Lyžba na ledovci – ITOŠKA | LAYNO Tour

Lyžba na ledovci – ITOŠKA

Slunečné odpaňovaní svahů v Itálii
31. ledna - 6. února 2021
ItálieItálie, Passo Tonale/Pontedilegno
Přihlášeno: 12 lidí
Hory Párty Slunko Snowpark Zima
Doprava + Foto + video + Program + Skipas + Ubytování =
9 590 - 13 190 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Kapacita zájezdu: 50 osob
Předpokládaný termín vyprodání: prosinec 2020
Potřebný počet dnů dovolené: 5 (1.-5. února)
Layno crew na zájezdu: brzy doplníme (ale nemusíš se bát, zase pojedou ti nejlepší)

Ciao, come stai? Bene, grazie..... slyšíš to??? Layno konečně vyráží odpaňovat svahy do Itálie a to přímo na ledovec Presena! Letos poprvé tvůj zadek vyvezeme do italského střediska Pondtedilegno - Tonale. Čeká tě 100 km sjezdovek, desítky kilometrů volného terénu, krásné běžecké trasy i nadupaný snowpark! Díky ledovci můžeš lyžovat ve výšce až 3000 m. n. m. a užít si tak pořádný sněhový záhul. A večer to roztočíme po italsku v místních barech a klubech. Tak už na nic nečekej a zabal si svoje saky paky a jedeme!!!

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit! Více se o covid podmínkách dozvíš dole (v sekci "program a doplňky")

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NEMUSÍŠ SE BÁT CORONY - pokud korona zabrání odjezdu, dostaneš od nás 100 % částky zpět na účet! To je fér, ne?
 • 1 TERMÍN = VÍCE DESTINACÍ - to ať nemusíš rušit u šéfa dovolenou, když nás do Itálie nepustí!
 • NOVÁ DESTINACE - Layno míří poprvé do Itošky, buď u toho!
 • NABOMBENÉ STŘEDISKO - 3 propojená střediska, včetně ledovce, tvoří 100km sjezdovek!
 • LYŽOVAČKA NA LEDOVCI - dostaneš se do výšky až 3 000 m. n. m. kde je to jiný nářez!
 • LUXUSNÍ FREERIDE - jednou zkusíš a nepřestaneš!
 • SUPER SNĚHOVÉ PODMÍNKY - díky ledovci je tu kvalitní lyžovačka po celý rok!
 • VŠE MÁŠ V CENĚ - jak pobytovou taxu, tak veškerá nástupní místa - hrajeme fér!
 • KRÁTKÁ DOJEZDOVÁ VZDÁLENOST - nebudeš muset sedět v buse celý den, 11 z 10 prdelí doporučuje!
 • UBYTKO NA SVAHU - svah máš do 150m od postele!
 • NABITÝ PROGRAM - každý den párty, workshopy, soutěže, turnaje (pokud covid dovolí)!
 • OSOBNÍ PŘÍSTUP DELEGÁTŮ - friendly layno crew, každodenní návštěvy!
 • KOMUNITA - ze zájezdu odjíždíš jako banda lidí, co se zná a bude se potkávat i po zájezdu!
 • LIDSKÉ CHOVÁNÍ - neoháníme se právníky a obchodními podmínkami - je pro nás důležitější tvoje spokojenost než, pár korun navíc do naší kapsy!
 • TOP SKUPINOVÉ CENY - čím víc vás pojede, tím levnější to budete mít!

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 300 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! V 6 a více lidech tak např. ušetříš 400 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Lyžařské středisko Pontedilegno - Tonale leží na hranici provincií Trentino a Lombardie a spojuje 3 střediska dohromady (Passo Tonale včetně ledovce Presena, Ponte di Legno a Temu), díky tomu si budeš moct užít 100 km sjezdovek s převýšením 1886m, které jsou výborně propojeny 28mi moderními lanovkami. Díky ledovci Presena se dá lyžovat až do výšky 3000 m. n. m. a užiješ si tak kvalitní sněhovou pokrývku téměř celý rok. V tomto středisku si každý přijde na své. Začátečníci využijí snadno dostupné modré sjezdovky na prosluněné straně pod horou Cima Cadi, začínající hned nad městečkem Tonale. Pokud máš koule, tak tě tady čeká lahůdková černá sjezdovka Paradiso s brutálním převýšením, která startuje na ledovci Presena a svou pouť ukončuje u dolní stanici kabinové lanovky v Tonale. Jestli jsi milovníkem freeridu, tak je tady pro tebe připraveno několik desítek kilometrů adrenalinového lyžovaní ve volném terénu. Pro vyznavače bílé stopy je v údolí v Ponte di Legnuk dispozici hned několik pěkných stop. Náročná běžecká trasa v Passo Tonale sahá do výšky 1 900 m n. m. a největší běžeckou specialitou je oblast Vermiglio na východ od Tonale. Freestyleři se jistě vyřádí ve Freestyle Areně. Pokud si myslíš, že se západem sluncem končí veškerá zábava, tak to jsi na omylu. Zážitkem pro tebe bude večerní lyžování, které středisko nabízí dokonce 4x týdně. A to není vše! Resort nabízí nepřeberné množství aktivit jako je běžkování, skialpinismus, výlety na sněžnicích, sáňkování, bruslení, jízdy se psím spřežením a spoustu dalšího. Tady se nudit rozhodně nebudeš! Díky své poloze a orientaci svahů navíc nabízí středisko nespočet slunečných dnů a kvalitní sněhové podmínky až do konce sezóny.

