Mini RIDE! – Winter Collage | LAYNO Tour

Mini RIDE! – Winter Collage

Akční zájezd pro párty rodiče s dětmi!
2. - 11. února 2018
FrancieFrancie, Puy St. Vincent
Přihlášeno: 14 lidí
Hory Instruktoři Párty Slunko Wellness Závody
Doprava + Foto + video + Instruktoři + Párty + Skipas + Ubytování + Wellness =
7 490 - 9 190 - 10 490 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

posledních 26 míst!

Kapacita zájezdu: 40 lidí (z toho max. 16 dětí)
Předpokládaný termín vyprodání: prosinec 2017 
Potřebný počet dnů dovolené: 5
Zájezd se odehrává v termínu JARNÍCH PRÁZDNIN (Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná)

Jsi rodič, ale cítíš se pořád mladě a tak trochu v párty módu? Máš své dětičky rád, to je jasné, ale nedal by sis od nich někdy nejradši trochu oraz? Na druhou stranu je ale nechceš nechávat doma a dovolenou chceš trávit společně? Pak bys měl s rodinou vyrazit na Mini RIDE! Winter Collage- zájezd, kde rodiče paří opět jako za mlada a děcka dospívají pod dohledem zkušených lektorů!

Zatímco ty se vrátíš do svých mladých nevybouřených let a budeš si užívat jedinečnou dovolenou v bandě mladých lidí formou různých párty, soutěží a workshopů, pro tvé potomky bude připraven každodenní moderní cool program pod kontrolou našich mladých Layno animátorů, při kterém se nejen pořádně vyřádí, ale také naučí spoustu nového! Nic ti však nebrání si je kdykoliv vyzvednout a trávit s nimi společný čas, ale...co si budem... :-) Program bude tak bohatý a atmosféra tak skvělá, že si na ně ani nevzpomeneš! Ale neboj, oni na tebe taky ne!

A to vše v krásné a prosluněné Francii ve středisku s moderními lanovkami a širokými po většinu času prázdnými sjezdovkami! K tomu navíc ubytování přímo na sjezdovce, v residenci s vyhřívaným bazénem!

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • JEDINEČNÝ PROJEKT - v takovéto podobě nemá v ČR obdoby!
 • CESTOVÁNÍ V ČASE - do svých mladých pařmenských let!
 • ODPOČINEK OD DĚTÍ - a to prostě potřebuješ!
 • NABITÝ COOL PROGRAM - jak pro tebe, tak tvoje děcka!
 • MLADÝ KOLEKTIV - budeš součástí pořádné grupy mladých lidí a dalších rodinek!
 • LAYNO KOUTEK PRO DĚTI - kdykoliv je můžeš odložit do péče mladých profíků!
 • OSOBNÍ PŘÍSTUP DELEGÁTŮ - friendly layno crew, každodenní návštěvy, ranní donáška baget!
 • VŠE MÁŠ V CENĚ - jak pobytovou taxu, tak veškerá nástupní místa - hrajeme fér!
 • PRŮM. HODNOCENÍ ZÁJEZDŮ PŘES 93 % - snažíme se, abyste se k nám vraceli!
 • WELLNESS - po ježdění si můžeš užít krytý bazén a masáže!
 • UBYTKO NA SVAHU - svah máš do 100m od postele!
 • DALŠÍ STŘEDISKO V CENĚ SKIPASU - je libo Pelvoux, kam jeden den vyrazíme společně!
 • TESTOVAČKY - vyzkoušej si lyže a prkna různých značek a zdarma!
 • SUPER SNĚHOVÉ PODMÍNKY - vždycky dost sněhu a hodně sluníčka!
 • PROFI FOTO A VIDEO - nemusíš se o nic starat, náš profi produkční tým vše zařídí!
 • BASECAMP - hudba, lavičky, testovací centrum, úschovna věcí a místo, kde se hromadí Layňáci!
 • SLUŽBY NAVÍC - výuka na lyžích/snb, donášek snídaně až do postele, odvoz k doktorovi, ... - vše ZADARMO, protože nám to přijde jako samozřejmost!

