Adrenalin ve SLOVINSKU! | LAYNO Tour

Adrenalin ve SLOVINSKU!

Zažij akční dovolenou!
20. - 26. září 2021
SlovinskoSlovinsko, Bovec
Přihlášeno: 10 lidí
Adrenalin Cyklozájezdy Hory Párty Slunko
Doprava + Foto + video + Instruktoři + Pojištění + Stan =
7 190 - 8 190 Kč
Máte otázky? Kontaktujte nás

Popis zájezdu

Kapacita zájezdu: 45 lidí
Potřebný počet dnů dovolené: 4 (21.-24. září)
Layno crew na zájezdu: doplníme (ale budou to ti nejlepší z nejlepších)

Po roční covidové pauze se vracíme zpátky na místo činu! Zažij pořádnou dávku adrenalinu na vlastní kůži v překrásném prostředí slovinských Alp v partě stejně starých nadšenců! Vyzkoušej si akční způsob letní dovolené - žádné válení se u moře, ale aktivní dovolená plná netypických sportů a dalších adrenalinových aktivit. Ve Slovinsku budeš mít možnost vyzkoušet si z celé řady netradičních aktivit jako např. canyoningraftykajakyhydrospeeding, zip-line, ferraty, horská kola, výšlapy, slack-line, paraglide, seskok z letadla a další! Do toho ještě nějaké workshopy, koupačky v řece nebo laguně, beach-volleyball, tenis horolezecká stěna a jiné. Večer pak nebude tradičně chybět nějaká ta párty, grilování a soutěže v partě mladých spolucestujících. Nudit se rozhodně nebudeš!

Bojíš se zájezd koupit kvůli covidu? Ale no tak. Nemusíš! V ceně zájezdu má každý i sportovní cestovní pojištění včetně pojištění A30 Pandemic v hodnotě 980 Kč, které kryje vedle standartních nepříjemností (léčebné výlohy, úraz, ztráta zavazadel, záchranná akce, klasické storno, ...), také situace spojené s pandemií covid-19 (léčební výlohy v zahraničí, zrušení objednaných služeb, zvýšení náklady na zpětnou přepravu)! Takže jsi v cajku! Více o pojištění najdeš v sekci Program a doplňky.

COVID PODMÍNKY

Co když se zájezd nebude moct uskutečnit kvůli vládním opatření, které znemožní odcestování do Slovinska? Co když Slovinsko nepovolí vstup cizincům na své území? Co když ten sajrajt těsně před odjezdem chytnu nebo budu muset do karantény a nebudu tak moct jet? Tvoji nejistotu naprosto chápeme a snažili jsme to vymyslet tak, aby to pro tebe bylo co nejvíc v pohodě. A pro nás taky aspoň trochu. A nejde jenom o nějakou povinnost ze strany státu, ale i my chceme to riziko šíření co nejvíc eliminovat. Takže poslouchej...

 1. Zájezd se neuskuteční kvůli vládním nařízením Slovinska nebo Česka (zákaz vycestování, slovinské hranice uzavřené pro turisty, zavřená ubytka a kempy, nemožnost provozovat sporty ,....) = DOSTANEŠ 100 % ČÁSTKY ZA ZÁJEZD ZPĚT NA ÚČET
 2. Nemůžeš se zúčastnit zájezdu z jakéhokoliv důvodu (souvisejícího i nesouvisejícího s Covid-19), na který lze aplikovat pojištění storna = HRADÍŠ POUZE 20 % STORNO POPLATKU, ZBÝVAJÍCÍCH 80 % STORNO POPLATKU KRYJE POJIŠTĚNÍ - celková výše storno poplatku závisí na termínu, kdy zájezd zrušíš
 3. Nemůžeš se zájezdu zúčastnit z důvodu, na který nelze uplatnit storno podmínky z pojištění = PLATÍ NAŠE STANDARTNÍ STORNO PODMÍNKY (ale když nejsi chuj, ani my nebýváme...)

Těžko odhadovat takhle dopředu, ale počítáme s tím, že ze strany Slovinska bude příjezd turistů nějakým způsobem podmíněn (negativní PCR/antigenní test, potvrzení o očkování, prokázané protilátky,...). Tak s tím raději počítej taky...

ZÁLOHA POUZE 2000 KČ

To abychom tě teď zbytečně finančně nezatěžovali, když je doba tak nejistá. Doplatek jsme datumově nastavili na konec července - to už bychom měli být chytřejší ohledně možnosti a podmínek odjezdu.