Délka sjezdovek: 100 km
Počet sjezdovek: 40
Počet lanovek: 28
Počet snowparků: 1
Nadmořská výška: 1 121 m.n.m. - 3 000 m.n.m. 

Ubytování je zajištěno v Rezidenci Tonale, která je vzdálená pouze 150 m od sjezdovky. K dispozici budeme mít apartmány 6 osob. Každý apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením a vybaveným kuchyňským koutem. Aprtmány jsou v porovnání s těmi ve Francie na podobné úrovni, ale trochu větší. V blízkosti rezidence se nachází bar, restaurace a obchod s potravinami.

Neobsazené místo na apartmánu:
Skupina 6 osob - tvoje banda dostane jeden apartmán a 2 lidi dostanou slevu 300 Kč/os. za spaní na rozkládacím gauči
Skupina 5 osob - tvoje banda dostane 1 apartmán pro sebe, ale rozdělíte si mezi sebe příplatek 2000 Kč za neobsazené místo - tedy 400 Kč/každý
Skupina 2-4 osob - namixujeme tě na apartmán s jinou skupinou, za případné volné místo na apartmánu neplatíš. Pokud byste chtěli mít ve 4 apartmán jenom pro sebe, čeká tě příplatek za 2 volné místa (4000 Kč = 1000 Kč každý)
Jedu sám - nevadí, určitě nebudeš jediný/á. Na apartmán tě dáme dohromady s dalšími jedinci nebo skupinami a bude to pecka!

POZOR! - spaní ve 2 na rozkládací pohovce poskytujeme se SLEVOU ve výši 300 Kč/os.!

Doprava

14364730_652650851569633_1715553391695898035_nDo vytoužené Itálie tě dovezeme klimatizovaným busem, ve kterém si budeš moct koupit pivo a jiné nápoje, zkouknout nějaký ten film a pokecat s ostatníma :) V našich busech to prostě žije a ještě než dorazíme do cíle, budeš určitě znát všechny spolucestující!

Nástupní místa jsou VŠECHNA V CENĚ ZÁJEZDU!

14462878_652654498235935_7861526711100907148_nNÁSTUPNÍ MÍSTA: 

Opava, Ostrava, Olomouc, Brno, Praha (v případě větší skupinky lidí také jiná města na trase autobusu).

Je to sice delší cesta, ale nemusíš se bát - Layno atmosféra a nějaké vychytávky ti tu cestu zpříjemní a zkrátí :-) 

Odjezd do Itálie: v neděli v brzkých ranních hodinách (Opava okolo 2:00, Ostrava 2:30, Olomouc 4:00, Brno 5:00, Praha 7:30) - časy jsou přibližné, před odjezdem je ještě upřesníme!
Příjezd zpět do ČR:
v sobotu v brzkých ranních/dopoledních hodinách (Praha okolo 7:00, Opava okolo 12:30)

Na místo dorazíme v neděli večer, vyspíme se a od pondělí do čtvrtku/pátku budeme brázdit svahy. V pátek po ježdění (u 5 denního skipasu) si dáš na svém apartmánu sprchu, sbalíš se a okolo 19:00 vyrazíme zpátky do Česka

Do Itálie lze cestovat s platným občanským průkazem! 

Program a doplňky

Rozjdeme to pořádně po italsku! Přes den tě čeká pořádná odpaňovačka ve středisku, kde si vychutnáš pohodovou trasu pro začátečníky, náročnou černou sjezdovku pro odvážlivce, snowpark pro akrobaty nebo freeride pro bezhlavé nadšence! Celý týden tě budou čekat zajímavé workshopy a pivní nebo vědomostí soutěže. Pokud jsi lyžařský/SNB začátečník, nevadí. Zdarma tě to na našich zájezdech naučíme v rámci každodenní výuky! S námi se prostě nudit nebudeš! Postaráme se o to, aby to pro tebe byl nezapomenutelný týden!

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit.

