SFR – “POWDER BEAST” (diy) | LAYNO Tour

SFR – “POWDER BEAST” (diy)

Layno míří na Ukrajinu!
9. - 15. leden 2019
UkrajinaUkrajina, Dragobrat, Bukovel
Přihlášeno: 37 lidí
Adrenalin Alkohol Hory Kultura Wellness Zima
Doprava + Foto + video + Jídlo + Párty + Ubytování =
5 790 - 6 390 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

CO JE "DIY"?
= "DO IT YOURSELF aneb UDĚLEJ SI SÁM" - tento zájezd nabízíme bez skipasu s tím, že si každý namixuje variantu, která mu vyhovuje - nabízí se totiž více možností! Můžeš 5 dní šlapat a nezaplatit žádný skipas, můžeš jezdit na lanovkách a koupit si celodenní nebo bodový skipas, můžeš si objednat soukromou rolbu a celou dobu prášit na freeridových kopcích, můžeš na 1 den zajet do Bukovelu nebo to celé nějak nakombinovat! Je to jen na tobě! 

Kapacita zájezdu: 45 lidí
Počet nocí/dnů lyžování: 5 nocí / 5 dní lyžování
Předpokládaný termín vyprodání: listopad 2018
Potřebný počet dnů dovolené: 4 (10.,11.,14.,15.1.)
Layno crew na zájezdu: doplníme

Pokud hledáš zimní exotiku a vedle řádění na svazích pokrytých sněhem se chceš obohatit trošku i kulturně, tak s námi vyraz na Ukrajinu! Stejně jako v  Gruzii a Turecku (vyrážíme v únoru) zažiješ tak trochu jiný svět, avšak za méně peněz! Na Ukrajinu jedeme hlavně prášit na prašanových polích - v tomto směru je Dragobrat naprostý ráj! To ale neznamená, že s námi nemůže jet člověk freeridem nepolíbený. V případě využití rolby jako dopravního prostředku, ti místní guide ukáže kudy je to nejlepší a jak na to, my ti půjčíme lavinovou výbavu (za menší poplatek) a pokud by tě to i tak nebavilo, tak jsou zde pořád skvěle upravované sjezdovky. Navíc je tento low-cost zimní zájezd výjimečný v tom, že 1 den můžeš dát i další středisko Bukovel, které nabízí spíše kvalitní sjezdovky (chtějí zde v budoucnu pořádat olympiádu). A ještě k tomu se po cestě zpět zastavíme v krásném ukrajinském městě Lvov, kde si uděláme krátkou pauzu na oběd a procházku! No za ty prachy, neber to!

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • LUXUSNÍ FREERIDE - tohle si ještě nezažil!
 • UBYTKO NA SVAHU - 300m od sjezdovek, takže přímo pod nosem!
 • ZIMNÍ EXOTIKA - úplně jiný svět oproti tomu, na co jsi zvyklý!
 • PŘÍVĚTIVÁ CENA - za exotiku tohoto typu platíš jinde i dvakrát tolik!
 • JINÁ KULTURA - Ukrajina je přece jen trochu jiný svět - kulturou, kuchyní, lidmi...však to poznáš!
 • VÍCE STŘEDISEK - vedle freeridového Dragobratu můžeš navštívit i moderní Bukovel!
 • VYBER SI SÁM - jestli využiješ vleky, soukromou rolbu nebo bude šlapat - to je na tobě!
 • POLOPENZE - 3 dny máš v ceně mňamózní lokální jídla!
 • SUPER LAYNO ATMOSFÉRA - jede nás 45, žádná masovka, takže to bude osobnější friendly atmosféra!
 • PROFI FOTO A VIDEO - nemusíš se o nic starat, náš profi produkční tým vše zařídí!
 • TOP SKUPINOVÉ CENY - čím víc vás pojede, tím levnější to budete mít!
 • VŠE MÁŠ V CENĚ - jak pobytovou taxu, tak veškerá nástupní místa, ... - hrajeme fér!