Chci ušetřit

JE VÁS VÍCE RODIN? dej nám vědět a vymyslíme ti nějakou special slevu!. V Laynu taky fungují věrnostní slevy, takže když se ti to s námi bude líbit a pojedeš někdy znovu, čeká tě další sleva! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Lyžařské středisko Puy St. Vincent je vertikálně mohutný resort nacházející se v jižní části francouzských Alp. Sjezdovky jsou v této na slunce velmi bohaté lyžařské oblasti všeobecně strmější a prázdnější než v jiných střediscích. Skipass umožňuje nejen 2x týdně noční lyžování na osvětlených sjezdovkách, ale také návštěvu nedalekého střediska Pelvoux. Milovníci freeride ježdění by určitě měli vyzkoušet údolí Narreyroux, které nabízí několik hektarů nádherných prašanových terénů. Běžkařům je pak k dispozici 40km kvalitně upravených běžkařských tratí.01_FR_Vincent_Gentianes_ext2_x

Délka sjezdovek: 80 km
Počet sjezdovek: 34
Počet lanovek: 8 sedaček
Délka běžeckých tratí: 40 km

PROČ VYRAZIT DO PUY ST. VINCENT?
Věř, že oněch 80 km v Puy je tak nádherných, že budeš určitě spokojený/a! Středisko je vertikálně mohutné, takže sjíždíš z 2700 m.n.m. do 1400 m.n.m. - převýšení 1300m! Díky své orientaci (sjezdovky jsou orientovány severovýchodně) jsou zde vynikající sněhové podmínky a kopce jsou téměř celý den pokryty slunečními paprsky! Sjezdovky jsou zde extrémně široké, takže si připadáš, jako by tam nikdo jiný krom tebe nebyl! Do Puy jezdíme již několik let a dny, kdy nebylo azuro a ideální sněhové podmínky, by se dalo na prstech jedné ruky spočítat! Navíc po menším výšlapu k vrchulu La Pendine si můžeš sjet obrovský freeridový žlab v údolí Narreyroux (30-minutová jízda hromadou prašanu v údolí nikoho, při které zdoláš kilometrové převýšení a napojíš se opět na sjezdovky - kdo zažil, ten ví!). V rámci skipasu je v ceně také 1 den ježdění ve vedlejším středisku Pelvoux (dalších 25 km sjezdovek), kde jsme úplně sami! Drtivá většina layňáků, kteří v Puy byli, si jej zamilovali a vrací se do něj opakovaně! Nač mít 300 km průměrných sjezdovek, když můžeš mít 100 km toho nejlepšího?! Tak co, zkusíš to s námi? Dej PUY šanci - nezklame tě! :-)

Právě z těchto důvodu jsme toto středisko vybrali pro zájezd Mini RIDE! Nádherné sjezdovky různých náročností, na kterých se rodiče lyžařsky vyřádí, ale zároveň spousta méně náročných svahů ideálních pro výuku dětí! A skvělé zázemí okolo sjezdovek, která dává rodinám mnoho možností aktivního vyžití!

Ubytování je zajištěno v residenci Les Gentianes, která je postavena v horní části Puy St. Vincent (1800 m.n.m) a to v bezprostřední blízkosti tratí, což umožňuje přímý přístup na sjezdovku. Residence se skládá ze 4 budov a v jedné z nich budou ubytovány naše "Layňácké rodiny" - odděleně od dalších Layňáků, aby měly děti i trochu toho nočního klidu! :-) K dispozici je také krytý vyhřívaný bazén a venkovní parkoviště. Vedle residence se nachází restaurace, pekárna, snack-bar a také obchod s potravinami. Do centra, kde se nachází další restaurace a obchody, je to asi 10 minut pěšky nebo 2 minuty skibusem (zdarma).

residence-puy-saint-vincent-appartement-2-pieces-4-personnes-sejour-41886  Puy St Vincent

K dispozici budeme mít plně vybavené apartmány pro 4 a 6 osob. Každý apartmán disponuje vlastní koupelnouodděleným WC, plně vybavenou kuchyňkoubalkónem a boxem na lyže a prkna. Apartmány odpovídají francouzskému standardu (25-40m2, rozkládací pohovky, ...). V případě, že nenaplní rodina celý apartmán,  tak je dáme dohromady s další párty rodinou!

K dispozici bude jeden extra apartmán, který bude sloužit výhradně jako "Layno koutek", kde bude probíhat velká část aktivit pro děti.

