nebo bude šlapat - to je na tobě!
 • POLOPENZE - 4 dny máš v ceně mňamózní lokální jídla!
 • SUPER LAYNO ATMOSFÉRA - jede nás 45, žádná masovka, takže to bude osobnější friendly atmosféra!
 • PROFI FOTO - nemusíš se o nic starat, náš profi produkční tým vše zařídí!
 • TOP SKUPINOVÉ CENY - čím víc vás pojede, tím levnější to budete mít!
 • VŠE MÁŠ V CENĚ - jak pobytovou taxu, tak veškerá nástupní místa, ... - hrajeme fér!

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 200 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! V 6 a více lidech tak např. ušetříš 400 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Během našeho zájezdu budeš mít možnost navštívit 2 ukrajinská střediska - Dragobrat a Bukovel. Nejvyšší středisko Ukrajiny - Dragobrat (1703 m.n.m.) - je menší středisko (15 km sjezdovek), ke kterému je trošku obtížnější dostupnost (na místo se lze dostat pouze místními "gazíky" nebo offroady), ale za to nabízí krásné výhledy na nejvyšší horu Ukrajiny - Hoverla (2061 m.n.m.). I přesto, že jsou zde sjezdovky široké a kvalitně upravované, nejsou důvodem, proč tady primárně míříme. Dragobrat je vyhledávám hlavně milovníky freeridu! Nachází se na hranici jehličnatých lesů a horských planin a díky své nadmořské výšce a jedinečnému klimatu nabízí skvělé sněhové podmínky! Když k tomu přidáme nekonečná freeridová pole, unikátní možnost pronajmout si na celý den soukromě rolbu s rolbařem a místními freeride guidy, tak nám to dá ve výsledku jediné - RÁJ FREERIDU! Kvůli mnoha možnostem, jak se na kopce dostat, nabízíme tento zájezd bez skipasu - tak, aby si každý vybral, co mu vyhovuje. Můžeš si kopce vyšlápnout na skialpech nebo sněžnicích nebo využiješ rolbu a nebo normálně na lanovce? Je to na tobě... Vzhledem k velkému množství lavinových svahů doporučujeme nejezdit bez patřičné lavinové výbavy (můžeme v omezeném množství za menší poplatek zapůjčit)
Přibližné ceny: skipas na 1 den - 400-700 Kč, rolba na 1 den/os - 1500 Kč

DRA10DRA6DRA8 DRA9DRA3DRA1 DRDRA4DRA2

V Dragobratu budeme 4 dny, první den pak budeš mít možnost strávit v nejmodernějším a největším středisku v zemi - Bukovel! Pokud je Dragobrat rájem pro freeride, tak Bukovel zase ocení milovníci perfektně upravených sjezdovek! Středisko je postaveno v alpském stylu s adekvátním zázemím a svým návštěvníkům nabízí 50 km sjezdovek různých obtížností. Součástí skiareálu je i 1km dlouhý snowpark! Ve středisku je povinné nosit přilbu (pokud nemáš svou, dá se ve středisku za poplatek zapůjčit).

BUK1BUK2BUK3 BUK4BUK5BUK6

Nejdříve budeme ubytováni na 1 noc v hotelu ve vesničce Jasiňa, odkud taky vyrazíme jednou do střediska Bukovel. V hotelu, který leží přímo v centru vesničky jen pár kroků od obchodu a levných a chutných restaurací, nám budou k dispozici jednoduché 2 a 3lůžkové pokoje. Oproti ubytování v Dragobratu zde nebude mít k dispozici polopenzi, ale nezoufej - do obchodu a restaurací je to kousek a při cestě do Bukovelu se můžeš najíst tam. Dále budeme ubytováni v krásném horském hotelu Juliana, který se nachází uprostřed Karpat ve středisku Dragobrat a ze kterého je nádherný výhled na nejvyšší horu Ukrajiny - Hoverlu! K dispozici nám budou útulné pokoje pro 2, 3 a 4 osoby. Každý pokoj má vlastní TV, WC a koupelnu!

