Winter Fiesta – FRANCIE | LAYNO Tour

Winter Fiesta – FRANCIE

Zažij jedinečný párty týden v Alpách!
5. - 14. březen 2021
FrancieFrancie, Les Orres
Přihlášeno: 16 lidí
Hory Párty Seznámení Slunko Snowpark Wellness
Doprava + Foto + video + Pojištění + Program + Skipas + Ubytování + Wellness =
8 290 - 11 190 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Kapacita zájezdu: 60 lidí
Předpokládaný termín vyprodání: prosinec 2020
Potřebný počet dnů dovolené5 (8. - 12. března 2021)
Layno crew na zájezdu: doplníme (ale můžeš se těšit na ty nejlepší :-))

Vyraz s námi do vyhlášeného francouzského střediska Les Orres a zažij nezapomenutelný týden v partě mladých lidí! Kromě super ježdění na poloprázdných sjezdovkách se můžeš těšit také na pořádnou dávku wellness - vyhřívaný bazén, sauna, masáže, ... A samozřejmě nebudou chybět ani pártyworkshopy, turnaje, soutěže a další layno aktivity! Navíc bydlet budeš přímo na svahu! No pecka, ne?

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit. Více s o covid podmínkách dozvíš dole (v sekci "program a doplňky")

NOVĚ! je v ceně zájezdu taky cestovní pojištění v hodnotě 500 Kč
pojištění léčebných výloh (včetně jízdy mimo sjezdovky), zavazadel, odpovědnosti, úrazu, zrušení objednaných služeb (storno poplatky) a nákladů na technickou pomoc při záchranné akci

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NEMUSÍŠ SE BÁT CORONY - pokud korona zabrání odjezdu, dostaneš od nás 100 % částky zpět na účet! To je fér, ne?
 • 1 TERMÍN = VÍCE DESTINACÍ - to ať nemusíš rušit u šéfa dovolenou, když nás do Francie nepustí!
 • OSOBNÍ PŘÍSTUP DELEGÁTŮ - friendly layno crew, každodenní návštěvy, ranní donáška baget!
 • KVALITA NE KVANTITA - nejedeme masovku, 1 delegát na max. 20 lidí
 • VŠE MÁŠ V CENĚ - jak pobytovou taxu, tak veškerá nástupní místa - hrajeme fér!
 • PRŮM. HODNOCENÍ ZÁJEZDŮ PŘES 93 % - snažíme se, abyste se k nám vraceli!
 • NABITÝ PROGRAM - každý den párty, workshopy, soutěže, turnaje!
 • WELLNESS - po ježdění si můžeš užít krytý bazén, saunu a masáže!
 • TOP SKUPINOVÉ CENY - čím víc vás pojede, tím levnější to budete mít!
 • UBYTKO NA SVAHU - lanovka je od residence 30 metrů!
 • PROFI FOTO - nemusíš se o nic starat, náš profi produkční tým vše zařídí!
 • SLUŽBY NAVÍC - výuka na lyžích/snb, donášek snídaně až do postele, odvoz k doktorovi, ,... - vše ZADARMO, protože nám to přijde jako samozřejmost!
 • LIDSKÉ CHOVÁNÍ - neoháníme se právníky a obchodními podmínkami - je pro nás důležitější tvoje spokojenost než, pár korun navíc do naší kapsy!
 • KOMUNITA - ze zájezdu odjíždíš jako banda lidí, co se zná a bude se potkávat i po zájezdu!
 • NEMUSÍŠ SE BÁT CORONY - pokud korona zabrání odjezdu, dostaneš od nás 80 % částky zpět na účet! A jenom 20 % necháme na kredit na jiné zájezdy. To je fér, ne?
 • 1 TERMÍN = VÍCE DESTINACÍ - to ať nemusíš rušit u šéfa dovolenou, když nás do Francie nepustí!

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 300 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! V 8 a více lidech tak např. ušetříš 500 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Les Orres je ski areál nabízející 37 sjezdovek o celkové délce 100 km s převýšením až 1200 m. Nachází se v jižní části francouzských Alp pod vrcholky Boussollenc (2822 m) a Aupillon (2917 m). Moderní zázemí, zrekonstruovaný snowpark, nespočet možností pro freeride, luxusní nabídka wellness, 40 km běžkařských tratí a bohatý apres-ski program. To jsou důvody, proč vyrážíme po několika letech opět do Les Orres! Díky své poloze a orientaci svahů nabízí středisko nespočet slunečných dnů a kvalitní sněhové podmínky až do konce sezóny.
3 (382 of 605) (Medium)Délka sjezdovek: 100 km

Počet sjezdovek: 37

Počet snowparků: 1

Délka běžeckých tratí: 40 km

Max. převýšení: 1200 m

 

Ubytování je zajištěno v moderní residenci Parc des Airelles v nadmořské výšce 1800 m. n. m.. Residence se nachází v nově vybudované čtvrti Bois Méan, přímo na sjezdovce asi 30m od sedačkové lanovky.

