FAQ – dotazy | LAYNO Tour

FAQ – dotazy

1. Jak se můžu přihlásit?

Zarezervuj si místo vyplněním jednoduchého formuláře, který nalezneš u každého zájezdu nebo nám jednoduše napiš e-mail nebo zavolej a my už to nějak pořešíme.

2. Je přihlášení přes web závazné?

Není. Místo máš jisté až po zaplacení zálohy za zájezd. Po vyplnění přihlášky na webu tě budeme kontaktovat a zašleme ti zálohovou fakturu a všechny další potřebné informace.

3. Kdy obdržím cestovní smlouvu?

Cestovní smlouvu Ti zašleme emailem v nejbližší době po vyplnění rezervačního formuláře. Smlouvu vyplníš a pošleš nám ji zpátky.

4. Kam mohu poslat zálohu a doplatek za zájezd

Kontaktní informace k bankovnímu účtu nalezneš zde. Ale určitě Ti přijdou emailem společně se smlouvou a zálohovou fakturou.

5. Nemám s kým jet. Jezdí na Vaše zájezdy i jednotlivci?

Jasně! Na naše zájezdy jezdí jak skupinky, tak také jednotlivci. Nemusíš se bát, ještě než dorazíme do cíle, budeš znát většinu spolucestujících. O tom to přece je 🙂

6. Mohu vyrazit s vámi vlastním autem?

To záleží na konkrétním typu zájezdu, ale většinou tuto možnost nabízíme. Pokud teda nemáš rád cestu busem, můžeš klidně vyrazit na vlastní pěst. Informace o změně ceny za zájezd v případě vlastní dopravy nalezneš v detailech zájezdů. V přihlášce musíš tuto skutečnost uvést v poznámce.

7. Musím se zúčastňovat programu zájezdů?

Ne. Nejedeme na školní výlet, kde by tě někdo do něčeho nutil. Je to tvá volba jestli se budeš plácat na sněhu nebo pod stolem v hospodě 🙂 nebo jestli půjdeš s námi na soutěže, párty, workshopy nebo koncerty.

8. Dostanu po zájezdu fotografie a video od fotografů?

Jasně, že dostaneš. Na naše zájezdy jezdí kluci z JARHEAD studia a vše podstatné dokumentují. Veškerý materiál nalezneš po zájezdě u nás na webu, na sociálních sítích a navíc Ti pošleme odkaz, aby sis mohl/a stáhnout fotky v plné kvalitě.

Důvod #8: Participace na zájezdech.
LaynoTour s.r.o. Cestovní kancelář pro mladé. Kontakt: info@laynotour.cz, +420 723 203 435