 1. V případě, že nebude možné na zájezd kvůli jakýmkoliv koronavirovým opatřením odcestovat, popř. to bude znemožněno přímo tobě (např. kvůli pozitivitě nebo karantény) a dáš nám o tom vědět alespoň 7 dní před odjezdem, tak dostaneš 100 % částky zpět (při méně než 7 dnech to budeme řešit individuálně u každého zájezdu, ale určitě se taky nějak domluvíme)! Ne žádné vouchery, ale prachy na tvůj účet! Samozřejmě pokud nás v těchto sračkózních časech budeš chtít podpořit a necháš si místo poslání peněz raději vystavit voucher, bude happy jak dva grepy. Ale to už necháme na tobě!
 2. Do termínu odjezdu budeme neustále checkovat situaci (jak u nás, tak v cílové destinaci) a nejpozději měsíc před odjezdem ti dáme vědět, zda se pojede nebo ne. Nebudeme tě zbytečně tahat za nos do poslední chvíle jenom proto, abychom drželi co nejdéle tvoje peníze. Pokud bude jasné, že se zájezd nemůže uskutečnit, dáme ti vědět co nejdřív. Samozřejmě se situace může změnit i během toho posledního měsíce, ale to už neovlivníme.
 3. Chápeme, že když už si v práci nahlásíš dovolenou na konkrétní termín a pak se zájezd nebude moci uskutečnit kvůli nějakým opatřením, tak je rušení dovolené opruz, ze kterého tvůj šéf nebude mít radost. Proto jsme letošní zimní nabídku koncipovali tak, aby bylo ve stejný termín více zájezdů do různých lokalit! Takže když se zruší tvůj zájezd, budeš mít možnost jet ve stejný termín jinam (když budou volné kapacity) a neřešit změnu termínu dovolené v práci. V případě přeplatku ti samozřejmě zbytek vrátíme. A při výpočtu ceny na nový zájezd ti budeme počítat datum přihlášení na původní zájezd. V termínu Itálie se bude paralelně konat zájezd do Francie!

Tak co, dobrý, ne? :-) U nás není potřeba se strachovat... Ti, co s námi jezdí pravidelně, ví, že nejsme žádní chuji a že se všemi jednáme férově... Žádné šméčka a neférové jednání (jak někteří v březnu, že...)! My jsme během korony žádné vouchery nevydávali a posílali 100 % částky zpátky Layňákům. Snad tu svini koronu všichni zdravotně a finančně zvládneme. Hlavně se z toho neposrat... :p

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 5 nocí v residenci Tonale (150m od sjezdovky)
 • SKIPASS - na 4/5 dní do střediska Pontedilegno - Tonale (100 km)
 • DOPRAVA – z ČR a zpět, klimatizovaným párty busem
 • PROGRAM – soutěže, workshopy, párty, akce, turnaje, (co covid dovolí...)
 • VŠECHNA NÁSTUPNÍ MÍSTA - je jedno, kde nastoupíš
 • FINÁLNÍ ÚKLID - takže odjezd úplně na pohodu :-)
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7, 1 delegát na max. 20 lidí
 • POBYTOVÁ TAXA - 1 EUR/noc
 • FOTO – po návratu do ČR
 • SPOTŘEBA - vody a el.energie
 • EXTRA LAYNO SLUŽBY - výuka, odvoz k doktorovi,...
 • Nečekají tě ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY - veškerá nástupní místa i pobytová taxa jsou v ceně! Nevymýšlíme si nesmyslné manipulační poplatky, neplatíte nám za odvoz do/z nemocnice - prostě nejsme chuji a hrajeme fér!
 • JÍDLO – každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku
 • POVLEČENÍ - možnost zapůjčit na místě za 10 EUR
 • VRATNÁ KAUCE – 50 EUR/osoba
 • ZAPŮJČENÍ LAVINOVÉHO VYBAVENÍ - pípák, sonda, lopata za 10 EUR/den nebo 30 EUR/pobyt
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - pojištění léčebných výloh, zavazadel, odpovědnosti, úrazu, zrušení objednaných služeb (storno poplatky) a nákladů na technickou pomoc při záchranné akci, 400 Kč

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
12 090 Kč
Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
11 890 Kč
Cena zájezdu pro 4-5 OSOB
11 790 Kč
Cena zájezdu pro 6 A VÍCE OSOB
11 690 Kč
SLEVA - přihlášení do 15. prosince 2020
-300 Kč
SLEVA - "Opět s Laynem"
-300 Kč
SLEVA - spaní na rozkládací pohovce (ve 2)
-300 Kč
SLEVA - vlastní doprava
-1 200 Kč
PŘÍPLATEK - 5denní skipas
+700 Kč
PŘÍPLATEK - cestovní pojištění (včetně jízdy mimo sjezdovky)
+400 Kč
PŘÍPLATEK - neobsazené místo na apartmánu (v 5 lidech)
+400 Kč/os
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev (pouze za vlastní dopravu)

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Ondra Serbousek

Zájezd zájezd Snow Fun RIDE! - Les Orres (2015)

Seper zájezd pro člověka, co hledá aktivní dovolenou s mladýma lidma a vydrží trochu alkoholu :D

Tomáš Moroň

Zájezd Snow Fun RIDE! 2014 – Risoul/Vars (2014)

Vždy se najde chyba, ale zážitky s Vámi zůstanou napořád. Děkuji za krásné vzpomínky..

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #8: Participace na zájezdech.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435