Exotická lyžovačka v GRUZII! | LAYNO Tour

Exotická lyžovačka v GRUZII!

Za sněhem na východ!
20. - 28. února 2021
GruzieGruzie, Gudauri
Přihlášeno: 7 lidí
Adrenalin Hory Letadlo Párty Wellness Zima
Doprava + Foto + video + Jídlo + Letadlo + Pojištění + Skipas + Ubytování =
18 990 - 20 390 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Kapacita zájezdu: 20 lidí
Počet nocí/dnů lyžování: 7 nocí na hostelu / 6 dní skipas
Předpokládaný termín vyprodáníprosinec 2020 
Potřebný počet dnů dovolené
: 5 (22. - 26. února 2021)
Layno crew na zájezdu: doplníme (ale opět to budou ti nejlepší z nejlepších)

Na hory do Gruzie? No to si kuř... Ježdění v Gruzii ti dá nejenom skvělý pocit z tamních kopců, ale obohatí tě i kulturně, protože Gruzie - to je úplně jiný svět! Ale samozřejmě v dobrém slova smyslu! Nečekej žádné old school středisko - 70 km upravovaných sjezdovek, moderní vleky, kabinky, luxusní jídlo za úplný pakatel (na svahu se najíš do 2 kil), nepopsatelná prašanová pole, které skoro nikdo neodpaňuje, super mezinárodní mladá crew na hostelu, který je pár desítek metrů od sjezdovky a k tomu všemu doprava leteckysauna na hostelu, párty lidi s tebou...no říkám ti, Gruzii prostě musíš jednou zkusit!

Chceš zkusit nějakou lyžařskou exotiku, ale Gruzie tě neláká? Pak s námi můžeš vyzkoušet i další zajímavé destinace jako Irán, Turecko, Ukrajina, Sibiř a další zajímavé destinace...

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit! Více s o covid podmínkách dozvíš dole (v sekci "program a doplňky")

NOVĚ! je v ceně zájezdu taky cestovní pojištění v hodnotě 1 000 Kč
pojištění léčebných výloh (včetně jízdy mimo sjezdovky), zavazadel, odpovědnosti, úrazu, zrušení objednaných služeb (storno poplatky) a nákladů na technickou pomoc při záchranné akci

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • NEMUSÍŠ SE BÁT CORONY - pokud korona zabrání odjezdu, dostaneš od nás 100 % částky zpět na účet! To je fér, ne?
 • 1 TERMÍN = VÍCE DESTINACÍ - to ať nemusíš rušit u šéfa dovolenou, když nás do Francie nepustí!
 • MODERNÍ STŘEDISKO - 70 km sjezdovek, moderní lanovky a zázemí!
 • LUXUSNÍ FREERIDE - ty nekonečná prašanová pole snad ani nejde popsat slovy! Až to uvidíš, tak se pos....
 • PÁRTY UBYTKO - friendly mladá crew, která se postará o tvé pohodlí a napájení na baru!
 • SAUNA V BARÁKU - není nic lepšího než se po celou dnu prášení pořádně vyzevlit v sauně!
 • LETECKY Z PRAHY - žádné přejezdy, veškeré zavazadla v ceně - prostě Layno komfort!
 • SKVĚLÁ GRUZÍNSKÁ KUCHYNĚ - za málo peněz zažiješ neskutečné gastro porno!
 • POLOPENZE V CENĚ - nemusíš tak řešit vaření, vše dostaneš přímo pod nos!
 • NÍZKÉ NÁKLADY - v Gruzii je levno, takže náklady v místě budou minimální!
 • JINÁ KULTURA - Gruzie je přece jen trochu jiný svět - kulturou, kuchyní, lidmi...však to poznáš!
 • SUPER LAYNO ATMOSFÉRA - jede nás 20, žádná masovka, takže to bude osobnější friendly atmosféra!

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 300 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! V 6 a více lidech tak např. ušetříš 600 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Moderní, rychle se rozvíjející lyžařské středisko Gudauri, které je obklopeno "kavkazkými obry" (na dohled je Kazbeg - 5033m.n.m), se nachází 120 km severně od hlavního města Gruzie Tbilisi a je jedním z nejhezčích míst na světě, kam vyrazit za sněhem! Kromě 70 km upravovaných sjezdovek nabízí taky neskutečně dlouhé pláně, které pro freeridové nadšence znamenají opravdový ráj na zemi! Velký Kavkaz je starší a vyšší pohoří než Alpy (nejvyšší lanovka tě doveze do nadmořské výšky 3300 m.m.m.!) a kopce jsou zde tedy mírnější, ale přitom vyšší, takže spíše připomínají obrovské pastviny, po kterých se dá jezdit prakticky kdekoliv! Každý den tak můžeš prášit na jiných místech, po kterých nikdo před tebou nejel! Díky tomu budeš moci zažít i 40-50 minutové pojezdy hromadou prašanu k ruským hranicím, kde nasedneš na lanovku, která tě doveze zase zpátky do střediska. A tohle si můžeš dát klidně i tak 3-4x za den :-)

Délka sjezdovek: 70 km

Počet lanovek: 12 (1 kabinka, 7 sedaček)

Výškový profil: 1990 - 3279 m.n.m.

gudauri1 gudauri2 gudauri3

gudauri5 gudauri6 Gudauri, Ski Resort in Georgia | Гудаури. Горнолыжный курорт. Грузия.

