PÁRTY PLES! | LAYNO Tour

PÁRTY PLES!

"Music Stars" - 7. ročník
26. prosince 2019
Česká republikaČeská republika, KD Na Rybníčku, Opava
Přihlášeno: 203 lidí
Alkohol Hudba Kultura Párty Pomáháme Seznámení
Foto + video + Párty + Program =
350 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Od 1. listopadu je cena lístku 350 Kč

A je to opět tady! Již se stalo tradicí, že se v Opavě mladí setkávají na Štěpána na PÁRTY PLESE! A ani letos tomu nebude jinak! Termín a místo stejné jako vždy (26. prosince, KD Na Rybníčku), ale co se změní je motiv plesu! Po swingu, rocku, mafiánech a rock'n'rollu si letos dáme "Music Stars"! Ples se ponese v duchu oslavy známých zpěváků a zpěvaček - světově známých interpretů různých hudebních stylů! Letos tak dáváme tvoji fantazii a kreativitě větší volnost - je tedy jen na tobě, zda se převtělíš do hudební star doby minulé nebo současné, zda to bude celebrita zahraniční nebo domácí a jaký hudební žánr budeš reprezentovat! Je tak dost možné, že se na baru potkáš s Michaelem Jacksonem, Eltonem nebo Danem Nekonečným. Pařit budeš dost možná s Elvisem, Kissákama, Ozzym nebo se členy skupiny ABBA. No a když se zadaří, tak třeba domů odejdeš v doprovodu s Freddiem, Lady Gagou nebo všema Beatlesákama. Oslav tak s námi Vánoce stylově a v párty rytmu! 500 mladých lidí, skvělá hudba, soutěže o ceny, stylový fotokoutek, dechberoucí vystoupení! Letos to bude legen...počkej si.... dární !!!

 

 

 

 

 

Dresscode: Hudební stars jakékoliv doby a jakéhokoliv stylu! 

Letos je to již 7. ročník Párty plesu! Neuvěřitelné jak to letí! Opět pro vás chystáme několik novinek, ale stejně jako v letech minulých můžeš čekat full house mladých lidí, natřískanou tombolu, stylovou kapelu, divoké párty DJs, fotokoutek jak z Hollywoodu, vtipné soutěže, mazec vystoupení, ale hlavně hromady krásných zpěvaček oblečených do sexy outfitů a spoustu sympatických zpěváků připravených v pohotovosti na baru :-) Nahoď outfit, už na tebe čekáme!

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NEJVĚTŠÍ PLES PRO MLADÉ V OKOLÍ - předchozí ročníky bylo vždycky vyprodáno! A letos tomu nebude jinak...!
 • FAKT PRO MLADÉ - drtivá většina návštěvníků je věku 20-35 let!
 • MOŽNOST SEZNÁMENÍ - ulehčíme ti to pomocí různých vychytávek (různobarevné pásky pro zadané/nezadané, tabule pro anonymní zprávy,...)!
 • BOHATÁ TOMBOLA - žádné drobnosti, ale pořádné mega ceny (zájezdy, snowboardy, sudy piv,...)!
 • SKVĚLÁ HUDBA - výborná kapela LA SUNDAY, několik DJS,...!
 • 2 HUDEBNÍ STAGE A PARKETY - prostě si vybereš sám, co chceš poslouchat a kde pařit!
 • NĚKOLIK BARŮ - to abys na svůj drink dlouho nečekal!
 • STYLOVÝ FOTOKOUTEK - to ať máš kvalitní fotovzpomínku na tento legendární večer!
 • RŮZNÉ SOUTĚŽE O CENY - nudit se nebude čas!

Chci ušetřit

Chceš ušetřit? No tak to pro tebe máme jenom jeden tip - zůstaň doma! :-) Ale pokud bys přece jen chtěl přijít, tak ty garantujeme, že cena lístků se nevyrovná těm mnoha zážitkům, které si budeš z plesu odnášet!