Ve vedlejší residenci se pak nachází wellness centrum (vyhřívaný bazén, sauna), které můžou hosté v rámci ceny zájezdu využívat. Na recepci je pak zdarma k dispozici Wi-Fi. V bezprostřední blízkosti residence se dále nachází supermarket, restaurace a snack-bar. Do centra města je to 10 minut pěšky nebo 2 minuty skibusem (zdarma).

residence-le-parc-des-airelles-reception-11760  pool

Apartmány jsou pro 4, 6, 8 osob. Každý disponuje vlastní koupelnou a WC, plně vybavenou kuchyní (lednička, sporák, myčka, mikrovlnka,...), a balkónem. Apartmány odpovídají francouzskému standardu (20-50 m2, rozkládací pohovky)

POZOR! - spaní ve 2 na rozkládací pohovce poskytujeme se SLEVOU ve výši 300 Kč/os.!

residence-le-parc-des-airelles-appartement-2-pieces-coin-montagne-6-personnes-bbt--fenetre-36818  residence-le-parc-des-airelles-logement-110744

Doprava

14364730_652650851569633_1715553391695898035_nDo vytoužené Francie tě dovezeme klimatizovaným busem, ve kterém si budeš moct koupit pivo a jiné nápoje, zkouknout nějaký ten film a pokecat s ostatníma :) V našich busech to prostě žije a ještě než dorazíme do cíle, budeš určitě znát všechny spolucestující!

Nástupní místa jsou VŠECHNA V CENĚ ZÁJEZDU!

14462878_652654498235935_7861526711100907148_nNÁSTUPNÍ MÍSTA: 

Opava, Ostrava, Olomouc, Brno, Praha, Plzeň, Bratislava (v případě větší skupinky lidí také jiná města na trase autobusu).

Je to sice delší cesta, ale nemusíš se bát - Layno atmosféra a nějaké vychytávky ti tu cestu zpříjemní a zkrátí :-) 

Odjezd do Francie: v pátek ve večerních hodinách (Opava okolo 19:00, Ostrava 19:30, Olomouc 21:00, Brno 22:00, Praha 0:30) - časy jsou přibližné, před odjezdem je ještě upřesníme!
Příjezd zpět do ČR:
v neděli v brzkých ranních/dopoledních hodinách

Do Francie lze cestovat s platným občanským průkazem! 

Program a doplňky

Celý týden budou probíhat zajímavé soutěže nejen na lyžích/SNB, ale i vědomostní, pivní a trošku hazardní. Máme pro tebe připravené workshopy na servis lyží/SNB, na pohyb ve volném terénu a také na masáže. Pokud jsi lyžařský/SNB začátečník, nevadí, zdarma tě to na našich zájezdech naučíme v rámci každodenní výuky! S námi se prostě nudit nebudeš! A když už toho na tebe bude moc, tak není nad pořádný relax v bazéně, sauně nebo u naší masérky! Postaráme se o to, aby to pro tebe byl nezapomenutelný týden!

 • Párty (venku i v klubech, přes den i večer)
 • Soutěže a turnaje (sportovní, alkoholové, vědomostní i hazardní…)
 • Workshopy (netradiční sporty, aktivity a vychytávky)
 • Výuka na prknech a lyžích (pro začátečníky, zdokonalení, …)
 • A MNOHEM VÍC (jednou zkusíš a poznáš :-))

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit.