Ubytování je zajištěno v hostelu Happy Yeti (6 nocí), který se nachází 300m od lanovky! Happy Yeti není pouhý hostel, ale spíše místo se skvělou atmosférou, kde se mladá, mezinárodní crew stará o to, aby sis z Gruzie odvezl jenom ty nejlepší dojmy! Ubytováni budeme ve 4 a 6-lůžkových pokojích s vlastní sociálkou! Ve spodní části budovy je skvělý bar, kde si jednak budeme vychutnávat nesmírně chutnou polopenzi (v ceně zájezdu), ale taky trávit společné večery a párty (drinky jsou zde nebezpečně levné!). K dispozici je taky sauna (opět za směšný poplatek), kde se můžeš po dnu stráveném v prašanových polích vyzevlit - samozřejmě s vychlazeným půllitříkem piva a žádný ledový bazén - ze sauny rovnou ven do hromady sněhu! Do obchodu je to 10 minut chůze po cestě, kde třeba potkáš i nějakou tu freeride neuvázanou kravku nebo ovci...

gudauri-hostel gudauri-hostel2 gudauri-hostel3

gudauri-hostel4 gudauri-hostel5 DCIM100GOPROGOPR0182.

Poslední noc strávíme taky v gruzínském hlavním městě - Tbilisi. Tady si projdeme kouzelné uličky historického centra a vyšlapeme i nad Tbilisi, kde si užiješ dechberoucí výhled. Mimo to zažiješ i nezapomenutelný gastronomický zážitek v místních restauracích, kde si zajdeme na večeři "ale Pohlreich" aneb vyzkoušej co nejvíc pokrmů z jídelního lístků (opět za směšné peníze) a taky zrealxujeme v historických lázních, které budeme mít jen pro sebe! Ubytováni budeme v samém centru metropole v útulném hostelu.

Doprava

Letecky - let z Prahy do Gruzie (Tbilisi) s Turkish Airlines (s přestupem v Istanbulu)!
Žádné doplatky za zavazadla - v ceně je 30 kg zavazadlo + snb/lyže + příruční zavazadlo
Žádné nutný transfer na letiště v okolních zemích - odlet je z Prahy!
Žádné doplatky za transfer v Gruzii z letiště na ubytko - transfer je v ceně!
Odlet z Prahy v sobotu 20. února v 19:05 a další den brzo ráno (5:25) jsi v Tbilisi! Z Tbilisi se pak busem přesunem na hostel, kde se ubytujeme, nasnídáme a můžeme vyrazit brázdit svahy!
Návrat do Prahy v neděli 28. února (odlet z místa 12:05 a 18:10 jsi v Praze)

Kvůli přestupu v Turecku je nutné cestovat s platným cestovním pasem!

Program a doplňky

Kromě odpaňování bílých svahů tě čekají i další aktivity - párty v baruchillování v sauněvýletyochutnávání místních pokrmůbeer-pong turnaj, flip-cup ... Určitě se nudit nebudeš. Postaráme se o to, aby to pro tebe byl nezapomenutelný týden!

Krom toho tě čeká i výlet do hlavního města Tbilisi, kde strávíme noc! Zde si zajdeme na neřízenou gastro hostinu, při které ochutnáš hromadu místních specialit a budeš si připadat jako Zdenda Pohlreich! 2 hodiny si budeš žít jako král, abys pak ve finále za vše zaplatil směšnou částku! Pak si dáme zasloužené wellness v historických katakombách v samém centru města, kdy si pronajmeme obrovské spa prostory se saunou, bazény a soukromými maséry jenom pro naší skupinu. Tbilisi je prostě D-Ě-L-O!

SPECIÁLNÍ COVID-19 PODMÍNKY:
Vzhledem k debilním okolnostem, které korona přinesla, jsme pro tebe vymysleli speciální podmínky, takže se nemusíš bát si u nás zájezd koupit.