Fotky a videa

Proč tento zájezd

 • ADRENALINOVĚ POJATÝ ZÁJEZD - posuň svoje hranice dál!
 • PÁRTY LIDI STEJNÉHO VĚKU - autobus plný mladých, akčních lidí!
 • KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ SLOVINSKÝCH ALP - jedna z nejhezčích oblastí v Evropě!
 • PROFI FOTKY ZE ZÁJEZDU - od našeho profi produkčního týmu!
 • NABITÝ PROGRAM - aktivity na vodě i mimo, párty, workshopy, soutěže, turnaje!
 • OSOBNÍ PŘÍSTUP DELEGÁTŮ - friendly layno crew!
 • KVALITA NE KVANTITA - nejedeme masovku, Layno je komunita!
 • VŠE MÁŠ V CENĚ - jak pobytovou taxu, tak veškerá nástupní místa, ... - hrajeme fér!
 • PRŮM. HODNOCENÍ ZÁJEZDŮ PŘES 93 % - snažíme se, abyste se k nám vraceli!
 • KRÁTKÁ DOJEZDOVÁ VZDÁLENOST - z Brna jsme na místě za 8 hodin!
 • TOP SKUPINOVÉ CENY - čím víc vás pojede, tím levnější to budete mít!
 • LIDSKÉ CHOVÁNÍ - neoháníme se právníky a obchodními podmínkami - je pro nás důležitější tvoje spokojenost než pár korun navíc do naší kapsy!
 • KOMUNITA - ze zájezdu odjíždíš jako banda lidí co se zná a bude se potkávat i po zájezdu!

Chci ušetřit

SLEVA "OPĚT S LAYNEM" - ať už jedeš s Laynem podruhé nebo podesáté, čeká tě sleva 200 Kč! SKUPINOVÁ SLEVA - čím více vás pojede, tím méně na osobu zaplatíte! V 5 a více lidech tak např. ušetříš 400 Kč na hlavu! A co víc - u Layna jsou i 2 lidi skupina! Pokud plánuješ vzít ještě větší bandu, kontaktuj nás - dáme ti individuální podmínky! JEZDIT S LAYNEM SE PROSTĚ VYPLATÍ!

Lokalita a ubytování

Ubytování je zajištěno v plně vybaveném kempu v blízkosti městečka Bovec, hned vedle lanovky na Kanin. Je potřeba vzít si vlastní stan. V kempu jsou k dispozici sprchy (každý má 5min. denně zadarmo), WC, ohniště a grily venkovní posezení, přístřešek. K dispozici je i wi-fi zadarmo (ne, že bys to ale potřeboval/a). Kemp je zasazen do nádherné přírody s krásným výhledem na místní Alpy. Městečko Bovec se nachází zhruba 10 minut chůze od centra městečka Bovec, kde najdeš restaurace a obchody. Hned vedle kempu se nachází kavárna s barem.

Doprava

14462878_652654498235935_7861526711100907148_nDo krásného Slovinska tě dovezeme klimatizovaným busem, ve kterém si budeš moct koupit pivo a jiné nápoje, zkouknout nějaký ten film a pokecat s ostatníma :) V našich busech to prostě žije a ještě než dorazíme do cíle, budeš určitě znát všechny spolucestující!

Nástupní místa jsou VŠECHNA V CENĚ ZÁJEZDU!

Do Slovinska lze cestovat s platným občanským průkazem! 

Nástupní místa: Opava, Ostrava, Olomouc, Brno (v případě větší skupinky lidí také jiná města na trase autobusu).

Krátká dojezdová vzdálenost!
Z Brna je to pouhých 8 hodin cesty! Takže nic náročného a dlouhého - ale neboj, i tak se stihneš se všemi pořádně seznámit!

Předpokládaný odjezd z ČR: v pondělí (20.9.) ve večerních hodinách = nemusíš si brát na tento den dovču
Předpokládaný příjezd do ČR: 
v neděli (26.9.) v ranních hodinách

Program a doplňky

Na každý den bude připraven plán několika aktivit a ty si vybereš, které z nich se zúčastníš. Jak vodní aktivity, tak aktivity na suchu budou probíhat přes celý den.  A večer samozřejmě nebudou chybět pártyopékáčky, pivní soutěže a podobná zábava v "Layno" stylu.

V rámci aktivit na vodě si každý bude moci vybrat 2 ze 4 aktivit (canyoning, rafty, kajaky, hydrospeeding). Každá z těchto aktivit trvá cca. 2-3 hodiny a vždy probíhá za účastí profesionálního instruktora. V případě nízké hladiny vody, se může stát, že nebude možnost jít na hydrospeed. Dále budou probíhat různé aktivity a workshopy na suchu - horská kola, vysokohorská turistika, ferraty,..

A to vše navíc v bandě mladých lidí! S námi se prostě nudit nebudeš! Postaráme se o to, aby to pro tebe byl nezapomenutelný zájezd!