Umísťování do apartmánů - pokud nebudeš mít speciální požadavek bude tvá rodina umístěna primárně takto:
2-člena rodina (rodič+dítě) - pokoj na 6-lůžkovém apartmánu
3-členná rodina (rodič+2 děti/2 rodiče+dítě) - polovina 6-lůžkového apartmánu
4- členná rodina (2 rodiče+2 děti/1 rodič+3 děti) - 4-lůžkový apartmán
5-členná rodina (2 rodiče+3 děti) - 6-lůžkový apartmán s příplatkem za volné místo

Možnost zajištění večeří - od výborné kuchařky, která vás bude zásobovat těmi nejchutnějšími pokrmy z různých koutů světa. Garantujeme ti, že s těmito pokrmy zažijetš gastronomické orgie! Nečekej ale francouzské ceny - děláme to totiž pro vás - cena za večeři = cca 10 EUR / 6,5 EUR (dětská porce)

Doprava

Do vytoužené Francie tě dovezeme klimatizovaným párty-busem,  ve kterém nebude chybět taky prostor pro "mladé Layňáky", kde budou připraveny různé aktivity, aby jim cesta utíkala rychleji. Dospělí se dokážou zabavit určitě po svém :-), ale i pro ně budeme pouštět filmy, nebudou chybět welcome drinky... samozřejmostí je pak možnost koupit si pivo a jiné nápoje. V našich busech to prostě žije a ještě než dorazíme do cíle, budeš určitě znát všechny spolucestující!

Nástupní místa jsou VŠECHNA V CENĚ ZÁJEZDU!

14462878_652654498235935_7861526711100907148_nNÁSTUPNÍ MÍSTA: Opava, Ostrava, Olomouc, Brno, Praha, Plzeň (v případě větší skupinky lidí také jiná města na trase autobusu).

Je to sice delší cesta, ale nemusíš se bát - Layno atmosféra a nějaké vychytávky ti tu cestu zpříjemní a zkrátí :-) 

Nabízíme také možnost jet vlastní dopravou (sleva 2000 Kč), nicméně doporučujeme jet autobusem s ostatními, jelikož už to je v Layno podání zábava, při které vzniká skvělý kolektiv (jak dětí, tak dospělích). A ani se nenaděješ a budeme ve Francii!

Program a doplňky

Tak na to bacha, protože ten týden si užiješ na plné koule jak ty, tak tvoji potomci! Postaráme se o to, aby si na zájezdu omládl o několik let. Čeká na tebe hromada aktivit v partě mladých lidí. Neboj, nijak neselektujeme rodiče od nerodičů - mezi nimi se ztratíš jedna báseň a nikdo ani nepozná, že už máš na triku rodičovské povinnosti. Kromě divokých párty (jak aprés-ski na svahu, tak večerních v klubech), zažiješ spoustu užitečných workshopů (masáže, servis lyží/snb, pohyb ve volném terénu/laviny, urban surf, první pomoc+bezpečnost na svahu, snowpark, zdokonalení carvingu, freeride, ...), šílených turnajů a závodů (beer-pong, beer-ride, pivní štafety, exování piva na hlavě, ollie contest, sumo zápasy, hledání pípáků v lavině, poker,...) a další zajímavé aktivity (sítotisk triček, společná francouzská večeře, večery otevřených dveří,..). K dispozici ti také bude testovací centrum lyží a snowboardu a lektoři, kteří ti pomůžou zdokonalit se na svahu! Po ježdění pak není nic lepšího než využít naše Layno masérky, které tě za české ceny dostanou zase do pohody! Ráno je samozřejmostí bezplatná donáška snídaně až do postele! O večeře se taky postaráme, pokud budeš chtít! Prostě ti zařídíme lážo-plážo akční dovolenou, na kterou jen tak nezapomeneš!