 1. V případě, že nebude možné na zájezd kvůli jakýmkoliv koronavirovým opatřením odcestovat, popř. to bude znemožněno přímo tobě (např. kvůli pozitivitě nebo karantény) a dáš nám o tom vědět alespoň 7 dní před odjezdem, tak dostaneš 100 % částky zpět (při méně než 7 dnech to budeme řešit individuálně u každého zájezdu, ale určitě se taky nějak domluvíme)! Ne žádné vouchery, ale prachy na tvůj účet! Samozřejmě pokud nás v těchto sračkózních časech budeš chtít podpořit a necháš si místo poslání peněz raději vystavit voucher, bude happy jak dva grepy. Ale to už necháme na tobě!
 2. Do termínu odjezdu budeme neustále checkovat situaci (jak u nás, tak v cílové destinaci) a nejpozději měsíc před odjezdem ti dáme vědět, zda se pojede nebo ne. Nebudeme tě zbytečně tahat za nos do poslední chvíle jenom proto, abychom drželi co nejdéle tvoje peníze. Pokud bude jasné, že se zájezd nemůže uskutečnit, dáme ti vědět co nejdřív. Samozřejmě se situace může změnit i během toho posledního měsíce, ale to už neovlivníme.
 3. Chápeme, že když už si v práci nahlásíš dovolenou na konkrétní termín a pak se zájezd nebude moci uskutečnit kvůli nějakým opatřením, tak je rušení dovolené opruz, ze kterého tvůj šéf nebude mít radost. Proto jsme letošní zimní nabídku koncipovali tak, aby bylo ve stejný termín více zájezdů do různých lokalit! Takže když se zruší tvůj zájezd, budeš mít možnost jet ve stejný termín jinam (když budou volné kapacity) a neřešit změnu termínu dovolené v práci. V případě přeplatku ti samozřejmě zbytek vrátíme. A při výpočtu ceny na nový zájezd ti budeme počítat datum přihlášení na původní zájezd.  V termínu Gruzie se bude paralelně konat zájezd do Turecka a Íránu!

Tak co, dobrý, ne? :-) U nás není potřeba se strachovat... Ti, co s námi jezdí pravidelně, ví, že nejsme žádní chuji a že se všemi jednáme férově... Žádné šméčka a neférové jednání (jak někteří v březnu, že...)! My jsme během korony žádné vouchery nevydávali a posílali 100 % částky zpátky Layňákům. Snad tu svini koronu všichni zdravotně a finančně zvládneme. Hlavně se z toho neposrat... :p

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 6 nocí v hostelu v Gudauri (200m od sjezdovky), 1 noc v hostelu v centru Tbilisi
 • SKIPASS - na 6 dní do střediska Gudauri (70 km sjezdovek)
 • LETENKY – z Prahy s Turkish Airlines, včetně zavazadel
 • TRANSPORT Z/NA LETIŠTĚ – mikrobusy v Gruzii
 • POLOPENZE – 6x snídaně a večeře přímo v hostelu v Gudauri
 • VÝLET DO TBILISI – krásné výhledy, památky, neskutečné zřanice,...
 • FOTO ZE ZÁJEZDU – po návratu do ČR
 • PROGRAM – párty, turnaje, výšlapy k posvátným místům, ....
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - NOVĚ, pojištění léčebných výloh (včetně jízdy mimo sjezdovky), zavazadel, odpovědnosti, úrazu, zrušení objednaných služeb (storno poplatky) a nákladů na technickou pomoc při záchranné akci
 • POJIŠTĚNÍ CK PRO PŘÍPAD ÚPADKU - nutnost, která musí být!
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 jsou tu pro tebe
 • POBYTOVÁ TAXA – cca 1 EUR/noc
 • OBĚDY – na svahu si koupíš jídlo okolo 150-200 Kč
 • ZAPŮJČENÍ FREERIDE VYBAVENÍ – pípák, lopata, sonda 10 EUR/40 EUR (den/pobyt)
 • PROGRAM V TBILISI - hostina a spa - ale neboj, ceny jsou spíš směšné!

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
20 390 Kč
Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY
20 190 Kč
Cena zájezdu pro 4-5 OSOB
19 990 Kč
Cena zájezdu pro 6 A VÍCE
19 790 Kč
SLEVA - přihlášení do 20. listopadu 2020
-500 Kč
SLEVA - "Opět s Laynem"
-300 Kč
PŘÍPLATEK - za 2lůžkový pokoj
1 000 Kč/os.
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev (pouze za vlastní dopravu) (pouze za vlastní dopravu)

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Tomáš Rypka

Zájezd Snow Fun RIDE! - "Epic Battle" (2017)

Hodnotím to na 1*. Výborný kolektiv, skvělé zorganizované, plno akcí, workshopů, ubytování + středisko na 1**.

Lenka Mužná

Zájezd Snow Fun RIDE! 2014 – Puy st. Vincent, FR

Pokud můžete - určitě jeďte !! Týden naprosté pohody s pecka lidma, super ubytkem, lyžovačkou a akcema, kde nechyběla sranda a tanec. Břišáky bolí, detox bude těžký, ale stálo to zato :)

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #6: Pomáháme potřebným.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435