EXOTIC RIDE! – VIETNAM | LAYNO Tour

EXOTIC RIDE! – VIETNAM

Poznej krásy severního Vietnamu!
30. duben - 16. květen 2021
VietnamVietnam, sever
Přihlášeno: 24 lidí
Exotika Letadlo Slunko
Doprava + Foto + video + Letadlo + Průvodce + Ubytování =
35 990 - 37 990 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Kapacita zájezdu30 lidí
Počet nocí ve Vietnamu: 14
Předpokládaný termín vyprodání: prosinec 2020
Potřebný počet dnů dovolené
: 11
Layno crew na zájezdu: Honza + Tomáš + Andy

 

Fotky a videa

Proč tento zájezd

  Chci ušetřit

  Lokalita a ubytování

  Prozkoumávat budeme severní část Vietnamu - jednu z nejhezčích oblastí na světě!

  Navštívíme následující místa:
  Ha Giang Loop - asi nejhezčí část Vietnamu! Hlavně nádherná příroda a vřelí lidi! Půjčíme si skútry (nemusíš mít strach - půjčují jak poloautomaty, tak i plně automatické, takže to zvládne fakt každý) a s doprovodným vozem absolvujeme v 5 až 6 dnech neskutečně nádhernou trasu o délce zhruba 350-400 km. Budeme projíždět nádhernými horskými cestičkami, kde se ti bude tajit dech z těch výhledů. Budeme zastavovat ve malinkých vesničkách, kde poznáš, co je to upřímná radost z maličkostí. Budeme zastavovat na jídlo, po kterém ti bude ještě dlouho zdát. Nečekej žádné luxusní hotely - bydlet budeme převážně u místních, kteří tě nesmírně obohatí a taková rodinná večeře, kdy tě mamka neustále cpe různými dobrotami a taťka se tě snaží opít místní pálenkou, je nezapomenutelná! Navštívíme spoustu zajímavých chrámů, jeskyní, budov...Ha Giang je jedno z těch míst, kde se chceš vracet do nekonečna! Tady na to určitě nezapomeneš!

  Ninh Binh - stejně jako Ha Giang je tu nádherná příroda, ale taky spoustu posvátných míst! Tady budeme bydlet 3-4 noci na jednom místě v krásné rodinném bydlení s bazénem a zahradou, na dohled od jednoho z nejposvátnějších míst! Na skútrech a kolech projedeme nejbližší okolí, dáme si ikonickou projížďku na loďkách přes říční jeskyně, nebude chybět nějaký ten výšlap, vyhlídky, kláštery...

  Ha Noi - neopomineme ani hlavní metropoli, která sice není asi až tak zajímavá, jak oblasti výše zmíněné, ale přesto nabízí několik kouzelných míst, které za to opravdu stojí! Tady známe jednu lokální restauraci, kde zažiješ při pojídání typického vietnamského jídla Bun Cha gastronomický orgasmus!

  Ha long Bay - jedna z nejznámějších a nejvíce komerčních oblastí Vietnamu! Vyhneme se předraženým projížďkám na lodích před hlavní zátoku a zavedeme vás na místa, kde turistů moc není. Zátoku tak uvidíš z tajného (už možná ne tak moc), ale pořád zakázaného místa, na které se dostaneš pouze za souhlasu mísní paní. Projížďku na lodi si taky dáme, ale rozhodně ne s masou turistů!

  Sa pa - pokud budeme časově stíhat, můžeme si dát i tuto oblast, která je vyhlášené hlavně díky nádherným rýžovým políčkám! Nicméně je taky už dost turisticky profláknutá a pokud se tam nedostaneme, nemusíš zoufat - Ha Giang má stejně krásná políčka a je tam mnohem míň lidí!

  Doprava

  Do Vietnamu se dostaneme letecky z Prahy a pouze s jedním přestupem! Navíc s Turkish Airlines (dlouhodobě patří mezi nejlepší evropské aerolinky) a v ceně máš i velké odbavené zavazadlo - takže komfort jak cyp!

  Na místě se pak budeme přesouvat různými dopravními prostředky - nejvíc si určitě užiješ jízdu na skútrech (no jen si to představ - 30 layňáků na horských cestičkách - už teď víme, že to bude nehorázná prdel!). Zážitkem ale pro tebe bude určitě i jízda nočním vlakem s postelemi nebo lůžkovým autobusem!

  Přesuny mezi místy bývají většinou vopruz! Ale rozhodně ne ve Vietnamu!

  Program a doplňky

  Projížďky nádhernou přírodou, výšlapy do hor, večeře s místními, návštěvy posvátných míst, zážitková jízda na skútrech, koupačky v moři, plavba lodí, nákupy na vesnických tržištích, .....bude to prostě nabité! Bude to LE-GEN (počkej si....) DÁR - NÍ

  Cena zahrnuje vs nezahrnuje

  • LETENKY – z Prahy, s Turksih Airlines, odbavené zavazadlo v ceně
  • UBYTKO - hlavně u místních
  • DOPRAVA – na místě - skútry, vlaky, autobusy
  • JÍDLO – někdy budeme mít v cně i snídaně
  • LAYNO PRŮVODCE – my už to ve Vietnamu známe
  • VÍZUM – 25 USD
  • EXTRA AKTIVITY – pokud budeš chtít něco navíc
  • JÍDLO – nákladově je to položka úplně minimální, oběd za 50Kč?

  Varianty zájezdu

  Cena zájezdu pro 1 OSOBU
  37 990 Kč
  Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
  37 490 Kč
  Cena zájezdu pro 4 A VÍCE OSOB
  36 990 Kč
  SLEVA - "Opět s Laynem"
  -1 000 Kč
  V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev (pouze za vlastní dopravu)

  Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

  Co říkají naši zákazníci

  Eva Šmídová

  Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

  Super nápad - zájezdy pro mladé !!! Určitě bych jela znovu!

  Michael Draisatl

  Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

  Celkový dojem výborný. Určitě bych jel znovu. Třeba i na podobný zimní zájezd. V pohodě lidi a organizace.

  Napište nám

  Jméno:
  Email:
  WWW:
  Zpráva:
  Důvod #8: Participace na zájezdech.
  LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435