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 200 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! V 6 a více lidech tak např. ušetříš 400 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Během našeho zájezdu budeš mít možnost navštívit 2 ukrajinská střediska - Dragobrat a Bukovel. Nejvyšší středisko Ukrajiny - Dragobrat (1703 m.n.m.) - je menší středisko (15 km sjezdovek), ke kterému je trošku obtížnější dostupnost (na místo se lze dostat pouze místními "gazíky" nebo offroady), ale za to nabízí krásné výhledy na nejvyšší horu Ukrajiny - Hoverla (2061 m.n.m.). I přesto, že jsou zde sjezdovky široké a kvalitně upravované, nejsou důvodem, proč tady primárně míříme. Dragobrat je vyhledávám hlavně milovníky freeridu! Nachází se na hranici jehličnatých lesů a horských planin a díky své nadmořské výšce a jedinečnému klimatu nabízí skvělé sněhové podmínky! Když k tomu přidáme nekonečná freeridová pole, unikátní možnost pronajmout si na celý den soukromě rolbu s rolbařem a místními freeride guidy, tak nám to dá ve výsledku jediné - RÁJ FREERIDU! Kvůli mnoha možnostem, jak se na kopce dostat, nabízíme tento zájezd bez skipasu - tak, aby si každý vybral, co mu vyhovuje. Můžeš si kopce vyšlápnout na skialpech nebo sněžnicích nebo využiješ rolbu a nebo normálně na lanovce? Je to na tobě... Vzhledem k velkému množství lavinových svahů doporučujeme nejezdit bez patřičné lavinové výbavy (můžeme v omezeném množství za menší poplatek zapůjčit)
Přibližné ceny: skipas na 1 den - 500-700 Kč, rolba na 1 den/os - 1000-1300 Kč

DRA10DRA6DRA8 DRA9DRA3DRA1 DRDRA4DRA2

V Dragobratu budeme 4 dny, poslední 5. den pak budeš mít možnost strávit v nejmodernějším a největším středisku v zemi - Bukovel! Pokud je Dragobrat rájem pro freeride, tak Bukovel zase ocení milovníci perfektně upravených sjezdovek! Středisko je postaveno v alpském stylu s adekvátním zázemím a svým návštěvníkům nabízí 50 km sjezdovek různých obtížností. Součástí skiareálu je i 1km dlouhý snowpark! Ve středisku je povinné nosit přilbu (pokud nemáš svou, dá se ve středisku za poplatek zapůjčit).
Přibližné ceny: skipas na 1 den - 700-850 Kč

BUK1BUK2BUK3 BUK4BUK5BUK6

Ubytování je zajištěno v horském hotelu Zelena Dacha (3 noci) a v penzionu Mandrivnyi (2 noci). Hotel Zelena Dacha se nachází přímo v lyžařském středisku Dragobrat, zhruba 300 m od lanovky. Zde budeme mít k dispozici 2-lůžkové pokoje (2 samostatná lůžka nebo 1 manželská postel). Všechny pokoje jsou v krásném dřevěném provedení, disponují TV a vlastní koupelnou s WC. K dispozici je také wi-fi zdarma. Hotel nabízí také saunu, vyhřívanou venkovní káďrestauraci, párty klub, billiard, stolní tenis, air hockey a další vymoženosti. A k tomu všemu máš v ceně i polopenzi (3x snídaně+večere).

ZD2ZD7ZD1 ZD6ZD3ZD9ZD10ZD5ZD

Penzion Mandrivnyi se nachází v obci Jasiňa, což je nejbližší obec od střediska Dragobrat. Zároveň je to 20 km od dalšího lyžařského střediska Bukovel.  Zde budeme mít k dispozici pokoje pro 2, 3 a 4 osoby. Některé pokoje disponují vlastní koupelnou, některé mají společné sociálky. Na místě lze pak dokoupit snídaně (cca 50 Kč).

MN4MN5mn7 MN6MNMN3

Doprava

14364730_652650851569633_1715553391695898035_n

Do punkové Ukrajiny tě dovezeme klimatizovaným párty-busem, ve kterém si budeš moct koupit pivo a jiné nápoje, zkouknout nějaký ten film a pokecat s ostatníma :) V našich busech to prostě žije a ještě než dorazíme do cíle, budeš určitě znát všechny spolucestující!

