PÁRTY PLES! | LAYNO Tour

PÁRTY PLES!

"Rock'n'rollové Vánoce" - 6. ročník
26. prosince 2018
Česká republikaČeská republika, KD Na Rybníčku, Opava
Přihlášeno: 243 lidí
Alkohol Hudba Kultura Párty Pomáháme Seznámení
Foto + video + Párty + Program =
300 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

ZBÝVÁ 257 LÍSTKŮ (k 19.11.2018)

Po roce je to opět tady! Již se stalo tradicí, že se v Opavě mladí setkávají na Vánoční svátky na PÁRTY PLESE! A ani letos tomu nebude jinak! Termín a místo stejné jako vždy (26. prosince, KD Na Rybníčku), ale co se změní je motiv plesu! Po swingu, rocku a mafiánech si to letos dáme pořádný ROCK'n'ROLL! Společně se tak přeneseme do 50. a 60. let 20. století a rozpohybujeme naše boky jako král rock'n'rollu Elvis Presley! Dámy vytáhněte barevné a veselé motivy, puntíkované sukně, do vlasů stuhy a vy pánové zase oprašte kožené bundy, upravte si háro hřeben a jdeme na to!

Dresscode: Pomáda

Elvis-Presley-The-King-Rock-n-Roll-Dancing  grease_1900014b

Letos je to již 6. ročník Párty plesu! Neuvěřitelné jak to letí! Opět pro vás chystáme několik novinek, ale stejně jako v letech minulých můžeš čekat full house mladých lidí, natřískanou tombolu, stylovou kapelu, divoké párty DJs, fotokoutek jak z Hollywoodu, vtipné soutěže, mazec vystoupení, ale hlavně hromady krásných mladých tanečnic oblečených do sexy outfitů a spoustu sympatických tanečníků připravených v pohotovosti na baru :-) Letos to bude legendární a ty tam nesmíš chybět!

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NEJVĚTŠÍ PLES PRO MLADÉ V OKOLÍ - předchozí ročníky bylo vždycky vyprodáno! A letos tomu nebude jinak...!
 • FAKT PRO MLADÉ - drtivá většina návštěvníků je věku 20-35 let!
 • MOŽNOST SEZNÁMENÍ - ulehčíme ti to pomocí různých vychytávek (různobarevné pásky pro zadané/nezadané, tabule pro anonymní zprávy,...)!
 • BOHATÁ TOMBOLA - žádné drobnosti, ale pořádné mega ceny (zájezdy, snowboardy, sudy piv,...)!
 • SKVĚLÁ HUDBA - výborný swingový orchestr, několik DJS,...!
 • 2 HUDEBNÍ STAGE A PARKETY - prostě si vybereš sám, co chceš poslouchat a kde pařit!
 • NĚKOLIK BARŮ - to abys na svůj drink dlouho nečekal!
 • STYLOVÝ FOTOKOUTEK - to ať máš kvalitní fotovzpomínku na tento legendární večer!
 • RŮZNÉ SOUTĚŽE O CENY - nudit se nebude čas (pivní štafeta, nejstylovější mafiáni a mafiánky,...)!

Chci ušetřit

Chceš ušetřit? No tak to pro tebe máme jenom jeden tip - zůstaň doma! :-) Ale pokud bys přece jen chtěl přijít, tak ty garantujeme, že cena lístků se nevyrovná těm mnoha zážitkům, které si budeš z plesu odnášet!

Lokalita a ubytování

KDE: Kulturní dům na Rybníčku, Opava (na Rybníčku 380/43)
KDY: 26.12.2018 (st) od 19:00 hod.
CENA LÍSTKU: 300 Kč

LÍSTKY
Cena: 300 Kč
POZOR: omezený počet lístků! (minulý rok byly lístky vyprodány měsíc před plesem)
Na osobu lze zarezervovat max. 12 lístků

Doprava

Předpokládáme, že po svých to většina z vás nezvládne :-) proto bude připraveno několik taxíků, které tě za férovou cenu odvezou domů!

Program a doplňky

DOBROČINNÝ PLES

i přesto, že my v Laynu umíme docela slušně zapařit (ti, co s námi někdy byli potvrdí :-) ), tak věříme, že je potřeba pomáhat potřebným a dávat z toho, co získáme, něco zpět (ať už je to radost nebo finance). Proto jsme taky jako LAYNO založili neziskovou organizaci Handicapoviny, která má za cíl spojovat handicapovanou mládež se svými zdravými vrstevníky. A jak jinak než v párty stylu...:-) my to ani jinak neumíme :-) Proto stejně jako předchozích 5 ročnících Párty plesu pro mladé poputuje část výtěžku z této akce na aktivity pro handicapované děti - konkrétně závod JOY RUN! Během prvních 5 ročníku plesu se vybralo přes 100 tis. Kč!
Co je JOY RUN? VIDEO mluví za vše :-)

ROCK'N'ROLLOVÉ VÁNOCE

Vánoční svátky - ideální příležitost k tomu vidět se s desítkami tvých kámošů a kámošek, které po celý rok skoro nevidíš, stejně tak jako super možnost potkat lidí nové (ne jeden vztah - ať už krátkodobého nebo dlouhodobého charakteru na Layno akcích vznikl :-)) a ten pravý čas udělat něco dobrého pro ty, co to potřebují! A do toho samozřejmě pořádně potančit, zakalit a rozdovádět se! :-) Dresscode: POMÁDA - móda 50.-60. let 20 st. Kožené kalhoty, kožené bundy, puntikované či proužkované sukně/šaty, kudrny na hlavě a podtočená ofina. Inspirací pro vás může být samotný muzikál Pomáda nebo třeba Elvis. Nejlépe vypadající tanečníky a jejich chotě patřičně oceníme.

HUDBA

Tak té bude víc - s novým motivem plesu se změnila i hlavní hudební star plesu - hlavní stage bude letos patřit skvělé rock'n'rollové kapele NEO CHESS SUNNY ROCK'N'ROLL BAND. Mimo to bude také fungovat vedlejší stage, kde to již od brzkých hodin bude rozjíždět několik DJs, kteří se v pozdějších hodinách přesunou na hlavní stage! Takže si každý vybere podle svého gusta a rytmu :-)

PROGRAM

Vedle pořádné nálože tance, se můžeš těšit také na různé soutěže o ceny, originální tombolu, stylový fotokoutek, dechberoucí vystoupení, a i nějaké to vánoční překvapení :-)

VÍCE INFORMACÍ

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu se jakkoliv na plesu podílet (partneři, vystoupení, dobrovolníci,...) nás neváhej kontaktovat - čekají tě lístky ZDARMA a další odměny!

✆ 607 143 797
✆ 723 203 435
✉ info@laynotour.cz
⌨ www.laynotour.cz

P.S.: nedoporučujeme brát na sebe nově vánoční věci, možná to bude větší divočina než si myslíš! :-)

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • Vstup pro jednu osobu
 • Chytlavé hudební rytmy
 • Soutěže o ceny
 • Nálož tance
 • Stylový fotokoutek
 • Dechberoucí vystoupení
 • Odvoz domů :-)
 • Jídlo a pití

Varianty zájezdu

lístek pro 1 osobu
300 Kč

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #6: Pomáháme potřebným.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435