Retro LYŽÁK na Pradědu | LAYNO Tour

Retro LYŽÁK na Pradědu

flashback do mladistvých let!
12. - 17. února 2021
Česká republikaČeská republika, Praděd
Přihlášeno: 6 lidí
Běžky Hory Slunko Wellness Zima
Foto + video + Jídlo + Program + Ubytování =
4 990 - 5 390 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Kapacita zájezdu: 40 lidí
Počet nocí: 5 noci na chatě
Předpokládaný termín vyprodání: prosinec 2020
Potřebný počet dnů dovolené
: 3 dny (15.-17.2.)
Layno crew na zájezdu:  Andy, Tomáš, Honza

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit! Více s o covid podmínkách dozvíš dole (v sekci "program a doplňky")

Covid nepřináší jenom samé špatnosti. V létě bylo téměř nemožné vycestovat nějak hromadně do zahraničí a na základě toho vznikl vůbec první ročník layňáckého tábora pro dospělé tady u nás v Česku. Ten sklidil takový úspěch, že jsme tomu sami nemohli uvěřit a určitě se stane každoroční tradicí. Hodnocením se dostal mezi top 3 zájezdy v celé Layno historii! Fakt pecka! A jelikož se blíží zima, všichni jsou natěšení na sníh, chybí jim kontakt s kámošema a večírky a stejně jako v létě je situace ohledně cestování do zahraničí kurňa nejistá, tak tu máme další bombu! RETRO LYŽÁK!

Vzpomínáš na svůj lyžák? Jo, to byly časy...Někteří tam získali první zkušenosti s alkoholem a hulením, jiní se tam poprvé dotkli zástupce druhého pohlaví (ať už rukou nebo jazykem :-)), spousta z nás se tam poprvé v životě postavila na běžky, samozřejmě v old school hadrech od rodičů...Naše rebelství proti učitelům, se kterými jsme se snažili všemožnými způsoby vydrbat, ať už to byly tajné párty na pokojích, kde kolovala flaška zelené nebo vodky od postele k posteli, nebo tajné úniky okny a schovávání flašek venku ve sněhu...Je to prostě nostalgie, kterou jsme se rozhodli obnovit! Samozřejmě v některých věcech výše zmíněných už jsme zkušenější, ale pořád se umíme vracet do našich mladistvých let. Tentokrát však bez prudičů učitelů!

Programově se to bude taky trochu lišit. Na lyžích nebo snowboardu už většina z nás umí a popravdě vleky a sjezdovky na Pradědu nejsou úplně něco, o co by měl zcestovalý Layňák stát :-) Proto tam nejedeme brázdit svahy (i když pokud budeš chtít, tak tu možnost mít budeš). Ale okolí Pradědu přímo vybízí pro pořádnou srandu na běžkách, stejně tak jako výlety na sněžnicích nebo skialpech a taky normální turistiku po zajímavých místech v okolí (Karlova Studánka, Dlouhé Stráně). Když k tomu připočteš pořádnou prdel a nabitý program na chatě, tak nepochybujeme, že si to užiješ jak malé děcko!

Do toho ubytko přímo pod Pradědem s polopenzí, grupa stejně mladých šílenců a nádherná příroda všude kolem. Bude to prostě L-I-B-O-V-Ý návrat do minulosti!

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NEMUSÍŠ SE BÁT CORONY - pokud korona zabrání odjezdu, dostaneš od nás 100 % částky zpět na účet! To je fér, ne?
 • NETRADIČNÍ TYP ZÁJEZDU - flashback do dětských let!
 • NÁDHERNÉ PROSTŘEDÍ - Jeseníky a okolí Pradědu je prostě top!
 • SUPER LAYNO ATMOSFÉRA - žádná masovka, takže to bude osobnější friendly atmosféra!
 • UBYTKO PŘÍMO POD PRADĚDED - z postele rovnou do sněhu!
 • POLOPENZE V CENĚ - nemusíš se tak o nic starat!
 • ROZMANITÝ PROGRAM - každý den něco jiného - běžky, sněžnice, skialpy, procházky, turnaje,...

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 100 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! V 4 a více lidech tak např. ušetříš 200 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Lyžařský flashback zažiješ v srdci úchvatné Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky. A pokud to bude na Pradědu tvé "poprvé", tak věř, že to bude sakramentsky krásné! Zasněžené kopce a panenská příroda s nekonečnými výhledy. Co víc chceš?