Nástupní místa jsou VŠECHNA V CENĚ ZÁJEZDU!

14462878_652654498235935_7861526711100907148_nNÁSTUPNÍ MÍSTA: Opava, Ostrava, Olomouc, Brno (v případě větší skupinky lidí také jiná města na trase autobusu).

Je to sice delší cesta, ale nemusíš se bát - Layno atmosféra a nějaké vychytávky ti tu cestu zpříjemní a zkrátí :-) 

Vyjíždí se ve středu (9. ledna) v pozdních odpoledních hodinách (16:00-19:00) a příjezd v úterý (15.ledna) v pozdních večerních hodinách (23:00 - 2:00)

 

Program a doplňky

Kromě prášení v hlubokém sněhu a řezání carvingových oblouků na sjezdovce to bude hodně o poznávání místní kultury - zejména teda gastronomické zážitky! Ukrajinská kuchyně je velmi rozmanitá a chutná, takže nepochybujeme že si to maximálně užiješ. A určitě nebude chybět ani koštování národního drinku - vodky! A samozřejmě proběhnou i nějaké večírky, když k tomu máme vhodný klub přímo na sjezdovce. No a zrelaxuješ se v sauně a ve vyhřívaných kádích!

 1. den (9. ledna) - odjezd z ČR v pozdních odpoledních hodinách (16:00-19:00), večerní přejezd na Ukrajinu
 2. den (10. ledna) - ranní příjezd do obce Jasiňa, odtud přejezd místími gazíky do střediska Dragobrat - tam si hodíme věci do hotelu a jdeme na svah - po ježdění dostaneme pokoje a ubytujeme se. Večer welcome párty!
 3. den (11. ledna) - ježdění ve středisku Dragobrat dle vlastního výběru (lanovky, rolba, šlapání,...)
 4. den (12. ledna) - ježdění ve středisku Dragobrat dle vlastního výběru (lanovky, rolba, šlapání,...)
 5. den (13. ledna) - ráno se vystěhujeme z pokojů, věci si hodíme do společné místnosti, ježdění ve středisku Dragobrat dle vlastního výběru (lanovky, rolba, šlapání,...), po ježdění přesun do obce Jasiňa, kde se ubytujeme
 6. den (14. ledna) - možnost ježdění ve středisku Bukovel (transport autobusem) nebo individuálně v Dragobratu. Večer návrat na ubytování
 7. den (15. ledna) - ráno se sbalíme a vyrážíme směr Lvov, kde dáme krátkou zastávku na oběd a malou procházku, návrat do ČR v pozdních večerních hodinách/brzkých ranních hodinách.

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • Ubytko – na 5 nocí - 3 noci v horském hotelu, 2 noci v penzionu
 • Polopenze - 3x snídaně a večeře v hotelu Zelena Dacha
 • Doprava – z ČR a zpět, klimatizovaným busem
 • Pobytová taxa – 1 EUR/noc
 • Transport do Dragobratu a zpět – místními gazíky
 • Foto a video ze zájezdu – po návratu do ČR
 • Zastávka ve Lvově - ať to máme pestřejší
 • Spotřeba vody a el.energie
 • Pojištění CK pro případ úpadku
 • Služby delegátů – 24/7
 • Jídlo – v ceně 3x polopenze, zbytek lze za levný peníz koupit na místě
 • skipas/rolba – skipas na 1 den 500-700 kČ, rolba na 1 den/os 1000-1300 Kč
 • Vratná kauce – 30 EUR/osoba
 • Cestovní pojištění – možnost sjednat u nás

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro skupinu 6 a více lidí
5 990Kč
Cena zájezdu pro skupinu 4-5 lidí
6 090 Kč
Cena zájezdu pro skupinu 2-3 lidí
6 190 Kč
Cena zájezdu pro 1 osobu
6 390 Kč
Přihlášení do 31. října 2018
+0 Kč
Přihlášení od 1. listopadu do 20. prosince 2018
+200 Kč
Přihlášení od 21. prosince 2018
+400 Kč
Sleva "Opět s Laynem"
-200 Kč

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #8: Participace na zájezdech.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435