Lokalita a ubytování

KDE: Kulturní dům na Rybníčku, Opava (na Rybníčku 380/43)
KDY: 26.12.2019 (čt) od 20:00 hod.
CENA LÍSTKU: 300 Kč - 350 Kč

LÍSTKY
Cena: 300 Kč - 350 Kč
Při rezervaci lístků do konce října je cena 300 Kč, od 1. listopadu pak 350 Kč.
POZOR: omezený počet lístků! (minulý rok byly lístky vyprodány měsíc před plesem)
Na osobu lze zarezervovat max. 12 lístků

 

Doprava

Předpokládáme, že po svých to většina z vás nezvládne :-) proto bude připraveno několik taxíků, které tě za férovou cenu odvezou domů!

Program a doplňky

DOBROČINNÝ PLES

i přesto, že my v Laynu umíme docela slušně zapařit (ti, co s námi někdy byli potvrdí :-) ), tak věříme, že je potřeba pomáhat potřebným a dávat z toho, co získáme, něco zpět (ať už je to radost nebo finance). Proto jsme taky jako LAYNO založili neziskovou organizaci Handicapoviny, která má za cíl spojovat handicapovanou mládež se svými zdravými vrstevníky. A jak jinak než v párty stylu...:-) my to ani jinak neumíme :-) Proto stejně jako předchozích 6 ročníků Párty plesu pro mladé poputuje část výtěžku z této akce na aktivity pro handicapované děti - konkrétně závod JOY RUN! Během prvních 6 ročníků plesu se vybralo přes 100 tis. Kč!
Co je JOY RUN? VIDEO mluví za vše :-)

Vánoce ve stylu "MUSIC STARS"

Vánoční svátky - ideální příležitost k tomu vidět se s desítkami tvých kámošů a kámošek, které po celý rok skoro nevidíš, stejně tak jako super možnost potkat lidí nové (ne jeden vztah - ať už krátkodobého nebo dlouhodobého charakteru na Layno akcích vznikl :-)) a ten pravý čas udělat něco dobrého pro ty, co to potřebují! A do toho samozřejmě pořádně potančit, zakalit a rozdovádět se! :-) DRESSCODE: hudební stars jakékoliv doby a jakéhokoliv stylu! Máš tak široké spektrum výběru! Zde jsou nějaké tipy a inspirace:
Micheal Jackson, Freddie Mercury, Madonna, ABBA, Kiss, Bob Marley, Elvis Presley, Marilyn Monroe, Frank Sinatra, Kurt Cobain, Lady Gaga, Bruno Mars, Ed Sheeran, Backstreet Boys, Stevie Wonder, Miley Cyrus, Eminem, Daniel Nekonečný, Lucka Bílá, Kabát, Karel Gott, Lucka Vondráčková, Kabát, Maxim Turbulenc,...

Nejlépe vypadající celebrity od nás obdrží ceny Grammy Music Awards!

HUDBA

Tak té bude víc - s novým motivem plesu se změnila i hlavní hudební star plesu - hlavní stage bude letos patřit skvělé americko-české kapele LA SUNDAY, hrající největší světové hity ve stylu pop, soul a funk! Mimo to bude také fungovat vedlejší stage, kde to již od brzkých hodin bude rozjíždět několik DJs, kteří se v pozdějších hodinách přesunou na hlavní stage! Takže si každý vybere podle svého gusta a rytmu :-)

PROGRAM

Vedle pořádné nálože tance, se můžeš těšit také na různé soutěže o ceny, originální tombolu, stylový fotokoutek, dechberoucí vystoupení, a i nějaké to vánoční překvapení :-)

VÍCE INFORMACÍ

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu se jakkoliv na plesu podílet (partneři, vystoupení, dobrovolníci,...) nás neváhej kontaktovat - čekají tě lístky ZDARMA a další odměny!

✆ 607 143 797
✆ 723 203 435
✉ info@laynotour.cz
⌨ www.laynotour.cz

P.S.: nedoporučujeme brát na sebe nové vánoční věci, možná to bude větší divočina než si myslíš! :-)

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • Vstup pro jednu osobu
 • Chytlavé hudební rytmy
 • Soutěže o ceny
 • Nálož tance
 • Stylový fotokoutek
 • Dechberoucí vystoupení
 • Odvoz domů :-)
 • Jídlo a pití
 • Lístky do tomboly

Varianty zájezdu

Lístek pro 1 osobu s přihlášením do 31.10.
300 Kč
Lístek pro 1 osobu s přihlášením od 1.11.
350 Kč

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #8: Participace na zájezdech.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435