Neboj se, ani tvé děti se nebudou nudit! Čeká na ně nadupaný celotýdenní program plný moderních aktivit - nic obyčejného, ale pořádné cool zážitky! Jinak to ani v Laynu neumíme! Základem je dopolední výuka na svahu, kde dovedeme vaše děti v lyžařské dokonalosti! Ještě předtím je ale samozřejmě čeká zábavná rozcvička - to aby nám na ten svah nechodily v polospánku! Po obědě pak budou připraveny různé aktivity, které jim pomůžou v rozvoji dovedností kreativity a znalostí. A samozřejmě nebude chybět ani sportovní vyžití! Přes výuku plavání a další zábavné aktivity v bazénu, přes trochu té angličtiny (samozřejmě zase moderní a nebolestnou cestou), až po výrobu trička s vlastním potiskem nebo vlastního odznaku (buttonku)! A mnoho dalšího! Děti se k vám nebudou chtít ani vracet, protože kdo jednou Layno program zkusí, už nechce jinak!

Jaké aktivity čekají na malé Layňáky:
- výuka na svahu (snowboard/lyže, úplní začátečníci-pokročilejší)
- ranní rozcvičky + cvičení (jóga, zdravotní cvičení, protahování,...)
- aktivity v bazénu (výuka plavání, potápění, cvičení a samozřejmě blbnutí)
- výuka angličtiny (moderní a zábavnou formou - žádné nůďo)
- párty, nealko beer-pong, karaoke
- záživné pochody a sjezdy (s pochodněmi, v maskách, stezka odvahy,...)
- venkovní aktivity (paintball - střílení na terč, sněhové bitvy,...)

sítotisk triček a výroba vlastních odznaků (buttonků)
- malování na obličej/plátno, pískování 
- workshop vaření/pečení a míchaných drinků (samozřejmě pro rodiče :-))
- filmové večery s popcornem
- vědomostní soutěže a kvízy

- společenské a karetní hry 
Děti budou rozděleny do 2-3 skupin podle věku a šikovnosti a každá skupina bude mít svůj program! To abychom využili maximálně jejich potenciálu!

 

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • Ubytko – na 7 nocí, v residenci 50-100m od sjezdovky!
 • Skipass - na 6 dní - Puy St. Vincent, Pelvoux (1 den)!
 • Doprava – z ČR a zpět, klimatizovaným busem s "Layno koutkem" pro děti!
 • Celotýdenní program pro dospělé – párty, akce, turnaje, workshopy a další!
 • Celotýdenní program pro děti – výuka, sportovní a kreativní aktivity a další!
 • Layno koutek – možnost hlídání dětí 24/7 zkušenými Layno animátory!
 • Wellness – krytý bazén!
 • Ranní donáška snídaně – až do postele!
 • Foto a video ze zájezdu – po návratu do ČR - ať máte kvalitní vzpomínky do rodinného alba!
 • Spotřeba vody a el.energie
 • Pojištění CK pro případ úpadku
 • Služby delegátů – 24/7 k dispozici!
 • Pobytová taxa – 1,5 EUR/noc!
 • Všechna nástup. místa - je jedno odkud jsi!
 • Extra layno služby - výuka, donáška snídaně, menší servis, odvoz k doktorovi,...
 • Jídlo – každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku, možnost večeří za 10/6,5 EUR
 • povlečení - možnost zapůjčit za 6-8 EUR/týden
 • Cestovní pojištění – možnost sjednat u nás
 • Masáže – cca 15 EUR/ hod.
 • Neobsazená postel – jen v případě, že nebudete chtít sdílet apartmán s další rodinou

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro dospělé a děti 12+ let
10 490Kč
Cena zájezdu pro děti 6-11 let
9 190 Kč
Cena zájezdu pro děti 3-5 let
7 490 Kč
SLEVA za vlastní dopravu
-2 000 Kč
PŘÍPLATEK za neobsazené místo na pokoji
+2000 Kč

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Tomáš Jarolím

Zájezd Snow Fun Ride! 2013 - Praloup, FR

Pobyt ve Francii byl strašně super! Parta mladých lidí, středisko, ve kterým snad celej tejden bylo azuro a daly se jezdit super freeridy, hotel, do kterýho se dá dojet přímo ze svahu... a pak ty večery! Párty na horách jsou prostě nejlepší!

Simona Šabartová

Zájezd Snow Fun RIDE! - "Chillax" (2017)

Úžasný zájezd Snow Fun Ride ve Francii! Zábava celý týden, skvělý lidi, skvělý delegáti, skvělý workshopy i ostatní program! :)

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #8: Participace na zájezdech.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435