 1. V případě, že nebude možné na zájezd kvůli jakýmkoliv koronavirovým opatřením odcestovat, popř. to bude znemožněno přímo tobě (např. kvůli pozitivitě nebo karantény) a dáš nám o tom vědět alespoň 7 dní před odjezdem, tak dostaneš 100 % částky zpět (při méně než 7 dnech to budeme řešit individuálně u každého zájezdu, ale určitě se taky nějak domluvíme)! Ne žádné vouchery, ale prachy na tvůj účet! Samozřejmě pokud nás v těchto sračkózních časech budeš chtít podpořit a necháš si místo poslání peněz raději vystavit voucher, bude happy jak dva grepy. Ale to už necháme na tobě!
 2. Do termínu odjezdu budeme neustále checkovat situaci (jak u nás, tak v cílové destinaci) a nejpozději měsíc před odjezdem ti dáme vědět, zda se pojede nebo ne. Nebudeme tě zbytečně tahat za nos do poslední chvíle jenom proto, abychom drželi co nejdéle tvoje peníze. Pokud bude jasné, že se zájezd nemůže uskutečnit, dáme ti vědět co nejdřív. Samozřejmě se situace může změnit i během toho posledního měsíce, ale to už neovlivníme.
 3. Chápeme, že když už si v práci nahlásíš dovolenou na konkrétní termín a pak se zájezd nebude moci uskutečnit kvůli nějakým opatřením, tak je rušení dovolené opruz, ze kterého tvůj šéf nebude mít radost. Proto jsme letošní zimní nabídku koncipovali tak, aby bylo ve stejný termín více zájezdů do různých lokalit! Takže když se zruší tvůj zájezd, budeš mít možnost jet ve stejný termín jinam (když budou volné kapacity) a neřešit změnu termínu dovolené v práci. V případě přeplatku ti samozřejmě zbytek vrátíme. A při výpočtu ceny na nový zájezd ti budeme počítat datum přihlášení na původní zájezd. V termínu Puy se bude paralelně konat i zájezd do francouzského Les Orres!

Tak co, dobrý, ne? :-) U nás není potřeba se strachovat... Ti, co s námi jezdí pravidelně, ví, že nejsme žádní chuji a že se všemi jednáme férově... Žádné šméčka a neférové jednání (jak někteří v březnu, že...)! My jsme během korony žádné vouchery nevydávali a posílali 100 % částky zpátky Layňákům. Snad tu svini koronu všichni zdravotně a finančně zvládneme. Hlavně se z toho neposrat... :p

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – na 7 nocí, v residenci přímo na sjezdovce
 • SKIPASS - na 6 dní, středisko Les Orres
 • DOPRAVA – z ČR a zpět, klimatizovaným busem
 • PROGRAM – soutěže, workshopy, párty, akce, turnaje, ...
 • WELLNESS – krytý bazén, sauna
 • FOTO – po návratu do ČR
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - NOVĚ, pojištění léčebných výloh (včetně jízdy mimo sjezdovky), zavazadel, odpovědnosti, úrazu, zrušení objednaných služeb (storno poplatky) a nákladů na technickou pomoc při záchranné akci
 • POBYTOVÁ TAXA - 1,5 EUR/noc
 • VŠECHNA NÁSTUPNÍ MÍSTA - je jedno, kde nastoupíš
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7, 1 delegát na max. 20 lidí
 • POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku
 • EXTRA LAYNO SLUŽBY - výuka, donáška snídaně, odvoz k doktorovi,...
 • SPOTŘEBA - vody a el.energie
 • Nečekají tě ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY - veškerá nástupní místa i pobytová taxa jsou v ceně! Nevymýšlíme si nesmyslné manipulační poplatky, neplatíte nám za odvoz do/z nemocnice - prostě nejsme chuji a hrajeme fér!
 • JÍDLO – každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku + možnost využít donášku snídaní
 • POVLEČENÍ - možnost zapůjčit na místě za 8-10 EUR/týden
 • VRATNÁ KAUCE – 80 EUR/osoba
 • MASÁŽE – cca 15 EUR/hod. u Layno masérky
 • ZAPŮJČENÍ LAVINOVÉHO VYBAVENÍ - pípák, sonda, lopata za 10 EUR/den nebo 30 EUR/týden

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
11 190 Kč
Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
10 990 Kč
Cena zájezdu pro 4-5 OSOB
10 890 Kč
Cena zájezdu pro 6-7 OSOB
10 790 Kč
Cena zájezdu pro 8 A VÍCE OSOB
10 690 Kč
SLEVA - přihlášení do 20. listopadu 2020
-300 Kč
SLEVA - vlastní doprava
-1 500 Kč
SLEVA - spaní na rozkládací pohovce (ve 2)
-300 Kč
SLEVA - "Opět s Laynem"
-300 Kč
PŘÍPLATEK - neobsazené místo na apartmánu
2 800 Kč
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev (pouze za vlastní dopravu)

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Ondřej Pater

Zájezd Snow Fun RIDE! 2014 – Risoul/Vars (2014)

Vše v pohodě, přístup delegátů, párty, hudba, moře chlastu, každodenní komat, kvalita střediska a počasí. Až na ubytování (malý prostor)

Tomáš Rypka

Zájezd Snow Fun RIDE! - "Epic Battle" (2017)

Hodnotím to na 1*. Výborný kolektiv, skvělé zorganizované, plno akcí, workshopů, ubytování + středisko na 1**.

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #7: Spolupracujeme se zajímavými partnery.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435