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ A30 PANDEMIC

Nabízí rozšířené krytí nákladů spojených s onemocněním klasifikovaným WHO jako epidemie/pandemie (tedy i COVID-19)

▪ pojištění léčebných výloh v zahraničí: 8.000.000 Kč
▪ pojištění odpovědnosti: 2.500.000 Kč
▪ pojištění zavazadel: 18.000 Kč
▪ úrazové pojištění: trvalé následku úrazu 360.000 Kč, smrt v důsledku úrazu 180.000 Kč
▪ pojištění nevydařené dovolené: 600 Kč / den hospitalizace, 300 Kč / spolupřihlášená osoba
▪ pojištění nákladů v případě nepojízdného vozidla: 7.500 Kč/osoba
▪ pojištění zpoždění hromadného dopravního prostředku: 100 Kč / hod max. 1.000 Kč/osoba
▪ pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akci: 1.000.000 Kč

ROZŠÍŘENÍ PANDEMIC: pojištění / rozsah pojištění / limit pojistného plnění
pojištění léčebných výloh v zahraničí
a) ambulantní ošetření včetně předepsaných léků, hospitalizace a lékařské ošetřování během hospitalizace, přeprava do a z nejbližšího zdravotnického zařízení, přeprava pojištěného zpět do vlasti / 1.000.000 Kč
b) ubytování pojištěného v zahraničí v případě, že byla nařízená karanténa pojištěného / 1.000 Kč/1 noc, max. 14 nocí
pojištění zrušení objednaných služeb
a) nařízená karanténa pojištěného na území České republiky nebo v zemi trvalého pobytu pojištěného trvající v době nástupu na zájezd
b) nesplnění podmínek pro vycestování určených přepravcem nebo cestovní kanceláří pojištěným v době nástupu na zájezd (např. kontrola před nástupem do hromadného dopravního prostředku)
80 % stornopoplatku, max. 30.000 Kč/osoba, celkem max. 90.000 Kč
pojištění zvýšených nákladů na zpětnou přepravu
a) nezbytné cestovní náklady na dopravení pojištěného do vlasti po ukončení původně předpokládaného termínu konání zájezdu z důvodu karantény pojištěného, pokud pojištěný nebude moci použít původně předpokládaný dopravní prostředek, nejpozději však 14 dní po ukončení předpokládaného termínu konání zájezdu / 8.000 Kč/osoba, celkem max. 32.000 Kč

Nárok na pojistné plnění z pojištění PANDEMIC vznikne za podmínky, že:
- vycestování nastalo z území České republiky nebo z krajiny trvalého pobytu pojištěného a v době platnosti pojistné smlouvy. Při nesplnění této podmínky pojistitel není povinen poskytnout pojistné plnění.
- škodová událost byla hlášena pojistiteli nebo poskytovateli asistenčních služeb (Eurocross Assistance Czech Republic) nejpozději 24 hodin po vzniku podezření, resp. po nařízení karantény z důvodu podezření na onemocnění klasifikované Světovou zdravotnickou organizací jako epidemie/pandemie. Při nesplnění této podmínky pojistitel není povinen poskytnout pojistné plnění

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO - 5 dní a 4 noci, v kempu ve vlastním stanu
 • DOPRAVA - z ČR a zpět, klimatizovaným busem
 • 2 AKTIVITY NA VODĚ - rafty, canyoning, kajaky, hydrospeed
 • AKTIVITY NA SUCHU - horská kola, vysokohorská turistika, ferraty, balance board, slack-line, ...
 • DALŠÍ PROGRAM - soutěže, párty, cvičení, workshopy, ...
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ - 24/7
 • POJIŠTĚNÍ PRO PŘÍPAD ÚPADKU CK - to musí být
 • SPRCHA - 5 minut každý den
 • POBYTOVÁ TAXA - 2 EUR/den
 • POJIŠTĚNÍ - pojištění A30 pandemic, které kryje i nepříjemné situace spojené s pandemii covid-19
 • JÍDLO - k dispozici je venkovní ohniště, grily, případně lze zajistit polopenze v centru města
 • DALŠÍ ADRENALINOVÉ AKTIVITY - jsme schopni zajistit za výhodnější cenu (další vodní aktivity, zip-line, paraglide, seskok z letadla,...)
 • FERRATOVÉ VYBAVENÍ A DOPRAVA K FERRATĚ - cca 15 EUR
 • VRATNÁ KAUCE – 30 EUR/osoba

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU
8 190 Kč
Cena zájezdu pro 2-4 OSOBY
7 990 Kč
Cena zájezdu pro 5 A VÍCE OSOB
7 790 Kč
SLEVA - přihlášení do 30. června 2021
-400 Kč
SLEVA - přihlášení od 1. července 2021 do 31. července 2021
-200 Kč
SLEVA - "Opět s Laynem"
-200 Kč
SLEVA - bez vodních aktivit
-1500 Kč
SLEVA - vlastní doprava
-800 Kč
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev (pouze za vlastní dopravu)

Požadovanou variantu stačí uvést v poznámce při rezervaci nebo s námi domluvit při objednávání zájezdu

Co říkají naši zákazníci

Barbora Smijová

Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

Skvělý zájezd spoustu skvělých a nových zážitků, které jen tak člověk nezažije. Super parta mladých lidí, kteří neznají nudu a proto stál každý den za to!! Příští rok určitě opakování

Eva Šmídová

Zájezd Zájezd Summer RIDE! 2013

Super nápad - zájezdy pro mladé !!! Určitě bych jela znovu!

Napište nám

Jméno:
Email:
WWW:
Zpráva:
Důvod #6: Pomáháme potřebným.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435