 

 

 

 

 

V přízemí hotelu je restaurace, kde vaří výborné místní speciality a kde budeme chodit na snídaně a večeře - polopenze je v ceně zájezdu! Po celodenním ježdění jistě oceníš horkou saunu, která se nachází v suterénu! Dalším relaxaci můžeš zažít venkovní dřevěné kádi s horkou vodou zvané chan (takové dřevěné jacuzzi bez bublinek). Jen si to představ - sedíš v horké vodě, místní pikolík pod tebe přikládá dřevo, aby se teplota držela vysoko, na rukou se ti už dělají pomalu varhánky, před tebou vychlazené pivko a talíř plný místních pochutin a všude kolem tebe dechberoucí výhledy na nádherné Karpaty!

 

 

 

 

 

Vedle hotelu je pak bar, kde zažijeme určitě ne jeden divoký večírek za účastní lokální vodky a pálenek! V celém hotelu je ti pak k dispozici wi-fi zdarma! Tady se ti bude bydlet jako v ráji.

Doprava

Do punkové Ukrajiny tě dovezeme klimatizovaným busem, ve kterém si budeš moct koupit pivo a jiné nápoje, zkouknout nějaký ten film a pokecat s ostatníma :) V našich busech to prostě žije a ještě než dorazíme do cíle, budeš určitě znát všechny spolucestující!

Nástupní místa jsou VŠECHNA V CENĚ ZÁJEZDU!

14462878_652654498235935_7861526711100907148_nNÁSTUPNÍ MÍSTA: 

Opava, Ostrava, Olomouc, Brno (v případě větší skupinky lidí také jiná města na trase autobusu).

Je to sice delší cesta, ale nemusíš se bát - Layno atmosféra a nějaké vychytávky ti tu cestu zpříjemní a zkrátí :-) 

Odjezd na Ukrajinu: v sobotu (15. února) ve večerních hodinách (19:00-22:00)!
Příjezd zpět do ČR: v sobotu (22. února) v brzkých ranních hodinách (4:00-9:00)!

Na Ukrajinu lze cestovat pouze s platným cestovním pasem!

Program a doplňky

Kromě prášení v hlubokém sněhu a řezání carvingových oblouků na sjezdovce to bude hodně o poznávání místní kultury - zejména teda gastronomické zážitky! Ukrajinská kuchyně je velmi rozmanitá a chutná, takže nepochybujeme že si to maximálně užiješ. A určitě nebude chybět ani koštování národního drinku - vodky! A samozřejmě proběhnou i nějaké večírky, když k tomu máme vhodný bar přímo u sjezdovky. No a zrelaxuješ se v sauně a ve vyhřívaných kádích.

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – na 5 nocí (4 noci v horském středisku Dragobrat, 1 noc v městečku Jasiňa)
 • POLOPENZE - 4 x snídaně a večeře v horském hotelu v Dragobratu
 • DOPRAVA – z ČR a zpět, klimatizovaným busem
 • POBYTOVÁ TAXA – 1 EUR/noc
 • TRANSPORT DO STŘEDISEK A ZPĚT – do Dragobratu místními gazíky, do Bukovelu naším busem
 • FOTO ZE ZÁJEZDU – po návratu do ČR
 • SPOTŘEBA - vody a el. energie
 • POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7, 1 delegát na max. 20 lidí
 • OBĚDY – snídaně a večeře máš v ceně, krom 1. dne v ubytování v Jasině
 • SKIPAS/ROLBA – skipas na 1 den 400-700 Kč, rolba na 1 den/os -1500 Kč
 • VRATNÁ KAUCE – 30 EUR/osoba
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ – možnost sjednat u nás

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
7 390 Kč
Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
7 190 Kč
Cena zájezdu pro 4-5 OSOB
7 090 Kč
Cena zájezdu pro 6 A VÍCE OSOB
6 990 Kč
SLEVA - přihlášení do 15. listopadu 2019
-300 Kč
SLEVA - "Opět s Laynem"
-200 Kč
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev (pouze za vlastní dopravu)

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #6: Pomáháme potřebným.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435