Sporthotel Kurzovní

Spát budeme v horském hotelu, který je jedním z nejvýše položených hotelů v ČR (1 335 m. n. m.). Aby to bylo co nejvíc autentické, tak bude mít k dispozici pokoje pro 2 až 3 osoby, které jsou vybaveny úložným prostorem, postelí a umyvadlem...toť vše! Sociální zařízení je společné na patře. V chatě se dále nachází posilovna, wellness a restaurace. V rámci ubytka budeš mít navíc v ceně i polopenzi (snídaně i večeře formou bufetu, takže si vždycky vybereš podle svojeho gusta).

Doprava

Doprava je u tohoto zájezdu vlastní, ale nezoufej. V případě, že nemáš s kým jet, dej nám vědět, najdeme ti spolucestující - ať už řidiče nebo pasažéry :-)

Příjezd na chatu je plánován v pátek 12. února po práci - pobyt začíná večeří :-)

Odjezd pak ve středu 17. února v dopoledních hodinách (minimálně vyklízení pokojů, ale oběd můžeme dát ještě na Pradědu)

Program a doplňky

Program bude opravdu nadupaný a hlavně bude jen na tobě, jak celý týden budeš chtít strávit. Běžky, sněžnice, skialpy, výlety po okolí, workshopy, pivní turnaje, kytary na pokojích, večírky, .... Bude to tak našlapané, že nebudeš vědět, co dřív! A když už budeš chtít spočnout, tak je tu vždycky wellness. A pokud toho budeš mít málo, tak si vždycky můžeš koupit skipas na místní svahy a dorasovat se tam!

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit.

 1. V případě, že nebude možné na zájezd kvůli jakýmkoliv koronavirovým opatřením odcestovat, popř. to bude znemožněno přímo tobě (např. kvůli pozitivitě nebo karantény) a dáš nám o tom vědět alespoň 7 dní před odjezdem, tak dostaneš 100 % částky zpět (při méně než 7 dnech to budeme řešit individuálně u každého zájezdu, ale určitě se taky nějak domluvíme)! Ne žádné vouchery, ale prachy na tvůj účet! Samozřejmě pokud nás v těchto sračkózních časech budeš chtít podpořit a necháš si místo poslání peněz raději vystavit voucher, bude happy jak dva grepy. Ale to už necháme na tobě!
 2. Do termínu odjezdu budeme neustále checkovat situaci (jak u nás, tak v cílové destinaci) a nejpozději měsíc před odjezdem ti dáme vědět, zda se pojede nebo ne. Nebudeme tě zbytečně tahat za nos do poslední chvíle jenom proto, abychom drželi co nejdéle tvoje peníze. Pokud bude jasné, že se zájezd nemůže uskutečnit, dáme ti vědět co nejdřív. Samozřejmě se situace může změnit i během toho posledního měsíce, ale to už neovlivníme.

Tak co, dobrý, ne? :-) U nás není potřeba se strachovat... Ti, co s námi jezdí pravidelně, ví, že nejsme žádní chuji a že se všemi jednáme férově... Žádné šméčka a neférové jednání (jak někteří v březnu, že...)! My jsme během korony žádné vouchery nevydávali a posílali 100 % částky zpátky Layňákům. Snad tu svini koronu všichni zdravotně a finančně zvládneme. Hlavně se z toho neposrat... :p

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO - 5 nocí v horském hotelu
 • POLOPENZE - 5x snídaně + večeře na chatě
 • FOTO ZE ZÁJEZDU - to ať máš na co vzpomínat
 • SLUŽBY DELEGÁTA – 24/7 k dispozici
 • POBYTOVÁ TAXA – cca 20 Kč/noc
 • POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku
 • DOPRAVA - na tento zájezd je vlastní
 • OBĚDY - vždycky si někam zajdem, ať nemusíš řešit svačinky!
 • SKIPASS - 1denní skipas se cenově pohybuje okolo 600 Kč
 • TRANSPORT - z parkoviště na Hvězdě k Figuře
 • PARKOVNÉ - na Hvězdě (cca 100 Kč/den)

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
5 390 Kč
Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
5 290 Kč
Cena zájezdu pro 4 A VÍCE OSOB
5 190 Kč
SLEVA - přihlášení do 20. listopadu 2020
-100 Kč
SLEVA - "Opět s Laynem"
-100 Kč
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #7: Spolupracujeme se zajímavými partnery.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435